gebe
  1. nazlıkız

nazlıkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

fare korkusu

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında nazlıkız tarafından paylaşıldı.

hamileyim 7 aylık falan yazlığa gittik. Lavaboya gitmiştim ordan çıktım tam merdivenlerden iniyorum omuzuma bir şey çarptı o sırada eşim bağırdı fare diye. Tabi benim aklım çıkar fareden o halime bakmadan 2 saniye içinde ben 12 kişilik yemek masasının tepesindeyim ve bağırıyorum nasıl çıktım ne ara çıktım bilmiyorum ondan sonra bi koşturmadır başladı evde fare yakalama savaşı tabi ben bu arada kendi halime gülüyorum masanın tepesinde:dil: hala aklıma geldikçe şaşırırım inmekte zorlandığım masaya nasıl çıktım o halimle

2. yenianne26

yenianne26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım yaa allahtan gulerek hatırladıgın bır anı olarak kalmış yanı :) allah korusun allah korumuş

3. dae

dae Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    korku cesaretı ıste..
    neysekı sorunsuz bı cıkış olmus=)

4. caylak

caylak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    he he he :) güzel bir anıymış

fare korkusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik korkusu

Evlilik korkusu

Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir? Çok basit... Erkekler sorumlulukların ilişkiyi bozacağını düşünüyor! Erkek için evlilik bilgiye dayalı bir tahminler dizisidir. Öte yandan , hepsi olmasa da bazı kadınlar için ise hayat sezgiden ibarettir. Durumun erkekler için böylesine korkutucu olmasının nedeni de budur. Kadınlar durgun...
  2. Fareler...

Fareler...

Fareler Üzerinde Bir Araştırma ABD’ de fareler üzerinde yapılan bir araştırma, doğal uyku döngüsünün sürekli değişmesinin yaşlı farelerin erken ölümüne neden olduğunu ortaya koydu 7 Kasım 2006 Salı Araştırmacılar, insanlarda uçak yolculuklarında ya da sürekli gece çalışma sonrası ortaya çıkan etkiyi belirlemek için farklı yaşlarda yüzden fazla farenin uyku düzenini bozdu. Bunun için...
  3. Fare

Fare

hep fareyi biz kullanıyorun birde bunun tersini onun bizi kullandıgını düşünbakalım nasıl olurdu
  4. Okul Korkusu

Okul Korkusu

Okula başlama, tüm başlangıçlarda olduğu gibi, hem coşku, hem de biraz kaygı verici bir olaydır. Okul dönemi, çocuk ve ailesi için yepyeni ve önemli bir evredir. Okula başlama; belirli bir olgunluğa ulaşma, sorumluluk alma, bunların getirdiği sevinç yanında, ana babadan ayrı, kendi başına yeni ve bilinmez bir serüvene başlamanın korkularını birlikte içerir. Oyun ve arkadaş deneyimi olmayan,...
  5. Hamilelik korkusu

Hamilelik korkusu

hamilelik korkusu adet geçiktirirmi dogum korkusu Merhaba kızlar, küçüklüğümden beri hep bir hamile kalma korkum olmuştur ama korkulucak birşey olmadığını tam tersi güzel bir duygu olduğunu anladım. sizdede varmı bu tarz duygular?

Sayfayı Paylaş