gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Fan Clup Konusu Açanların DİKKATİNE ! ÖNEMLİ KONU

Konu, 'Fan Club' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sitemizden fan clup konuları açarken sanatçıların videolarının veya parçalarının verilmesi KESİNLİKLE yasaktır. Bu kurala uymayanlar siteden uzaklaştırılacaktır.

M.C

Fan Clup Konusu Açanların DİKKATİNE ! ÖNEMLİ KONU konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıkılanlar fan clup

sıkılanlar fan clup

evet hanımlar ben bütüün gün evdeyim eşim çalışmama da izin vermiyor çocuğumda yok ve sıkılmak için bol bol vaktim var dantel yapmak örgü örmek istemiyorum nasıl vaktimi geçireceğimi şaşırdım bana bir çare dostlar hadi pratik bilgiler verin bana
  2. keyifliyim fan clup

keyifliyim fan clup

ohhhhh bugün keyifliyim ne güzel bir gün diyosanız melekler buraya bir ugrayın derim keyfiniz daha cok yerine gelsinnnn hadiiiiiiiiiiiiiiiiiii keyifsiz degilizz demii
  3. çırpılar fan clup (=

çırpılar fan clup (=

melekler biz kar_tanesiyle ChatBox da konuşurken ikimizinde bi hayli zyıf olduğunu öğrendik..yani aslında kendi zayıflığımızı biliyodukta birbirimizin zayıf olduğunu bilmiyoduk..ayy karıştı:D neyse o arada fikrim geldi cırpılar fan clup kuralım dedim ve icraata geçtim..çırpılardan kasıt zayıflık..ben mesela 47 kiloyum ama benden daha zayıf biri varkiii ben bu fan clup ı ona ithaf...

Sayfayı Paylaş