gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Farklı Askılık Modelleri

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

askılık modelleri askı modelleri eşek askılık eşek askilik

Evinin her köşesinden farklılık yansımasını isteyen meleklerim için farklı bir tarz daha getirdim :) Askılıklarımız evimizin ufak bir dekoru gibi görünebilir. Bu aslılıkları gördüğünüz andan itibaren aslında böyle olmadığını fark edeceksiniz.
    Evinizde kullanacağınız çeşit çeşit askılar sizlerle.. Evinize bir hayvansever görünümü de verebilirsiniz, bir katil görünümü de.. Karar sizin. :huhe: yupis

Farklı Askılık Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı kıyafet modelleri

Farklı kıyafet modelleri

değişik kıyafetler Farklı diyorum ama aslında bu giysi modelleri gözümüze aşina olan bize nostaljiyi anımsatan türden kıyafet modelleri. Bu kıyafetler tarzınızı ne kadar yansıtır bilemeyiz ama tasarımcılar bu modellere koleksiyonlarında yer vermiş. Tarzımı zorlarsam belki bir ikisini giyilebilir diyebilirim Ama özellikle yırtılarak...
  2. Takı Askılık Modelleri

Takı Askılık Modelleri

takı askısı, modelleri, süslü takı takma aleti, askılık, 2011 sezon takı askılık modelleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar hem takılarınızı toplasın hemde dekoratif amaçlı bir kenarda güzelliğiyle görenleri büyülesin. Bunun için tek yapmanız gereken bu askılardan alıp odanıza koymak ve o canıım takılarınızı asmak :):)
  3. Tsarım askılık modeli

Tsarım askılık modeli

Askılık modelleri Portanto modelleri Evinizde portmanto modellerini koymaya yeriniz yoksa ve askılık bakıyorsanız ben bu tasarım askılık modeliniçok beğendim modellerim. Aslında evimizde portmanto olmasına rağmen bizimde ihtiyacımız var. İki kişi bir eve zor sığıyoruz zaten. Burdan size tavsiye sandık sandık çeyiz hazırlığı yapmayın. yoksa benim gibi evlere sığamazsınız.
  4. Farklı tasarım abajur modelleri

Farklı tasarım abajur modelleri

kafesli abajur modeli Tasarım abajurlar Farklı abajur modelleri arıyorsanız bu altı kafes abajur modeli ilginizi çekebilir. Farklı tasarımı ile misafirlerinizin gözü abajurunuzda oalcak. Sizde bu abajuru alarak evinizde modern bir hava estirebilirsiniz.
  5. Farklı fon perde modeli

Farklı fon perde modeli

fon perde örnekleri Perde modelleri Özellikle salon dekorasyonlarına ayrı bir şıklık katacak yuvarlak hatlı fon perde modeli, farklı görünümü ile misafirlerinizin de beğenisini toplayacak.

Sayfayı Paylaş