gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Fal bakan Cafelere inanıyormusunuz?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

fal bakan cafeler fal bakan kadın taksimde cafeler bursada fala kadın [​IMG] Arkadaşlar son 4-5 yıldır gözle görülür bir şekilde cafelerde fal baktırma modası çıktı.
    Gerçekten güzel bakan varmı bilmiyorum ama, bana göre standart şeyler söyleyen çok.

Nasılda gözlerini ayırmış insanlar, kimbilir ne söyleyecek diye.
    Bulunduğum şehirde bir cafeye öneri üzerine gittim bende. Sıkı sıkı dinledim baktım.
    Güzel şeyler duydum vesselam.. Ama 2 yıl oldu hala olmadı dedikleri.

Fazla kaptırıyoruz sanırım kendimizi.
    O yüzden ben Tarot'u daha gerçeğe yakın buluyorum. Gelecekten haber değil maksat. Sıkıntımızı söyleyip yol öğrenmek. Ama bu amacında dışına taşınıyor mesele...

Siz söyleyin bakalım Fal çizginiz nereye kadar?
    Hemen ilk duyduğunuza inanıp kendini kaptıranlardanmısınız?
    Yoksa işim olmaz diyenlerdenmi?
    Yada hepsine değil ama şunlara inanırım diyenlerdenmi??

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Bende senle aynı fikirdeyim çok geleceği söyleyenlere inananalardan değilim ama bulunduğum durumdan bahseden fallardan biraz etkilenirim. İnanna derecemde şöyle olur duymak istediğimi söylüyorsa:D:D:D ya da kafama yatmışsa inanırım ama kendimi çokta kaptıranlardan değilim.

romantizzma bunu beğendi.
  3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben bıkeresınde annemle cafede oturuyorz kahve içtık . oranın sahıbı kadın geldı senn falna bakabılırmıyım dedı olur dedım kadının soyledklerı hepsı dogruydu ve cıktıda . vede ucret almamıstı. ama herkesın bakabılcegını sanmıyorum. çok nadır oluyor bakabılen ve bazı seylerı bılebılen :) fala bakıcak ınsan paradan soz ettımı gercek falcı oldugunu sanmıyorum acıkcası .

4. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben haziran ayında gittim handanca ama kahve falı altında tarotun kısasını bakıyorlar tarot 25 lira su 25 lira kahve 15 lira o yüzden bir çok insan kahveyi tercih ediyor ben gittiimde bende kahveye baktırdım ama fincana doğru düzgün bakmadı bile daha çok tarot baktı ve %99 doğru çıktı sayılır erkek arkadşımla olanlar ismini neler yaşadığını neler hissettiiğini rahatsızlığını benim işle ilgili sorunlarımın hemen hemen hepsini bildi çok etkilendim daha önce hiç bu kadar etkilenmemiştim ama geleceğe dair hiçbirşey sölemedi benim merak ettiğim kafamdaki sorulara yanıt bulmaktı bilmiyorum tekrar gidermiyim ama şeytan dürtüyor su falında herşey çıkıyormuş dediler çok merak ettiğim şeler var. Hani bi ata sözü var bir insanın başına ne gelirse meraktan gelir diye ne yapalım insanoğluyuz merak ediyoruz geleceği. Allahtan başkası bilmez geleceği biiliyoruz ama bunlar ne diyede insan düşünmeden edemiyor nasıl bu kadar biliniyor diyede insan düşünmeden edemiyor sende birçok şeyi bildin mesala yani

Hepsinie inanmam handanca ama tarot beni etkiliyor birde su falı galiba su falında birçok şey gözküyormuş benim şu anki durumumu anlatırsa ve ona yakın yorum yaparsa o zaman inanırım hayatımda 2 defa falcıya paraverdim birisine verdiğimde çok acıdım o paraya çünkü bana hastalıktan başka birşe sölemedi beni hastalık hastası etti ama birkaçını bilti attıda mı tuturdu diyeceğim bilemiyrum herneyse bişe oldu ama tarot süper bişe

5. mozaik

mozaik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    taksimde bolca var bunlardan bir iki kez baktırıdm cıktı gibi

6. nazlıkız

nazlıkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hiç baktırmadım ama çokda merak ediyorum işin doğrusu

7. auropelia

auropelia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir haftası ben, eşim ve okuldan bir kaç öğretmen arkadaşımızla Kocaeli'ne kampa gittik, gitmeden önce İzmit merkezde bir yerde yemek yedik ve canımız nargile çekti biz de adını şu an veremeyeceğim bir cafeye gittik, yanımıza 30-35 yaşlarında hoş bir bayan geldi ve kahve falına baktırmak isteyip istemediğimiz sordu, eşlerimiz"-Bu hatunların falı fallanmış" dedi ama biz itiraz edip kahvelerimizi içtik ve bayana fal baktırdık, inanın bana ben hayatım boyunca böyle bir fal ne duydum ne de gördüm, fala bakan bayan en ufacık ayrıntısına kadar herşeyi söyledi hatta belki inanmayacaksınız ama "-Bu akşam eskiden sürekli görüştüğün ama şu an başka bir yerde görev yapan bir arkadaşından güzel bir telefon alacaksın" dedi, gerçekten de o akşam tayini farklı bir şehre çıkan telefonda sürekli görüştüğüm ama uzun zamandır yüzyüze görüşmediğim bir arkadaşımdan yakında evleneceğine dair bir telefon aldım ve birkaç ay içinde diğer söyledikleri de çıktı valla sizi bilmem ama ben o kadını tanıdıktan sonra fala şaşarak inanmaya başladım

8. nilkay

nilkay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir kez hem tarot hemde kahve falı baktırdım çıkmadı....
    bir zamanlar bir arkadaşım bakardı çıkardı senede 1 kez baktırırdım ama son 2 sefer baktırdım artık hiç bir söyledikleri çıkmıyo
    fala inanırım ama kendini kaptıranlardan değilimdir..

9. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    fala inanma falsız kalma.

10. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o cafelerin hiç birine inanmıyorum bir zamanlar taksimde bir cafede baktırıyordum hiçbirini bilemiyorlar boyuna sallamasyon yani hepsi para tuzağı bunların

11. eliph

eliph Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede kafelerde iyi bakmıyorlar.. sadece para amaçlı.. zaten çok da kısa kesiyor benim gittiğim yerdekiler... bazen sıkıntıda olunca insan istiyor ama sonra da parana acıyorsun.

12. volas

volas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok be arkadaşlar bilen insanlar varr...fakat bunları keşfetmek lazım...bir de öyle üst üste gitmemek lazım...

13. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben biyere gittim 2 kere herşeyi bildiler ama geçmişi biliyorlar ve şimdiki zamanı geleceğide ona göre yormluyorlar zihin okuma gibi bişeyleri var galiba bilmiyorum bu konuda yorum yapamayacağım belkide üç harflileri vardır ama benim eski erkek arkadaşımın ismini neler yaşadığımızı herşeyi bildiler ama gelecek hakkındada yorum yapıyorlar ve tutmuyor o yüzden inanmıyorum artık sadece artık tek düşüncem onların 3 harflilerin yardımıyla hakkımızda bildikleriyle duymak istediklerimizi söylemeleri o kadar ben nezaman gitsem aynı şeyleri söylüyorlar 2 kere gittim aynı şeyleri söylediler inanmayın ve gitmeyin paranıza yazık daha çok ümit ediyorsunuz bekliyorsunuz paradan çok ümidinize yazık

14. Honeykiz

Honeykiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar...handanca nerede???hangi cafede bakio ???beni bilgilendirirseniz cok sevirinirim.

15. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben açıkcası baska biryerde kimseye fal baktırmadım hep tanıdıklarım bana baktı ve suana bir tanıdıgmın her dediği oldu
    kişinin söyledikleri çıkarsa onun dediklerine inanırım tabi hepsi grçekten oluyorsa

Fal bakan Cafelere inanıyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakan

Bakan

Kabine üyelerinden birini güleryüzlü görmek sevinç ve müjdeye, asık çehreli görmek gam ve kedere delalet eder.Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.Rüyada bir bakanla konustugunu görmek, amaciniza kolaylikla...
  2. Cafe Marmara

Cafe Marmara

The Marmara Oteli'nin en az kendisi kadar ünlü cafe'si Marmara, Cafe Marmara Pera adıyla hizmet veriyor. Taksim müdavimlerinin zorluk çekmeyeceği şekilde düzenlenen ve bir marmara klasiği olan hasır sandalyelerle dekore edilen mekanın duvarları, caz konserlerinden fotograf kareleriyle dolu… Menünün üzeride de caz sanatçılarının resimleri yer alıyor. Favorileri ise omletler, sandviçler,...
  3. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  4. Cafe Estrada

Cafe Estrada

Biz; Sevdiğinizle gün batımında içeceğiniz kahvenin mutluluğu, güne başlarken zindeliğinizi yakalamak için alınan bir yudum, günün yorgunluğunu atmak için arkadaşlarla içilen bir fincan kahveyiz. REKLAM LİNKİ VERMEK YASAKTIR!iLETİŞİM EDİT BY SADMİN
  5. Fal bakana da baktıranada haram !

Fal bakana da baktıranada haram !

Yaygın olan hurafelerden biri de fala bakmak, "FAL AÇMAK" adetidir. Fal hurafesi ile okumuşu da cahili de meşgul olmaktadır. Bazı kimseler de: "Fala inanmıyoruz amma eğlence olsun diye açtırıyoruz" diyorlar. Bu düşünce doğru değildir. İslâm Dinine göre hangi şekilde olursa olsun, fal baktırmak ve falcıların söylediklerine inanmak yasaktır. Bu hususta Kurân-ı Kerim'de...

Sayfayı Paylaş