gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Fanatik forma arkası olabilecek nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

forma arkası yazıları galatasaray forma arkası yazıları sözler sözleri galatasaray Fanatikler buraya.İşte futbolla ilgili taşlamalar ve laf sokan fanatik nickler.Bu sözlerle karşınızdakilere öyle göndermeler yapabilirsiniz ki düşünemiyorum bile karşı tarafın durumunu:D
    Kaleyi cepheden gören bir yerlerde buluşalım!

Uzaktan seveceğim, yalnız Erman hoca bilecek!

Bir UEFA Kupası'na bir de sana doyamadım birtanem!

Sensiz her saniye deplasmanda gibiyim!

Köşe gönderine adını yazdım!

Hadi top bizi sevmedi, sana ne oldu nankör kedi!

Maradona'yı da bir ana doğurmadı mı!

Bu aşk penaltılara gider!

Hava güneşli, Hami Mandıralı, Mustafa Denizli, ben ise çok yalnızım!

Ömür biter, futbol bitmez

Top filelerle kucaklaştı ama biz kucaklaşamadık fındık beyinli'm!

Aşkımız ebedi, rekabet ezeli!

Sağlı sollu kontrataklarla geliyorum peynir gözlüm!

Gençliğim haram oldu, şu fair-play uğruna!

Orta sahada geçme beni, ceza sahasında üzerim seni!

Driplingime seyirci, duruşuma başkan hasta!

Top delikanlı olsaydı, yuvarlak olmazdı!

Fatih Terim, Allah kerim!

O şimdi stoper!

Fanatik forma arkası olabilecek nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fanatik sınıf

fanatik sınıf

-Evet çocuklar, tatil bitti. Tatilde neler yaptınız bakalım? - Hocam maça gittik. - Sadece maça mı gittiniz? - Yok hocam, evde de maç seyrettik. Bazen de halı sahaya gittik. - Neyse, şimdi derse geçelim. GS, söyle bakalım, ünlü bir Türk tarihçisi? - Tabii ki Galatasaray hocam! Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Galatasaray. - Oğlum Gözgöz, sen söyle bakalım, Türkiye'nin en yüksek...
  2. fanatik taraftarlar nickleriniz burda:)))

fanatik taraftarlar nickleriniz burda:)))

Galatasaray Bas Koymusuz Cimbombom'un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlar,fatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom! Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!) Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek... Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli... Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne...
  3. Forma

Forma

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve...
  4. Atatürk'ün  nick olabilecek sözleri!

Atatürk'ün nick olabilecek sözleri!

atatürk nick atatürkle ilgili nickler atatürk nickleri ün kapak sözleri atatürkten kapak sözler Egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir. > Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar. > Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır. > Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur. >...
  5. Fanatikler buraya

Fanatikler buraya

Galatasaray Modası FenerBahce saatleri

Sayfayı Paylaş