gebe
  1. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0

Falında çıkmışım oysaki ~

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında bettt tarafından paylaşıldı.

Bu okuyacağınız yazı aslında benim özelim. Sevgilim yazmıştı ilk çıkmaya başladığımız zamanlarda. 14 mayıs ilk tanıştığımız gün ve o dershaneden cıkmıştı bense durakta otobüs bekliyordum.. bu notu verdimki yazıyı okudugunuzda anlamanız için :)
    paylaşmak istedim sizlerlee...
    ben onu çokkkk seviyorummmmmmmmm:hıms::hıms:yastık savaşı

14 mayis günü içtim falında 'B' yazan kahvemi. Öyle bi içtim ki tek dikişte. Dibinde sen olduğunu bile bile. Geleceğin bu'dur dedi falcı; ' gönlünden ne koparsa at ' .
    Sadece 'o' kopmasın, hep kalsın dedim.
    40 yıllık hatrı geçtimde, ömürlük hatrı olsun istedim.

Soğuk bir kış günüydü gördüğüm. Gözlerin etkiledi önce. Durup baktım daha derinlere. Orada gördüm kendimi ve ben, benden geçtim sanki önünde..
    Nasıl bir oyun ki aşk? Nasıl bir oyunun içindeyim?
    Başrolde SEN varsın. Hep SEN.

Çıkmıyor aklımdan o kaşlarını çatışın. Hadi gel desem, özledim desem.
    Gelirmisin?

Hep sev desem,seviyorum lan desem. Hep severmisin?

Bir geleceğe sahip olmalıyım desem,geleceğimsin desem.
    Kabul edermisin?

EnCey ve TUNAA bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ımm çok güzell:hıms:... umarım ömür boyu yolunda gider herşey ilişkiniizin kıymetını bılın..... kem gözlere fırsat vermeyın.. :)

Falında çıkmışım oysaki ~ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arif Susam - Falda Sen Çıktın

Arif Susam - Falda Sen Çıktın

Arif Susam - Falda Sen Çıktın yağmurlardan buluttan, rüzgarlardan gizlerim aşkımı ben kendimden, senden bile gizledim kuruyan yaprak gibi, dökülsede hislerim aşkımı ben kendimden, senden bile gizlerim bir dinleşen kalbimi bir dinleşen ne olur sen seversen sevgilim geçenler unutulur olanlar unutulur acı hasret ve keder, ayrılığın arkası yine falda sen çıktın, yokkı senden...
  2. Neyse AğaCım çıksın Falim

Neyse AğaCım çıksın Falim

hangi ağacım ben hangi ağacım Doğum tarihinizde olgunlaşan ağaçlar, kişilik özelliklerinizi ele veriyor. Şimdi moda ‘ağaç falı’ • ELMA: Aşkı simgeliyor. Cazibeli, dikkat çekici, flörte yatkın, maceraperest, her zaman âşık bir tip ama sadık bir eş. Hayal gücü çok yüksek ve bilimsel konulara ilgi duyuyor. • DİŞBUDAK: Hırsı simgeliyor. Hayat dolu, düşüncesiz, hırslı, akıllı, yetenekli,...
  3. Kahve falımda tavuskuşu çıktı nasıl yorumlanmalı ?

Kahve falımda tavuskuşu çıktı nasıl yorumlanmalı ?

Bugün arkadaşa gittim kahveye, her zaman ki gibi fincanımı kendim çevirdim. Dalgasına bakıp gülmek için. Fincanı bir çevirdim , bariz bir tavuskuşu şekli. Başka birşey yok :S Ne anlama gelir bu fal ?
  4. Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Falımda ütü çıktı ne demek bu ?

Kahve falımda ütü şekli çıktı, çok güldük, ne yani yoksa ben ütücüye mi varacağım ? :)))))))))))))
  5. falımda vazo çıktı yorumu nedir

falımda vazo çıktı yorumu nedir

Fal baktırmayı seviyorum,, çok ta kafama takıyorum. Geçen gün arkadaşa baktırdım vazo görünüyuor dedi, düşündük anlam veremedik. Kahve falında vazo ne demek ?

Sayfayı Paylaş