Falcıkaliteölçer...

Canım bugün saat 5 te saolsun elif hoca ya bakım yadan yaptırdım çoğu şeyde iyiydi acil dua yazdırcam yarından itibaren demiştim aciliyetim var bakalım yazcak eğer etki etmezse mutlaka hem haber vercem hemde tavsiyelerine uycam.sana güveniyorum.Elif hoca çok sıcak geldi suya baktı dua edin nolur yararı dokunsun.Allah hepimizin yardımcısı olsun ve beişlerimize bağışlasın.bitince burdan yazarım.

arkadaşlar halkalı elif dolandırıcıdırr kendi reklamını yapıyor burada allahın aşkına kanmayınn!!

Evet aynen sizin söyledikleriniz dogru Halkalili Elif DOLANDIRICININ TEKI , Allah korkusuda yok kadinda- ve ayrica agzi cok bozuk, falciligin uzagindan bile gecemez....

bende bakım yaptırdım ama hiç sizlerin yorumlarıyla alakası yok.siz na nasıl yaklaştıysanız o da size öyle yaklaşmıştır.Su falı baktırdım çok ta memmun kaldım.

arkadaşlar yorumlarınızı okudum çok üzüldüm ben 8. ayda MEDYUM ELİF E hem fal baktırdım HEMDE işlem yaptırdım şuan bebiş olmuyordu vs. birçok sorunuma cvp buldu sağolsun kendisine minnettarım yazdığınız gibi bir bayan değil.Çok hanımefendi ve bilgili.Yıldızname ve su falı çok iyi bakıyor.Herneyse kendisinin hakkının yenmesi hoş olmamış sanki burda birisi rakip ya da zoru olan birimi yazdı bu kötü yazıları.

Arkadaşlar foruma bugun üye oldum aslında olmamın sebebıde hamılelıkle ılgılı fıkır alışverışı falandı sonra forumu gezerken fal bölümüne göz attım, baktım yazılanlara kımseden tatmın edici bir cevap yok medyum elifi önermişler ama kımı ıyı dıyor kımı kötü anlamadım nasıl anlaşılacak en ıyısı forumun mudavımlerıne seslenıyorum yazılanların doğruluğunu nasıl anlıyorsunuz yardımcı olursanız sevınırım teşekkürler

slm bende araştırdım Medyum Elif i ve aradım gayet kibar bir bayan bilgili anlaştık konuştuk ve işlem için randevu aldım.Kendisinin gerçekten ruhsatı varmış ama bu herkeste yok ve kaçak çalışıyor.

rüstem
İsmini bile açıklamıyorsun oysaki ben bir muhasebeciyim her şekilde isimim ortada laf atıp duruyorsun başka medyum isimleride verdim oysa ki niyeti anlamadım arkadaşım anlamak ta istemiyorum SENİ ance avcılardaki Rüstem hoca paklarrrrrrrr benim çevrem geniş tatlııııımmmmmmm:DDDDDDDDDDD sana taş atana sen ekmek at misali isimsiz recinde edici şahıslara cevap bile vermemek lazım aman ne yapayıııım işte neyse ben de okutup üfleticemmmm ekndimie elif hocaya bende gidebilirim zehra benide götürrrrr
rüstem hoca berbatt aman ha sakın kimse gitmesin !!! tamamen yalan hiçbir söylediği olmuyor yalandan yazdığı nuskalar hiç bi işe yaramıyor

Ankara da aybars hoca var bundan 10 yıl önce de çok duyuyordum hatta istanbul dan kalkıp gitmistik annem kanserle mücadele ederken ama nasil ulasırsınız bilmiyorum

Geri