Falcıkaliteölçer...

aysezorluer

Yeni Üye
Üye
Falcıkaliteölçer...
Bayanlar ben iyi bir falcıkalite ölçerim bakırköyün ,kadıköyün taksimin fal mekanlarını altına üstüne getirmiş birisiyim.Uzun süre önce tanıştığım bir falcımı desem doğru olurmu bilmiyorum "psişik" deyimi, daha doğru olur herhalde tarot senaslarından çok memnunlar.Özel tarot açıyor en son altıncıhis kafedeki falcılarıda beğenmiştim.Bu ilginç mistik bir karakteri var.Kendisine facebooktan ulaşılıyor şu an sanırım Taha Ali Akyol şimdi kendisiyle neredeyse arkadaş gibiyiz gizemli biri tamamiyle ruhsal biri:DDDDD....Taha Ali Akyol | Facebook

burda daha yeniyim amacım iyi medyum falcıları öğrenmek ve önermek adminler yanlış bir şey yaptıysam ne olur kusura bakmayın şu an yazdığım şeyi düzeltemiyorum yorumlarınızı bekliyorum...herkese kaliterli forumlar

burda daha yeniyim amacım iyi medyum falcıları öğrenmek ve önermek adminler yanlış bir şey yaptıysam ne olur kusura bakmayın şu an yazdığım şeyi düzeltemiyorum yorumlarınızı bekliyorum...herkese kaliterli forumlar

al sana yorum ozaman!!!canım sen burda bütün sayfalarda kendi reklamını yapmışsın çok itici olmuş acıkcası zaten acemiliğinizi de burda duyduk.ah canım yaaa her sayfa da sen sıkıldık artık.sen bizzat zaten giden biri olsaydın burda bu kadar reklam yapmazdın.lütfen sayfaları boşa meşgul etme.

burda yenisin ama hemen aldığın yeni üyelikle Taha diye reklam yapmışsın.kendin olmadığını nerden bilcez.bizler bu forum müdavimleriyiz ve nereye ne yazdığını okuduk tek yazdığın konu Taha taha...bence yeter bu kadar

slm burda medyum elifi çok övmüşler sende gittinmi ona.3 yıldır falcı dolanıyorum gitmeyi düşünüyorum elife başka varsada giderim ok yaydan çıktı artık.aslında benim sorunum hem bebiş olmuyor ikinci hemde eşimin arkadaşlarına büyü yapılmış.bana yakın hoca arıyorum medyum elif hocaymış .bakalım ne yapcak.

Arkadaşlar Taha beyin daha önceki müşterisiyim şu anda iyi dostum yanlış bir şey mi yaptım altıncı his kafedeki talin cananı tanıyorum onlarda iyi hatta bir zamanlar tiryaki kafedeki havva hanımıda tanıyorum alın size bu isimleride veriyorum ama son zamanlarda gittiğim en bana en yiy gelen taha beydi bende paylaşmak istedim bu simlerde iyi hatta pen kafedeki taksimde olan bayan falcıda iyi daha sorun söyleyeyim elif hanımı bende merek ediyorum bu aradqa burada kimseyle tatrışmaya girmeyeceğimmmmmm bilginizeee sevgiyle arakadaşlar

slm burda medyum elifi çok övmüşler sende gittinmi ona.3 yıldır falcı dolanıyorum gitmeyi düşünüyorum elife başka varsada giderim ok yaydan çıktı artık.aslında benim sorunum hem bebiş olmuyor ikinci hemde eşimin arkadaşlarına büyü yapılmış.bana yakın hoca arıyorum medyum elif hocaymış .bakalım ne yapcak.
Elif hocayı bende duydum birde bir zamanlar bakırköyde fevzi hoca vardı ama şimdi nerde bilmiyorum onun içinde iyi diyorlardı bende gittim yıldızname bakıyor tılsım falan yazıyoooordu sevgili zehra Allah yardımcın olsun kendinde dua oku bol bol

burda yenisin ama hemen aldığın yeni üyelikle Taha diye reklam yapmışsın.kendin olmadığını nerden bilcez.bizler bu forum müdavimleriyiz ve nereye ne yazdığını okuduk tek yazdığın konu Taha taha...bence yeter bu kadar
İsmini bile açıklamıyorsun oysaki ben bir muhasebeciyim her şekilde isimim ortada laf atıp duruyorsun başka medyum isimleride verdim oysa ki niyeti anlamadım arkadaşım anlamak ta istemiyorum SENİ ance avcılardaki Rüstem hoca paklarrrrrrrr benim çevrem geniş tatlııııımmmmmmm:DDDDDDDDDDD sana taş atana sen ekmek at misali isimsiz recinde edici şahıslara cevap bile vermemek lazım aman ne yapayıııım işte neyse ben de okutup üfleticemmmm ekndimie elif hocaya bende gidebilirim zehra benide götürrrrr

Geri