gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

falımda uçurtma çıktı ne anlama geliyor ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçen gün fal baktırdım, Arkadaşım uçurtma gördüğünü söyledi ve yorumlayamadı. O günden beri aklıma takıldı uçurtma nasıl yorumlanır acaba biliyormusunuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kahve Falında Uçurtma Görmek: İstediğiniz şeylerden sizi uzaklaştırmak isteyenler var anlamına gelir.

falımda uçurtma çıktı ne anlama geliyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neyse AğaCım çıksın Falim

Neyse AğaCım çıksın Falim

hangi ağacım ben hangi ağacım Doğum tarihinizde olgunlaşan ağaçlar, kişilik özelliklerinizi ele veriyor. Şimdi moda ‘ağaç falı’ • ELMA: Aşkı simgeliyor. Cazibeli, dikkat çekici, flörte yatkın, maceraperest, her zaman âşık bir tip ama sadık bir eş. Hayal gücü çok yüksek ve bilimsel konulara ilgi duyuyor. • DİŞBUDAK: Hırsı simgeliyor. Hayat dolu, düşüncesiz, hırslı, akıllı, yetenekli,...
  2. Kahve Falında Köpek Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Kahve Falında Köpek Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Bu konu, kahve falında köpek görmek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz, kahve falı bakmayı ve baktırmayı seven sayın misafirlerimiz, bir önce ki sayfamızda sizlerle paylaştığımız kahve falında görülen kalbin anlamı konumuzun ardından bu sayfamızda da kahve falında köpek görmek anlamı ne demek paylaşmak istiyoruz... Kahve Falında Köpek Görmek;sadakat bağlılık...
  3. Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor

Kahve falımda uçurum şekli çıktı ne anlama geliyor

Kahvemi yapar içerim, sonra fincanımı kendim çevirir, kendi falıma kendim bakarım. Bugün yine içtim kahvemi falımda uçurum şekli gibi birşey gördüm. Başka birşeye de benzetemedim. Acaba uçurum kahve falında nasıl yorumlanmalı ?
  4. falımda vazo çıktı yorumu nedir

falımda vazo çıktı yorumu nedir

Fal baktırmayı seviyorum,, çok ta kafama takıyorum. Geçen gün arkadaşa baktırdım vazo görünüyuor dedi, düşündük anlam veremedik. Kahve falında vazo ne demek ?
  5. Ekmeleddin Ne Anlama Geliyor?

Ekmeleddin Ne Anlama Geliyor?

ekmeleddin ne demek, ekmeleddin anlamı, ekmeleddin manası Sevgili melekler, özellikle siyasetle ilgilenenlerin bildiği, Cumhurbaşkanlığı seçimi için adı CHP'nin adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adının anlamını merak edenler için bu konumuzu açıyoruz. Ekmeleddin günlük hayatta duyulan bir isim olmadığından belki de pek çoğunuz benim gibi bu ismi ilk kez duyuyorsunuz. Peki bu ismin anlamı...

Sayfayı Paylaş