gebe
  1. nilgün kılıç

nilgün kılıç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

falıma bakarmısınız

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında nilgün kılıç tarafından paylaşıldı.

falıma bakarmısın falıma bakarmısınız 2011 falım başak burcu 2011 evlilik merhaba nilgün kılıç.05.02.1976 doğumluyum.34 yaşındayım.bekarım.iş, okul,evlilik le ilgili kart açarsanız çok sevinirim teşekkürler

2. nilgün kılıç

nilgün kılıç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar.05/02/1976 doğdum.ismim nilgün genel tarota baktırmak istiyorum.evlilik varmı nezaman olur iş hayatımda değişikler varmı okulum neolacak 2011 de neler bekliyorşmdiden teşekkürler

3. lacrimosa

lacrimosa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    merhaba kızlara fala kım bakıyor.
    benim de merak ettiklerim var 13.11.1987 sağlık , aşk durumumu merak ediyorum

4. rapunnzel

rapunnzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım 25.06.1980 doğumluyum bakarım falıma baktırmak istiyorum

5. simav

simav Forum Okuru

04.10.1980 doğumluyum evlilik ne zaman olacak dul birisyle evleneceksin dedi tarota aktırdığım kişi doğrumudur

6. elanur35

elanur35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    10.07.1977 aşk,iş durumumu merak ediyorum.Yorum yazarsanız sevinirim.Sevgiler.

7. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    işiniz fallara kaldıysa eyvahhhh :D

falıma bakarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakarmısınız?

bakarmısınız?

Türkiye Genelinde MEB Halk Eğitim Merkezlerinde verilen bir sanat dalından derlenmiş eserleri sunuyorum. Tamamen Pamuk ve Kitre adı verilen bir yapışkan ile her biri haftalar süren uğraşlar sonucu el emeği ve göz nuruyla yapılmış olup oldukça değerli eserlerdir. Kitre Bebeklerden Örnekler (Folklorik Bebekler): Ağanın Kızı ile Rençber Mehmet (Türkiye 1.si olmuş Eser) Ormandan Dönüş Yufka...
  2. bakarmısınız ?

bakarmısınız ?

ben neden rep veremiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...
  3. merhabalar benim de tarot falıma bakarmısınız

merhabalar benim de tarot falıma bakarmısınız

falıma bakarmısın benim falıma bak tarot bakarmısın bakarmısınız tarot bak 2011 30 nisan 1983 de doğdum ismim çiğdem genel tarot a baktırmak istiyorum evlilik varmı ne zaman olur iş hayatımda değişiklik varmı 2010 da neler bekliyor beni
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. bakarmısınız

bakarmısınız

Slm eşimin adeti gecikti demin kustu karnı ağrıyor test yaptık silik çızgi çıktını söylüyor bu ne anlama geliyor hamilemi acaba ?

Sayfayı Paylaş