gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Farah Zeynep Abdullah ve Eser Yenelerin alışveriş keyfi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Farah Zeynep Abdullah eser yenenler, sevgili, sevgililer, birlikteler, resimleri, haberleri burada arkadaşlar.

Ekranların başarılı iki oyuncusu Farah Zeynep Abdullah ve Eser Yenenler, bildiğiniz üzere, güzel bir aşka yelken açmıştı. Geçtiğimiz günlerde keyifli bir alışveriş faslı yaparken, bakın objektiflere nasıl yakalanmış, bu ünlü çiftimiz :) İşte o haber Melek'ler!

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin Aylin’i Farah Zeynep Abdullah ile “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programıyla adını duyuran genç oyuncu Eser Yenenler, önceki gün İstinye Park’ta görüntülendi.

Abdullah bir mağazadan kıyafet alışverişi yaparken, Yenenler onu kapıda bekledi. Görüntülendiğini fark edince mağazadan hızlı adımlarla çıkan Abdullah, sevgilisini kapıda unuttu. Sonra geri dönüp Yenenler’in yanına gitti ve ikili birlikte alışveriş yapmaya devam etti.

Farah Zeynep Abdullah ve Eser Yenelerin alışveriş keyfi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

Eser Yenenlerin Sevgilisi Kim ( Farah Zeynep Abdullah )

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir eser yenenler sevgilisi eser yenenler ve sevgilisi Eser Yenenler sevgilisi ile yakalanmış. Peki kim bu sevgili ? Hatırlıyorum da daha dün gibi ilk çıktıklarını televizyonlara. Büyümüşler de sevgilide yapmışlar :) Şaka bir yana sizde takip ediyorsanız arkadaşlarım meleklerim kankalarım canlarım. Güzel iş çıkartıyor yahu bu delikanlılar. Bu...
  2. Farah Zeynep Abdullah Hakkında

Farah Zeynep Abdullah Hakkında

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah resimleri frikikleri frikik firikikleri Farah Zeynep Abdullah kimdir, Biz sizi “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle tanıdık. Peki hikâyeniz nerede ve nasıl başladı, anlatır mısınız biraz? - 17 Ağustos 1989’da ıstanbul’da doğdum. Tiyatroya her zaman meraklıydım ama hiçbir zaman “Oyuncu olacağım” demiyordum. Aslında sanatın her dalı bana ilginç...
  3. Farah Zeynep Abdullah kimdir

Farah Zeynep Abdullah kimdir

farah zeynep abdullah farah zeynep abdullah kimdir nereli biyografi farah zeynep abdullah kimdir, nereli, kaç yaşında, kısaca hayatı, resimleri Eser Yenenler'le adı anılan Farah Zeynep Abdullah hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989, İstanbul) dizi oyuncusu. Hayatı Irak kökenli baba ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak...
  4. Eser Yenenler Farah Zeynep Abdullah Ayrıldı!

Eser Yenenler Farah Zeynep Abdullah Ayrıldı!

eser yenenler, farah zeynep abdullah, eser yenenler farah zeynep abdullah Sevgili melekler, bir ünlü aşkı daha sona erdi. İki sevilen oyuncu Eser Yenenler ve Farah Zeynep Abdullah ayrıldı. Geçtiğimiz gün Twitter'dan duyuran Eser Yenenler, önceki gece Nişantaşı'nda eğlendi. Mekan çıkışı ayrılığı hakkında ilk kez konuşan Yenenler, "3 yıl çok güzel bir ilişki yaşadık. Ancak yoğun iş...
  5. Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

Eser Yeneler Farah Zeynep Abdullah Neden Ayrıldılar?

eser yenenler haberleri, farah zeynep abdullah, eser yenenler farah zeynep abdullah Sevgili melekler, oyuncu Farah Zeynep Abdullah geçtiğimiz gün annesiyle birlikte Akmerkez'de çay içerken görüntülendi. Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt&Shura dizisinde rol alan Abdullah, Esesr Yeneler'le neden ayrıldığı sorularına açıklık getirdi. Annesinden çekimler yüzünden uzak kaldığını söyleyen oyuncu...

Sayfayı Paylaş