gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Farah Fawcett öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG]“Charlie'nin Melekleri” dizisinin yıldızı Fawcett hayatını kaybetti

[FONT=Arial, Verdana, Helvetica, sans-serif]70’Lİ yılların en popüler televizyon programlarından Charlie’nin Melekleri dizisinin sarışın yıldızı Farrah Fawcett hayatını kaybetti. Yaklaşık üç yıldır bağırsak kanseriyle mücadele eden Fawcett’ın dün akşam Los Angeles’ta kaldığı hastanede öldüğü açıklandı. 62 yaşında hayatını kaybeden efsane oyuncunun ölümü sırasında eski eşi Ryan O’Neal ile oğlu Redmond O’Neal’ın yanında olduğu belirtildi. Birkaç gün önce Ryan O’Neal, Fawcett’a yeniden evlenme teklif ettiğini ve Fawcett’ın da son isteği olarak bunu kabul ettiğini söylemişti. Fawcett, Charlie’nin Melekleri dizisinde canlandırdığı “Jill Munroe” rolüyle Türkiye dahil birçok ülkede büyük şöhret yakalamıştı.

‘Hayatı’nın belgeselini çekti

Farrah Fawcett, ölüm döşeğindeken hastalığa karşı verdiği mücadeleyi belgesel dönüştürmesiyle sanat çevrelerinin dikkatini üstüne çekmeyi başardı. Fawcett’in, ‘Farrah’ın Hikayesi’adını verdiği 90 dakikalık belgesel, sanatçının kendisi tarafından ‘Bir ölü hakkında yazılan kısa biyografi’ şeklinde hazırlandı. Belgesel, aktrisin kanserle 3 yıldır devam eden mücadelesinde inişli çıkışlı zamanlarını, yataktan çıkamadığı son haftalarını, ağır ilaç tedavisini ve oğlunu dahi tanıyamayacak hale geldiğini hüzünlü bir şekilde gözler önüne seriyor.
    [/FONT]

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Farah Fawcett öldü

İnsan nasıl bir değişim yaşıyor yaaa..
    Çocuktum annem bayılırdı bu diziyi izlemeye..
    Onun sayesinde bende bakıyordum.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Farah Fawcett öldü

yazik, üzüldüm...

allah rahmet eylesin...

Farah Fawcett öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...
  2. Farah Zeynep Abdullah Hakkında

Farah Zeynep Abdullah Hakkında

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah resimleri frikikleri frikik firikikleri Farah Zeynep Abdullah kimdir, Biz sizi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle tanıdık. Peki hikâyeniz nerede ve nasıl başladı, anlatır mısınız biraz? - 17 Ağustos 1989’da ıstanbul’da doğdum. Tiyatroya her zaman meraklıydım ama hiçbir zaman “Oyuncu olacağım” demiyordum. Aslında sanatın her dalı bana ilginç...
  3. Farah Zeynep Abdullah kimdir

Farah Zeynep Abdullah kimdir

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir nereli biyografi farah zeynep abdullah kimdir, nereli, kaç yaşında, kısaca hayatı, resimleri Eser Yenenler'le adı anılan Farah Zeynep Abdullah hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989, İstanbul) dizi oyuncusu. Hayatı Irak kökenli baba ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah Resimleri

Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah Resimleri

seyit ve sura resimleri, seyit ve sura dizi oyuncuları, seyit ve sura oyuncu resimleri Ekranlara iddialı bir şekil de çok yakında giriş yapacak dizilerden olan Seyit ve Sura, yılın en iddalı dizisi olma yolunda daha başlamadan ilk adımlarını atmaya başladı bile... Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynanacak Seyit ve Sura dizi oyuncularının birlikte olan...
  5. Farah zeynep Abdullah açıklama yaptı

Farah zeynep Abdullah açıklama yaptı

Farah zeynep Abdullah, farah zeynep Abdullah kurt seyitten atıldı mı? Şura artık kim , farah zeynep Abdullah Şura rolüne devam edecek mi? Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah kaprisleri sebebiyle diziden çıkartılacağı yönünde çıkan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu söyledi. Yeni sezonda da dizide ortam alacağını belirten Abdullah, “Bir deli bir kuyuya taş atıyor, kırk akıllı...

Sayfayı Paylaş