gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fallara konu olmuş papatya resimleri

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

fallara konu olmuş papatya resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papatya Falı

Papatya Falı

Bir çiçek duruyordu, orda, bir yerde, Bir yanlışı düzeltircesine açmış; Gelmiş tâ ağzımın kenarında Konuşur durur. Cemal Süreya Bugün martın üçü... Bir cuma günü... Nisanın kapısını çalan mart yağmurları, çok kısa bir süre sonra ovaları basacak papatyaların çılgın sarı beyazları için yukarıdan kopup geliyor. Cumadan önce pencereleri hırçınlıkla döven yağmur şimdi dindi! Yağmur sonrasının...
  2. papatya falının hikayesi

papatya falının hikayesi

Günlerden birgün küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış.Doğal içgüd ile hemen beslenmeye başlamış.Ne bulursa yemiş bir süre sonra yeterince büyüdüğünde kendine güvenli bir yer bulup bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği uzun sürenin sonunda rengarek kanatlı bir kelebek olup çıkmış. Minik kelebek uçabiliyor olmanın verdiği mutlulukla uçmaya başlamış.Dağlar tepeler sşmış ormanın...
  3. Demet Sağıroğlu - Papatya Falları

Demet Sağıroğlu - Papatya Falları

yüreğim buna mı kaldı Ah şu papatya falları Başka bahara kaldı La lo la lo la lo lay, seviyor.... La lo la lo la lo lay, sevmiyor.... Unuttum diye yalan söyledim Bugün gibi aklımda vapurda simit alışın İşte o simidin susamları gibi Havaya savruldu ezildi binlerce anılar Şimdi anılarımı tekrar topluyorum Unutabilir miyim acaba seni Düşüncelerimi boğaza bıraksam Ve boğsam aklımı Ümidimi de...
  4. papatya falı bakıyoruz....

papatya falı bakıyoruz....

papatya falı bakıyoruz....:minik: S€ViyO...
  5. papatya falınız

papatya falınız

Sevgili melekler sizlere bir değişik falda burada hadi deneyin bakalım :) sakın olmadı yapadım yapraklar kopmuyor demeyin sağlam basın çekin elinize kuvvet :D:D BURADAN yaprakları mouse ile tutun koparın sevio-sevmio die sayın

Sayfayı Paylaş