gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fakir S 250 Supertronic

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fakir S 250 Supertronic

Kuru Vakum Süpürge

2000 W,
    Teleskopik Vakum Borusu,
    Vario Filtre Sistemi
    4 katlı micro-power elektronik dokunmatik ayarlı vakum gücü,
    Filtre,
    Micro Filtre,
    Hepa filtre,
    Aktive edilmiş karbon filtre,
    Mikro-egzost hava filtresi,
    Anti-alerjik,
    Aksesuar kompartmanı,
    Otomatik kablo sarma,
    Filtre dolum göstergesi

Fakir S 250 Supertronic konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fakir

Fakir

Rüyada dilenen bir fakir görmek, asil davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder. Rüyada bir fakir görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır. Rüyada fakir görmek, iztirap veren fakirlige ve küfre isaret eder. Rüyada yoksul olduğunu görmek zenginliğe; Haline sabretmeyen fakir görmek isyan ve inkara, Fakir olduğunu görmek zenginliğe, eline bol...
  2. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  3. Fakir S 220 Elektronic

Fakir S 220 Elektronic

Fakir S 220 Elektronic Kuru Vakum Süpürge 2000 W, Teleskopik Vakum Borusu, Elektronik ayarlı vakum gücü, Sessiz çalışma özelliği, Hepa filtre, Güç ayarlı vakum dirseği, Vario filtre sistemi, Aksesuar kompartmanı, Otomatik kablo sarma, Filtre dolum göstergesi.
  4. Fakir S 12

Fakir S 12

Fakir S 12 Kuru Vakum Süpürge 1400 W Kuru vakum İnce ve kaba tüm tozları kuvvetli bir şekilde vakumlar Toplam tank kapasitesi 10 litre Güçlü yapısı ile çarpmalara karşı dayanıklı
  5. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...

Sayfayı Paylaş