gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

fala bakmak baktırmak dinimizce günah mıdır

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

fala bakmak tarot günah mı tarot falı günahmı fal baktırmak günah mıdır fal baktırmak mı evet çok günahtır. hadisi şeriflerde buyruluyor ki , falcının büyücünün dediklerine inanlar kuranı kerime inanmamış olur. fal baktıran falcıya inanmasa bile kırk gün kıldığı nmazlar kabul olmaz.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    namazları kabul olmaz? aa gerçekmi bu yaa benim halam arada baktırıyor ve kılıyorda..

3. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet gerçekten fal bakmak ve baktırmak çok günah. resmen Allah,a şirk koşmaktır! Allah korusun cennete bile giremez o kişi. hem bizi yaratandan başka kim bilebilirki geleceği! geleceği öğrenmek uğruna ahir hayatımızı yakmak saçma değil mi?

fala bakmak baktırmak dinimizce günah mıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El falına bakmak..

El falına bakmak..

Rüyada el falina bakmak veya baktirmak, kurmak istediginiz yeni bir hayatta size bazi büyüklerinizin verecekleri nasihati dinlemeniz ve herkesin sözüne inanmamaniz gerektigine isarettir. El falinizda hayat çizgisini kisa görmek, aksine olarak ömrünüzün uzun ve saglikli geçecegine de-lildir.
  2. Fala bakmak

Fala bakmak

fala bakmak fala baktirmak fal bakdirmak mersinde falcı Falcı görmek herhangi bir şeye inanılmaya, şüphelerden çekilmeye veya bilim için kendisine uymaya hakim bir kimseye işaret eder. Falcı batıl, hoş şeylerle aldanan ve aldatan, nefsine hakim olamayan, yalan söyleyen kimsedir. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görmek; bu rüya bütün halk için hayırlıdır. Kahinlerin kendi tabirleriyle...
  3. fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum

fal baktırmak istiyorum bedava fal baktırmak istiyorum bedava baktirmak yıldız falıma bakmak ücretsiz fal bakan ve uydurmadan bakan birileri varmı çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
  4. Fal baktırmak günahtır!!

Fal baktırmak günahtır!!

bu konu;fal baktırmak günahmıdır,fal baktırmak harammıdır hakkında bilgiler vermektedir Bugün kenarda, köşede, neredeyse her mahallede çeşitli adlar altında kendilerine birtakım masum ve modern unvanlar takarak mesleklerini icra eden had ve hesaba gelmeyen falcılar kol geziyor.Yahu arkadaş kelin ilecı olsa başına sürer!Her haltı bildiğini idda eden bu şarlatanlara inanmayın!Zira inanarak...
  5. Dinimizde Kurşun Döktürmek Günah mı?

Dinimizde Kurşun Döktürmek Günah mı?

bu konu kurşun döktürmenin dinimizdeki yeri hakkında bilgiler içermektedir. Halk arasın da nazar değen yada ruhu sıkılan kişilerin bazıları çareyi kurşun döktürmekte arar. Kurşun dökümün de ortaya çıkan kurşunun görünümüne göre de yorumlar yapılır. Hatta yakından tanıdığımız birçok ünlü bile arada kendileri için kurşun döktürmektedir. Peki dinimiz de kurşun döktürmek günahmı? Bu sorunuzun...

Sayfayı Paylaş