gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Farkındamısınız? Sağırsınız..

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Otobüste , sokakta, dolmuşta sözüm o volkmen takan sağırlara... Yavrum neden o kadar açıyorsunuz o volkmenin sesini..

şeytan diyorki al şunu çek kulağından fırlat dışarı.

Uyarmaktan inanın bıktım artık..

Bazen kendimi teskin ediyorum. aaa bak kulağım duyuyor. işitiyorum. Ya birde hiç duymasam o sesleri.:n028:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyosun bide bişey sormaya kalksan bitin...

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok ilginctir ki,kendileri dinlemek icin takarlarda, bizde sebeblenir dinleriz iste..bu kadar gurultu niye acaba?

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    çevre kirliliği işte
    anlayana tabi

Farkındamısınız? Sağırsınız.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. verilen nimetlerin farkındamıyız ?

verilen nimetlerin farkındamıyız ?

Hazret-i Isa aleyhisselam bir agacin altinda dua eden birini gordu. >Dikkatlice baktiginda adamin ayaklari yurumeyen, gozleri de gormeyen, >bedeninde de bars hastaligi bulunan bir koturum adam oldugunu anladi. Ama >adam butun bunlara ragmen ellerini kaldirmis mutluluktan ucacakmis gibi dua >ediyordu : > >- Ey! Nice zenginlere vermedigi nimeti bana ikram eden Rabb'im! Sana...
  2. farkındamısın....

farkındamısın....

Farkında mısın? Son günlerde ne kadar da aciz kaldık Bize ait cümleler kurmaktan Bırak seni seviyorum demeyi, Bir günaydını bile çok görür olduk birbirimize Tükenen, sevgimiz mi, Yoksa, yoksa dilimiz mi varmıyor? Ne sen bana iyi misin diyorsun, Ne ben sana günaydın Farkında mısın? ağzımızı bıçak açmıyor Sebepsiz değil yavan kelimelere baş vurmamız, Saçlarını bile taramıyorsun...
  3. sağır, dilsiz...

sağır, dilsiz...

Mafya babası korumaya aldığı müesseselerden haraçları toplamak için yeni bir tetikçi buldu. Seçtigi adam sağır ve dilsizdi. Baba, yeni tetikçinin polisin eline geçerse, fazla bir şey anlatmasının mümkün olamayacağını düşünüyordu böylece... Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve tetikçiye adamlarını gönderdi. Adamların sağır dilsizle anlaşmaları mümkün olmadı tabii. Bunun üzerine...
  4. yılanlar sağır mıdır?

yılanlar sağır mıdır?

Yılanlar sağırmı ? Yılanlar duymaz diye biliyoruz peki müziği nasıl duyabiliyorlar? Onlar için fark etmez,hepsi aynıdır!. Yılan oynatma numaralarında kobralar flütün görüntüsüne tepki verir, sesine değil. Yılanlar kesinlikle sağır olmamalarına rağmen müziği tam olarak "duymazlar." Yılanların dışarıda bir kulak ya da kulak zarları yoktur,fakat çeneleri ve karın kasları...
  5. yedikleriniz kaç kalori farkındamısınız

yedikleriniz kaç kalori farkındamısınız

1 patates kızartma yaptıgınızda sanki 5 patates miş gibi düşünün çünkü kalorisi artıyor

Sayfayı Paylaş