gebe
  1. asi deniz

asi deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

fal burçlar yorumlar

Konu, 'Burçlar' kısmında asi deniz tarafından paylaşıldı.

fal burçlar yorumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fal Yorumunda Dikkat Edilecekler

Fal Yorumunda Dikkat Edilecekler

Kahve falına baktığınız kişi hakkında bilinçaltınızdaki mesajları hatırlamalısınız. Falına baktığınız kişi, fincandaki şekiller arasındaki alakayı derhal kurarak titreşimsel enerji...
  2. Kızılderili Burçları, Kızılderilerin Burç Yorumları

Kızılderili Burçları, Kızılderilerin Burç Yorumları

kızılderili burcları kizilderili burclari krisokol taşı kızılderili burcu kizilderili burcu 22 Aralık - 19 Ocak YABANKAZI "Bilge, dingin, yardımsever bir lider!" Uğurlu taşı: kuvars Rengi: Beyaz • Evrenin tüm enerjisini kullanabilme yeteneği • Sakin, dingin bir kişilik • olayları kavrama yeteneği • Dikkatli, titiz Ebeveyn • Hata yapmamak için çok çalışma • Arkadaşlık ve dostluk...
  3. 23 Aralık Burç Yorumları

23 Aralık Burç Yorumları

23 aralık burçlar 23 aralık burç burc yorumları burcu burçlar Günlük burcunuzu okumak isteyen melekler için 23 Aralık burç yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, kalabalık ortamlarda geçen birkaç günden sonra bugün biraz yalnız kalmak ve işlerinizi sakin bir ortamda yapmak isteyebilirsiniz. Otorite konumundaki güçlü insanlarla iyi ilişkiler içinde olabilir ve perde arkasından destek alabilirsiniz....
  4. günlük burç yorumları..

günlük burç yorumları..

merhaba.siteniz bir süre önce yenilendi.daha önce ana sayfada sağ tarafta günlük burç yorumları vardı.hergün ilgiyle takip ediyordum.çok gerçekçi yorumlardı.ama artık sitenizde günlük burç yorumları göremiyorum.böyle bi köşeniz yokmu artık.iremsu yazıyordu sanırım.yada ben mi ulaşamıyorum?yardımcı olurmusunuz tşkler..
  5. Burç yorumları- Yengeç 2012

Burç yorumları- Yengeç 2012

Burçların 2012 yorumlarına devam ediyoruz Melekler. şimdi Yengeç burcunu neler bekliyomuş 2012 de görelim:D Yengeçler için şimdi önemli bir zaman zaten Plüton sizi zorluyor. Tutku ihtiras ve radikal değişiklikler yapmak için büyük arzular uyanmış bulunuyor ve kendi kendinizle başa çıkabilmeniz tabii ki böyle bir süreç içinde pek kolay değil. Ancak Jüpiter'in desteği sizin yanınızda. Saygın...

Sayfayı Paylaş