gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Faks / tele faks

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İlgi alanınızda olan şeylerin gerçek yüzünü ve bilginin aslını öğrenmeye, sevinçli haber ve dost ziyaretine delalet eder.

Faks / tele faks konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tel

Tel

Güç ve kuvvete, haber almaya, Bakır tel gönül açan haberlere ve mutluluğa, Dikenli tel şüpheli şeylere, mahrem sınırlara, Paslı tel üzüntü ve kedere delalet eder.Rüyada çesitli sekilde kangal veya açik olarak tel görmek, sonu gelmeyecek bir maceraya atilacaginiza ve sonunda bunun bir dava konusu olarak mahkemelere intikal edecegine delalet eder.
  2. tel örgüler

tel örgüler

rüyada tel örgü Gönlümdeki cennetime tel örgüler çektiler yüreğimde cehennem kurdular güllerimi yoldular dikenleri ektiler ağlıyacak bir damla yaş kalmadı. Bir ay kızı olsa alıp götürse beni uzaklara tertemiz kalmak istedim bu dünya'da başaramadım çok gördüm bu yaşamda. Bir gül gibi yeniden açsam ne istedim'ki başka bu hayatımda yanlız geziyorum her gün eski dolaştığımız yollarda sevgi'yi...
  3. fortune teller

fortune teller

Mrb ben ist anadolu yakasından Tülay senelerdir kahve falı bakmaktayım ve bu konuda çok iddalıyım memnun kalmayanlardan herhangi bir ücret talep etmemekteyim benimle iletişim kurmak isteyenler [email protected] adresine maillerini yollaya bilirler ilginiz için şimdiden tşkler kızlar :örgü:
  4. faks ne zaman icat edildi

faks ne zaman icat edildi

faks ne zaman icat edildi - arkadaşlar faksın icadını biliyor musunuz acaba ne zaman ve kim icat etti faksı?
  5. Faks makınasının icadı

Faks makınasının icadı

faks icadı hakkında bilgiler faks makinasının icadı Günümüzün teknoloji harikalarından biri olan faksın icadı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle ve misafirlerimiz ile paylaşıyoruz Melek'ler. Faks'ın İcadı İlk Faks Faksın icadı, zannedildiğinin aksine, yaklaşık 100 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. İlk faksı kimin kullandığı hakkında farklı görüşler...

Sayfayı Paylaş