gebe
  1. DİLOŞŞ

DİLOŞŞ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında DİLOŞŞ tarafından paylaşıldı.

Fal meraklılarına :)

Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Fal meraklılarına Fal bakıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. papatya falı bakıyoruz....

papatya falı bakıyoruz....

papatya falı bakıyoruz....:minik: S€ViyO...
  2. Deste Katina Falı bakıyorum.

Deste Katina Falı bakıyorum.

katina falı bak katina falına bak falıma tarot falı nasıl bakılır Arkadaşlar sadece belirgin günlerde yapılacak bir açılım yapacağım. Deste katina Falını daha değişik bir şekilde açacağım. Değişik yöntemleri var bu açılımların. Sık Sık açılım yapmıyoruz. O yüzden açılım yapılan gün dışında konu kilitli kalacak. 34 ve 172 dahil 3 adet çift rakam yazıyorsunuz. seçtiğiniz her üç rakamın...
  3. ücretle kahve falı bakıyorum

ücretle kahve falı bakıyorum

mrhaba herkese kahve falı bakıyorum ılgılenen arkadaslar varsa bana msj atabılırlerr suan ne sölesem bos olur baktırınca sızde bana hak veırceksınız kızlar
  4. kahve falı bakıyorum

kahve falı bakıyorum

kızlar kahve falı yapıyorum ısteyen olursa her gun üç kişiye bakabılırım eglence olsun maksat kahvelerınızı ıcıp resmını koyun en az 4 resım fala ınanma falsızda kalma:)
  5. Fal meraklılarına :)

Fal meraklılarına :)

Merhaba arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var ..........ben baktırdım çok güzel yorumları belki bu siteyi denemek istersiniz .. Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır... edit by TİTAN

Sayfayı Paylaş