gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Farklı alyans çeşitleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

alyans çeşitleri farklı alyans modelleri farklı alyanslar Bahar kapıda göründü:) Yakında yazda gelecek.Yaz denince akla ne gelir tabiki şen şakrak düğünler.Şimdiden nişanlarla yaza hazırlık yapılır.Bayanlar yüzükler alındımı yüzükler.Alınmadıysa buyrun size birkaç model sunayımda bakınmış olursunuz :)

Young bride ve PaSikA bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bunlar bizimmmm alyanslarımızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :deli: :deli: ayyyyyyy :deli::deli:

bu alyansımın yanınaa kenarları birde taşlı tek taşımı taktığımda sanki birbirinin bir parçası gibi ve çok güzel çok şık duruyor.
    paylaşım için teşekkürler canım :deli:

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]bu çok hoşuma gitti :)alırken böyle birşey düşünüyorum zaten çok güzel duruyor:hıms:

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

bayılıyorum böyle alyanslara eğer birgün evlenirsem böyle bir alyans alıcam inşallah :)

Farklı alyans çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans

Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. Her Çeşit Farklı Komik Resimler :D

Her Çeşit Farklı Komik Resimler :D

mona rıza.. ..ama komikk___. bu nasıl oluyor ya :S TABİ BU MİZAHEN ESPİRİ.. kıyamam :( :=)
  3. farklı saç kesim çeşitleri

farklı saç kesim çeşitleri

saç kesim isimleri saç kesim çeşitleri omuzlarda modelleri omuzda kesimleri adları Saçı daha iyi gösteren belli saç kesimleri vardır ama önce iyi saçın ne olduğunu anlamak gerekir, çünkü bilinenin aksine iyi saçın ince olması şart değildir. “İyi”, bir saç telinin çapına işaret eder. Bu yüzden, çok olan iyi saçlara sahip olabilirsiniz, çünkü bir santimetre kare''de birçok saç teliniz olabilir....
  4. alyans çeşitleri birbirinden güzel..

alyans çeşitleri birbirinden güzel..

alyans cesitleri alyans çeşitleri isimli çeşitleri çeşitler alyanslar vazgeçilemz takılar alyanslar... buda tek taş yüüzklerin yanına takılıyo çok güzel duruyo:)
  5. Alyans Çeşitleri 2012

Alyans Çeşitleri 2012

Kızlar merhaba öncelikle. Sonrasında da Alyans Çeşitleri 2012 modelleri önerileri var mı elinizde diyorum :)

Sayfayı Paylaş