gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Farklı bolero modeli

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bolero modellerı değişik bolero modelleri değişik modeli ve yapılışı farklı modelleri Farklı bir bolero modelini ve açıklamalı yapılışı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyorum
    8 numara şiş, tek kat ip 3x100 gr. Kartopu Mona

75 ilmekle başlayın. Selanik örgü için ipi şişin önüne alın. 1. sırada ilk ilmeği boşa alıp sonraki ild ilmeği beraber örün. Tekrar bir ilmeği boşa alın ve 2 ilmeği beraber örün. 2. sırada ilk 2 ilmeği beraber örün, sonraki ilmeği boşa alın. 80 cm. uzunluğundaki parça oluştuktan sonra ild ucu, alttan 17 cm. açık kalacak şekilde birleştirip dikin ve büzün.

Farklı bolero modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolero modelleri benim bolerom

Bolero modelleri benim bolerom

Bolero buda benim yaptığım bolero
  2. Kot Bolero modelleri jean bolerolar

Kot Bolero modelleri jean bolerolar

kot bolero kot bolero modelleri bolerolar çepken modelleri yapımı Merhabalar meleklerim bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi sizlere Kot ve jeans tan yapılmış bolero modellerini veriyoruz araştırdık isterseniz en alttaki linkten bakabilir ve satın da alabilirsiniz. KOT BOLERO RESİMLERİ BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.
  3. Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

Boncuklu Bolero Modeli Yapılışı

boncuk motifleri boncuk modelleri ve yapılışları boncuklu bolero modelleri boncuklu bolero işi Gündüz sıcak akşam serin havalar tam boler giymenin zamanı...Becerikli ellerinden her iş gelen meleklerim için çok şık boncuklu bir bolero modeli... Yapılışını veriyorum kızlar :örgü: Malzeme: Kum boncuk Boru boncuk, boncuk iğnesi, naylon ip YAPILIŞI Motif: 1sıra: 12 adet kum boncuğu ipe alıp...
  4. Bolero şeklin de farklı şal modelleri

Bolero şeklin de farklı şal modelleri

Sonbahar ve kış ayların da çok kullanışlı bir örgü modeli olan şallar, değişik renk, model ve örgü teknikleri ile bayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Özellikle biz bayanlar olarak omuz ve sırt bölgemizi sıcak tutmamız gerekiyor. En ufak bir üşütmede eklem ağrılarını sıklıkla yaşarız o yüzden dediğim bölgeleri sıcak tuttuğunuz zaman bir nevi kendinizi koruma altına almış olursunuz. Omuz...

Sayfayı Paylaş