gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

falımda vazo çıktı yorumu nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fal baktırmayı seviyorum,, çok ta kafama takıyorum. Geçen gün arkadaşa baktırdım vazo görünüyuor dedi, düşündük anlam veremedik. Kahve falında vazo ne demek ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Size yakın bir kişi davranışları ile sizin üzerinizde üzüntü yaratacak. Her şeyi oluruna bırakırsanız, kendiliğinden düzelecek anlamına gelir..

falımda vazo çıktı yorumu nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neyse AğaCım çıksın Falim

Neyse AğaCım çıksın Falim

hangi ağacım ben hangi ağacım Doğum tarihinizde olgunlaşan ağaçlar, kişilik özelliklerinizi ele veriyor. Şimdi moda ‘ağaç falı’ • ELMA: Aşkı simgeliyor. Cazibeli, dikkat çekici, flörte yatkın, maceraperest, her zaman âşık bir tip ama sadık bir eş. Hayal gücü çok yüksek ve bilimsel konulara ilgi duyuyor. • DİŞBUDAK: Hırsı simgeliyor. Hayat dolu, düşüncesiz, hırslı, akıllı, yetenekli,...
  2. Kahve Falında Şapkalı Adam Görmenin Yorumu Nedir ?

Kahve Falında Şapkalı Adam Görmenin Yorumu Nedir ?

Bu konu kahve falında şapkalı adam görmek yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kahve falında şahin görmek yorumunun ardından bu sayfamızda da şapkalı adam görmek ne anlama geliyormuş hep birlikte öğreniyoruz... Kahve Falında Şapkalı Adam Görmek Ne Anlama gelir ? Politika ile ilgili bir çalışma yapacak veya bir siyasetçiden yardım alacak demektir. Yardımsız bir iş...
  3. falda timsah şekli çıktı ne demek

falda timsah şekli çıktı ne demek

Dün kardeşime fal baktım ve bir şekli timsaha benzettim. Kafam takıldı bu şekli nasıl yorumlamam gerek bir daha çıkarsa ?
  4. falımda uçurtma çıktı ne anlama geliyor ?

falımda uçurtma çıktı ne anlama geliyor ?

Geçen gün fal baktırdım, Arkadaşım uçurtma gördüğünü söyledi ve yorumlayamadı. O günden beri aklıma takıldı uçurtma nasıl yorumlanır acaba biliyormusunuz ?
  5. Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Kahve falımda ütü şekli çıktı, çok güldük, ne yani yoksa ben ütücüye mi varacağım ? :)))))))))))))

Sayfayı Paylaş