gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Farah Zeynep Abdullah Hakkında

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah resimleri frikikleri frikik firikikleri Farah Zeynep Abdullah kimdir, Biz sizi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle tanıdık. Peki hikâyeniz nerede ve nasıl başladı, anlatır mısınız biraz?
    - 17 Ağustos 1989’da ıstanbul’da doğdum. Tiyatroya her zaman meraklıydım ama hiçbir zaman “Oyuncu olacağım” demiyordum. Aslında sanatın her dalı bana ilginç geliyordu. Babamın inanılmaz bir plak koleksiyonu vardı, onun sayesinde müziğe daha farklı bir ilgi duymaya başladım. Hayatımda ilk kez sekiz yaşındayken bir konsere gitmiştim; Rolling Stones’un konseriydi. şu anda da ıngiltere’de bir grubum var, kendi bestelerimi yapıyorum.
    Müzikle ilgilenirken oyunculuğa nasıl merak saldınız?
    – Oyunculuğa başlamam, İngiltere’deki tiyatro öğretmenim sayesinde oldu aslında. O beni cesaretlendirdi. Hayatımda bir kere Türkçe oyun oynadım, onda da 11 yaşındaydım. Geri kalan tüm oyunlarım ya ıngilizce ya da Fransızca’ydı.
    İngiltere maceranız nasıl başladı?
    – 2006 yılında babamın işi nedeniyle ıngiltere’ye taşındık. Okula orada devam ettim. Seçtiğim dersler Fransızca, tiyatro, medya ve fotoğrafçılıktı. O okulda sahneye çıktığım son oyun, bana “en iyi oyuncu ödülü” de kazandıran Virginia Woolf’ün “Kim Korkar Hain Kurttan”ı oldu.
    Hırslı mısınızdır?
    – Herkes kadar… Özellikle de yeteneğimin olduğu alanlarda… ınsanın kendini bilmesi önemli. O yüzden bir şeyi denerim, yapamayacağım bir şey olduğunu anlarsam da boşuna hırs yapmam.
    Şimdi “Öyle Bir Geçer Zaman ki”de rol alıyorsunuz. Öğreniminizi bu dizi için mi dondurdunuz?
    – Ben üniversiteye başlamadan önce bir yılı kendime ayırdım. O yılı boş geçirmemek için de gündüzleri garsonluk, geceleri barmenlik yaptım, ayrıca pilatese başladım. Çok eğlenceli bir dönemdi. Ve sonra üniversiteye kayıt oldum. Ama bu dizi için teklif alınca, ikinci sınıfta öğrenimime ara verdim.
    Üniversitede “Closer”da da rol almışsınız?
    – Evet, ilk profesyonel oyunculuk deneyimimdi. Orada, bir striptizciyi oynadım. Kazandığımız parayla ikinci oyunu çıkaracaktık ama ben kalkıp buraya geldim.
    Aylin rolünü nasıl aldınız?
    – Paskalya tatilinde Türkiye’ye geldim ve Lale Eren sayesinde buradaki seçmelerden haberdar oldum. Seçmelere katıldım ve rolü aldım.
    Bu dizi hangi özelliğiyle ilginizi çekti?
    - Öncelikle bir dönem dizisi olması… Ayrıca işin iyi olacağını biliyordum.
    Buraya uyum sağlayabildiniz mi?
    – İngiltere’yi ve tiyatroyu özlüyorum aslında… Hayatım yine bir anda değişti çünkü… Gerçi hayatımın bunun gibi keskin çizgilerle değişmesine alıştım sayılır. Orada kalsaydım da aklım burada olacaktı.
    Ya burada para tatlı gelirse size… Okula dönmezsiniz belki…
    - Kaç yaşımda olursam olayım, yine de o bölümü okuyacağım
    Gelelim dizideki rolünüze… Aylin karakterine nasıl hazırlandınız?
    – Haziran ayının 12’sinde Türkiye’ye geldim, temmuzda çekimlere başladık. O dönemde kitap, eski film ne varsa araştırdık. Senaristimiz Coşkun Irmak zaten bizi çok iyi bilgilendirdi. Her bir detay da o döneme uygun, dolayısıyla havaya çabuk girdik. Düşünün giydiğimiz sutyenler bile o dönemin sutyeni.
    Pek çok kişi canlandırdığınız Aylin karakterine sinir oluyor. Sizce neden?
    – Aylin evin ortanca kızı. 16-17 yaşlarında, yani ergenlik çağında. Biraz babacı bir tip… Gözü de yükseklerde. Sahip olduklarıyla yetinmek istemiyor. Aynı okulda okuduğu kuzeninden de kötü etkilendiğini söyleyebiliriz. Katmanları olan, çok değişken ve beni heyecanlandıran bir karakter.
    Soner (Mete Horozoğlu) ile Aylin’in ilişkisi nereye gidecek sizce?
    – Onların hikayesi dizide giderek ilginçleşiyor. Benim kızım olsa, böyle bir durumda onu destekler miydim bilmiyorum, ama hiç sanmıyorum!
    Aralarında bir aşk doğuyor yani…
    – Tam öyle de diyemeyiz. Ortada bir yerlerde olacak ilişkileri.
    Sizce Aylin ile Farah ne kadar benziyor birbirine?
    – Alakamız yok. Ben asla öyle bir kız olamam. Gerçi babam ve annem diziyi izlerken Aylin’in bazı çıkışlarını bana benzetiyorlarmış.
    Son olarak; Facebook hayran sayfanızı neden kapattırdınız?
    – Biri benim adıma benmişim gibi konuşuyordu, o yüzden. Ama yine açmışlar.

BİR KAÇ RESMİ

Farah Zeynep Abdullah Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir eser yenenler sevgilisi eser yenenler ve sevgilisi Eser Yenenler sevgilisi ile yakalanmış. Peki kim bu sevgili ? Hatırlıyorum da daha dün gibi ilk çıktıklarını televizyonlara. Büyümüşler de sevgilide yapmışlar :) Şaka bir yana sizde takip ediyorsanız arkadaşlarım meleklerim kankalarım canlarım. Güzel iş çıkartıyor yahu bu delikanlılar. Bu...
  2. Farah Zeynep Abdullah kimdir

Farah Zeynep Abdullah kimdir

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir nereli biyografi farah zeynep abdullah kimdir, nereli, kaç yaşında, kısaca hayatı, resimleri Eser Yenenler'le adı anılan Farah Zeynep Abdullah hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989, İstanbul) dizi oyuncusu. Hayatı Irak kökenli baba ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak...
  3. Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

eser yenenler haberleri, farah zeynep abdullah, eser yenenler farah zeynep abdullah Sevgili melekler, oyuncu Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz gün annesiyle birlikte Akmerkez'de çay içerken görüntülendi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt&Shura dizisinde rol alan Abdullah, Esesr Yeneler'le neden ayrıldığı sorularına açıklık getirdi. Annesinden çekimler yüzünden uzak kaldığını söyleyen oyuncu...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah Resimleri

Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah Resimleri

seyit ve sura resimleri, seyit ve sura dizi oyuncuları, seyit ve sura oyuncu resimleri Ekranlara iddialı bir şekil de çok yakında giriş yapacak dizilerden olan Seyit ve Sura, yılın en iddalı dizisi olma yolunda daha başlamadan ilk adımlarını atmaya başladı bile... Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynanacak Seyit ve Sura dizi oyuncularının birlikte olan...
  5. Farah zeynep Abdullah açıklama yaptı

Farah zeynep Abdullah açıklama yaptı

Farah zeynep Abdullah, farah zeynep Abdullah kurt seyitten atıldı mı? Şura artık kim , farah zeynep Abdullah Şura rolüne devam edecek mi? Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah kaprisleri sebebiyle diziden çıkartılacağı yönünde çıkan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu söyledi. Yeni sezonda da dizide ortam alacağını belirten Abdullah, “Bir deli bir kuyuya taş atıyor, kırk akıllı...

Sayfayı Paylaş