gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Farah Zeynep Abdullah kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir nereli biyografi farah zeynep abdullah kimdir, nereli, kaç yaşında, kısaca hayatı, resimleri

Eser Yenenler'le adı anılan Farah Zeynep Abdullah hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.

Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989, İstanbul) dizi oyuncusu.

Hayatı
    Irak kökenli baba ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul'da doğdu. Liseyi İngiltere'de bitirdi. Oyunculuk kariyeri için üniversite kaydını dondurmuştur.

Kariyeri
    Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin teklifi geldi. İngiltere'ye, okuluna dönmesine 3 gün kala, deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve Aylin rolüne seçildiğini öğrenmiştir. Şuanda Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide 4 çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin'i canlandırmaktadır.

Farah Zeynep Abdullah kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir eser yenenler sevgilisi eser yenenler ve sevgilisi Eser Yenenler sevgilisi ile yakalanmış. Peki kim bu sevgili ? Hatırlıyorum da daha dün gibi ilk çıktıklarını televizyonlara. Büyümüşler de sevgilide yapmışlar :) Şaka bir yana sizde takip ediyorsanız arkadaşlarım meleklerim kankalarım canlarım. Güzel iş çıkartıyor yahu bu delikanlılar. Bu...
  2. Farah Zeynep Abdullah Hakkında

Farah Zeynep Abdullah Hakkında

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah resimleri frikikleri frikik firikikleri Farah Zeynep Abdullah kimdir, Biz sizi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle tanıdık. Peki hikâyeniz nerede ve nasıl başladı, anlatır mısınız biraz? - 17 Ağustos 1989’da ıstanbul’da doğdum. Tiyatroya her zaman meraklıydım ama hiçbir zaman “Oyuncu olacağım” demiyordum. Aslında sanatın her dalı bana ilginç...
  3. Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

eser yenenler haberleri, farah zeynep abdullah, eser yenenler farah zeynep abdullah Sevgili melekler, oyuncu Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz gün annesiyle birlikte Akmerkez'de çay içerken görüntülendi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt&Shura dizisinde rol alan Abdullah, Esesr Yeneler'le neden ayrıldığı sorularına açıklık getirdi. Annesinden çekimler yüzünden uzak kaldığını söyleyen oyuncu...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah Resimleri

Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah Resimleri

seyit ve sura resimleri, seyit ve sura dizi oyuncuları, seyit ve sura oyuncu resimleri Ekranlara iddialı bir şekil de çok yakında giriş yapacak dizilerden olan Seyit ve Sura, yılın en iddalı dizisi olma yolunda daha başlamadan ilk adımlarını atmaya başladı bile... Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynanacak Seyit ve Sura dizi oyuncularının birlikte olan...
  5. Farah zeynep Abdullah açıklama yaptı

Farah zeynep Abdullah açıklama yaptı

Farah zeynep Abdullah, farah zeynep Abdullah kurt seyitten atıldı mı? Şura artık kim , farah zeynep Abdullah Şura rolüne devam edecek mi? Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah kaprisleri sebebiyle diziden çıkartılacağı yönünde çıkan haberlerin tamamen gerçek dışı olduğunu söyledi. Yeni sezonda da dizide ortam alacağını belirten Abdullah, “Bir deli bir kuyuya taş atıyor, kırk akıllı...

Sayfayı Paylaş