gebe
  1. sema34

sema34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Falcı arayanlar

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sema34 tarafından paylaşıldı.

ARKADASLAR MERHABA KAHVE FALI BAKTIRMK ISTEYENLER OFISIM UMRANIYEDE EVLILIK İŞ KISMET ASK NAZAR SORMAK ISTEDIGINIZ HERSEY ICIN ULASABILIRSINIZ Edit :CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Ağustos 2012
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. ayten27

ayten27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba istanbul eyüpteyim fal kısmet nazar eşler arsı muhabbet gideni kaybolanı getirmek ulaşmak isterseniz yrıca istanbul avrupa yakasında cafede iş arıyorum arayan varsa bana ulaşşın

edit :CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Ağustos 2012
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    lutfen msn adresi vermeyiiz konu içinde bu sitemizde kesinlikle yasaktır telefon , msn vermek izinsiz reklam yapmak yasakkkkkk!!!

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kızlar bu medyum elif ten çok bahsediliyor yaaa teli kaç bilen varmı.Geçen gün tv de gördük program yapmış gece helal olsun.

zehraözdegnekci bunu beğendi.
  6. serdar gmsz

serdar gmsz Forum Okuru

merhaba ayten ben cafe işletiorum bana falcı lazım ulaş banna tm

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

medyum elif in nosunu soran arkadaşa veriyorum TELEFON NUMARASI VE MSN ADRESİ VERMEK YASAKTIR EDİT BY MaWiM teli işi de Şişlide evi atakent halkalıda zaten nete adını yazın çıkar

8. zehraözdegnekci

zehraözdegnekci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende izledim medyum elif in programını çok başarılı..geleceğin en iyi medyumu ve bilge kadını :I))))

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

medyum elif hnmın nosu kaç acaba biz büyük bir derneğin üyeleriyiz ve kendisini mutlaka bulmamız lazım.gidenler varsa başka yorumlarınız varmı.başka sitelerde de çok övmüşler bayanı kanımız ısındı.Ayrıca dernek üyemiz sanatçılarımız var onlarla da irtibatı varmış.Bize adresi lazım bayanlar..

10. Liadon

Liadon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bir falcıya gitim dehşet biliyor tafsiye ederim

11. yakupseker

yakupseker Forum Okuru

maltepe de şeker cafe ye falcı arıyorum ilgileneceklerin direk sahibiyle yani benimle sabit telefondan irtibata geçmeleri önemle rica olunur nette maltepe seker diye aratın karşınıza çıkacaktır adım yakup

12. Buse ankara

Buse ankara Forum Okuru

Kahve falı bakıyor ... giden Sevgilimi döndürdü bana ankara yeni mahalle şu falına baktı birde dedikleri oldu ...medyum azede diyorlar ... herkese bakmıyor 50 tl ye bakıyor

NUTA bunu beğendi.
  13. cadde 34

cadde 34 Forum Okuru

Falda Rozayı deneyin derim tlf 05314300162 pişman olmazsınız ,işlemde yapıyo bilginiz olsun.

14. zeynep135

zeynep135 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kaave falı diye bir uygulama var mobilde, bence onu kullanın :)

15. sedefyagmur

sedefyagmur Forum Okuru

merhaba arkadaşlar bence şukran karaoğlan diye birine arkadaşımın aşırı ısrarıyla gittim çok iyi biliyor ve 8 yıl once kehanetlerde bulunmuş tv lerde program yapan biri her soylediği çıkıyor çok şaşırdım.Hayatımı bana okudu ve çok enteresan bir şekilde yorum yapıyor.enerjisi çok yuksek facebooktan ulaşabilirsiniz kendisine

Falcı arayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zengin Hintli ve Falcı

Zengin Hintli ve Falcı

Çook zengin bir Hintli, geleceğini öğrenmek istedi ve sarayına bir falcı çağırttı. Falcı, önce bu zengin kişinin avucuna baktı, sonra yüzünü göğe çevirdi, yıldızlara baktı, daha sonra da cam küresine baktı ve gördüklerini tek tek söyledi: - Efendimiz, üzülerek söylemek zorundayım, sizi çook büyük bir felaket beklemektedir dedi. Altı oğlunuzu da kaybedeceksiniz ve altısının da ölümlerine...
  2. Her şeyi bilen falcılar

Her şeyi bilen falcılar

herşeyi bilen erkek her şeyi bilen erkek en iyi falcılar ünlü falcılar sitesi Bana mı öyle geliyor bilmiyorum, son yıllarda, fala, büyüye, metafizik olaylara karşı ilgi sanki gitgide artıyor. Hepimiz ya bir şekilde fal baktırmış ya da bilmem hangi falcının nasıl her şeyi bildiği türünden ürpertici hikayeleri dinlemişizdir. Bu, her şeyi bilen falcıya nedense kimse kendisi rastlamaz da,...
  3. Falcı Aranıyor..muş :D:D

Falcı Aranıyor..muş :D:D

Hanımlar bir bu kalmıştı habere bakın ya işkura resmen ilan vermişler falcı aranıyor diye:) Türkiye İş Kurumu’nun (İş-Kur) internet sitesinde bulunan Özel İstihdam Büroları faaliyetlerine ilişkin veri ve ayrıntılar şaşırttı. İş ve işçi bulma hizmetini özel olarak yürüten Özel İstihdam Büroları’nın Haziran 2004’ten Eylül 2010’a kadar toplam 205 bin 815 kişiye iş bulduğu tablolarla verilerek,...
  4. İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

Ya kızmayın bana ama İstanbulda bildiğiniz ve süper fal bakan bir falcı var mı bana adresini vermeniz mümkün mü meleklerim. Lütfeeeeeeeen :(
  5. Medyum ve falcılara inanalımmı?

Medyum ve falcılara inanalımmı?

Medyumluk, bir nevi kâhinlik gibidir. Kehanetler genellikle iki yoldan sağlanır: Birinci yol, cinlerle kurulan bağlantı sonucu, onlardan öğrenilen bilgiler doğrultusunda verilen haberlerdir. Bu bağlantılar, insanların isteğine bağlı olarak gelişmez. Değişik sebepler altında gelişen olaylar sonucu ve o konudaki kaderin bir cilvesi olarak ortaya çıkar. Cincilik de denilen bu konuda, eski...

Sayfayı Paylaş