gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Fare

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] hep fareyi biz kullanıyorun birde bunun tersini onun bizi kullandıgını düşünbakalım nasıl olurdu[​IMG]

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Fare
    süpermiş :D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Fare

heheh evet

Fare konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. farelere çözüm

farelere çözüm

farelere kesin çözüm farelere çözüm fareye fareye kesin  Fareleri kaçırmak için: Nane yağını bir karton parçasının üzerine sürün farelerin geldiği yere koyun.
  2. Fareler...

Fareler...

Fareler Üzerinde Bir Araştırma ABD’ de fareler üzerinde yapılan bir araştırma, doğal uyku döngüsünün sürekli değişmesinin yaşlı farelerin erken ölümüne neden olduğunu ortaya koydu 7 Kasım 2006 Salı Araştırmacılar, insanlarda uçak yolculuklarında ya da sürekli gece çalışma sonrası ortaya çıkan etkiyi belirlemek için farklı yaşlarda yüzden fazla farenin uyku düzenini bozdu. Bunun için...
  3. Fare deliği

Fare deliği

Rüyada fare deligi, haktan sapip batil yolda yüründügüne isarettir. Fare deligini agizla kiyaslarlar. Bu sebeple bir fare deliginden çiktigini görmek, kötü bir söz söyleye-rek, kendisini sevenleri incitecegine veya ev halki arasinda bir huzursuzluk doguracagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare deligi, bid'atlara tabi olmaya, bid'atçi ve sapiklann eserlerine uymaya...
  4. fare korkusu

fare korkusu

hamileyim 7 aylık falan yazlığa gittik. Lavaboya gitmiştim ordan çıktım tam merdivenlerden iniyorum omuzuma bir şey çarptı o sırada eşim bağırdı fare diye. Tabi benim aklım çıkar fareden o halime bakmadan 2 saniye içinde ben 12 kişilik yemek masasının tepesindeyim ve bağırıyorum nasıl çıktım ne ara çıktım bilmiyorum ondan sonra bi koşturmadır başladı evde fare yakalama savaşı tabi ben bu arada...
  5. Korkak fare

Korkak fare

Bir Hint masalına göre kedi korkusundan devamlı endişe içinde yaşayan bir fare vardır. Büyücünün biri fareye acır ve onu bir kediye dönüştürür. Fare kedi olmaktan son derece mutlu olacağı yerde bu kez de köpekten korkmaya başlar. Büyücü bu kez onu bir kaplana dönüştürür. Kaplan olan fare sevineceği yerde avcıdan korkmaya başlar. Büyücü bakar ki , ne yaparsa yapsın farenin korkusunu yenmeye...

Sayfayı Paylaş