gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

farelerin intikamı ıyykkk

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

farelerin intikamı ıyykkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fareler...

Fareler...

Fareler Üzerinde Bir Araştırma ABD’ de fareler üzerinde yapılan bir araştırma, doğal uyku döngüsünün sürekli değişmesinin yaşlı farelerin erken ölümüne neden olduğunu ortaya koydu 7 Kasım 2006 Salı Araştırmacılar, insanlarda uçak yolculuklarında ya da sürekli gece çalışma sonrası ortaya çıkan etkiyi belirlemek için farklı yaşlarda yüzden fazla farenin uyku düzenini bozdu. Bunun için...
  2. intikam

intikam

Öc Almak.Rüyada intikam aldığınızı gördüyseniz, bazı arkadaşlıklarınızın bozulacağı ve düşmanlarınızın varolduğu anlamına gelir.Rüyasında intikam aldığını gören kişi, kendi yanılgısı ve zayıflığı yüzünden zarara uğrar.Rüyada ihtikan oldugunu görmek, son derece sikintiya, bir halden bir hale düsmege, bir rivayete göre de geçim darligina isarettir. Cafer Sadika göre: rüyada ihtikan olup...
  3. Fare

Fare

hep fareyi biz kullanıyorun birde bunun tersini onun bizi kullandıgını düşünbakalım nasıl olurdu
  4. Manken Fareler

Manken Fareler

Her ne kadar fareleri görünce sandalyenin masanın üzerine çıksakta ,onları görünce tiksinme gelsede aslında çok tatlı hayvan beeee.Şunlara bakarmısınız ne kadar masumlar korkulacak gibi mi hala gözünüzde bu resimleri görünce
  5. fare korkusu

fare korkusu

hamileyim 7 aylık falan yazlığa gittik. Lavaboya gitmiştim ordan çıktım tam merdivenlerden iniyorum omuzuma bir şey çarptı o sırada eşim bağırdı fare diye. Tabi benim aklım çıkar fareden o halime bakmadan 2 saniye içinde ben 12 kişilik yemek masasının tepesindeyim ve bağırıyorum nasıl çıktım ne ara çıktım bilmiyorum ondan sonra bi koşturmadır başladı evde fare yakalama savaşı tabi ben bu arada...

Sayfayı Paylaş