gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Fakir olmanın bedeli

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Fakir olmanın bedeli

işte şeriata sahip ülkeler arkadaşlar.bizim ülkedede şeriat olsa bunlar yaşanır..

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

uff ya adiler:( şerefsizler.

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

inanmıyorum yaa :( ellerine sağlık canım

5. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yazık yazık....

6. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

offf cok kötü oldum valla,sende ehr anini göstermissin canim keske görmeseydim cok kotu oldum,ya,

allah yardimcilari olsun

Fakir olmanın bedeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ihanetin bedeli

ihanetin bedeli

Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim, tebdili kıyafet yapmış, Kuşlar Çarşısı'nı geziyormuş. Avcılar avladıkları kuşları, tuzakçılar yakaladıkları maharetli, eğitimli, güzelim kuşları satıyorlar. Bir ara gözü kekliklere ilişir padişah'ın. Bir grup kekliğin üzerindeki varakta, "Tane işi satış fiyatı 1 altın" yazıyor. Hemen yanı başlarında asılı, adeta altın kafes içinde bir keklik...
  2. Fakir

Fakir

Rüyada dilenen bir fakir görmek, asil davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder. Rüyada bir fakir görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır. Rüyada fakir görmek, iztirap veren fakirlige ve küfre isaret eder. Rüyada yoksul olduğunu görmek zenginliğe; Haline sabretmeyen fakir görmek isyan ve inkara, Fakir olduğunu görmek zenginliğe, eline bol...
  3. Fakir PERO

Fakir PERO

Fakir PERO Mini robot Tek tuşla kontrol Paslanmaz çelik doğrayıcı 1 lt kapasiteli cam kase Cam kapak Beyaz ve metalik gri
  4. Bedel

Bedel

:hhh:

Sayfayı Paylaş