gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Farklı boyut

Konu, 'TV dizisi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

samanyolu tv nin yine kaliteli dizilerinden birisi arkadaşlar yeni bir dizimiz sayılır ben beğenerek takip ediyorum sizlere de tavsiye ediyorum cuma günleri 19:45 de samanyolu tv'de ekrana geliyor dizi.konusu Melek, içinde sayısız şehitlerin olduğu bir sülaleye mensup biridir. Daha çocuk yaşındayken polis olan babası da şehit olduktan sonra hayatında birşeyler değişir. Artık gündelik hayatına birebir gerçekleşen rüyaları yön vermeye başlar.
    Yıllar geçer. Melek evlenir. Çocuk sahibi olur. Kader tekrar tecelli eder ve eşi de şehit olur. Eşinin şehit olma sürecinde artık rüyaları daha farklı bir hal alı...r. Çünkü her rüyasında artık babasını ve onun yanında birer şehidi görmeye başlar. Rüyasında gördüğü bu şehitlerin ondan yapmasını istediği bazı şeyler vardır.

Bundan böyle Melek’in hayatı rüyaları ve yardım ettiği şehitlerin istekleri arasında örgülenir. Ancak bu durum kendi psikolojisini ve ailesini etkilediği gibi özel hayatını da etkiler. Çünkü Melek’in bu durumu sıradışı yeteneklerin avcılığını yapan bazı karanlık çevrelerin de dikkatini çekmiştir!
    şiddetle izlemenizi tavsiye edebilirim grçekten güzel bir dizi

Farklı boyut konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük boyut, güçlü ses

Küçük boyut, güçlü ses

Logitech, bugün taşınabilirlik özelliğini en üst seviyeye çıkararak küçük bir boyutta güçlü ses sunan Logitech® Pure-Fi Anywhere™ Compact Speakers for iPod®’u yeniledi, Logitech, en çok satan iPod hoparlör sistemi olan Logitech® mm50 taşınabilir hoparlörlerinin başarısı üzerine geliştirdiüi Pure-Fi Anywhere hoparlörlere yeni özellikler ekledi. Pure-Fi Anywhere, şimdi pil durumu göstergesi,...
  2. İlahi Hükümlerin Kozmik Boyutları

İlahi Hükümlerin Kozmik Boyutları

ilahi hükümlerin kozmik boyutları Sevgili melekler, Prof.Dr. Ahmet Maranki'nin Yaşam Enerjisi adlı kitabını belki duymuşsunuzdur. Kitabın beni en çok etkileyen bölümü ilahi hükümlerin enerji açısından değerlendirmiş olmasıydı. Bu bölümde 1993 yılında beri Yaratıcı tarafından gönderilmiş kitapların üzerinde yapılmış araştırmaların sonuçlarından bahsediliyor.Bunların bir bölümünü sizlerle...
  3. Tiklerin Psikolojik Boyutları...

Tiklerin Psikolojik Boyutları...

tikler, nedir, psikolojik boyutları, sebepleri, ilgili araştırmalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İnsan psikolojisi çok gariptir.Her birimiz farklı olaylara farklı tepkiler veririz.Psikolojik dünyamızda yaşadığımız sarsıntılar vücutta da farklı tepkilerle kendilerini belli ederler..Tik de bu tepkilerden biridir. Yapılan araştırmalar da sık sık göz...
  4. Televizyonlarda 3 Boyut Devri

Televizyonlarda 3 Boyut Devri

televizyon, uc boyutlu, 3D, tv, gozluk konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Artik evlerimizde de, yeni cikan televizyonlar sayesinde 3 boyutlu filmleri ve maclari hatta yakin zamanda belgeselleri izleyebilecegiz, Peki 3D yada 3 boyutlu goruntu ne demek? biraz ogrenelim; 3D NEDIR? 3D eğlencesi, 3D sinema deneyiminin heyecanını evinize getiriyor. 3D efekti, görüntülere daha...
  5. Fotoğraf Boyutlarını Nasıl Küçülteceğim ?

Fotoğraf Boyutlarını Nasıl Küçülteceğim ?

Bu konu; fotoğraf boyutları nasıl küçültülür hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çektiğiniz fotoğrafları msninize ya da forumlara yüklemek istediğinizde yükleyemiyor, boyutları küçültün uyarısı alıyorsanız, bu fotoğrafları küçük bir işlemden geçirmeniz gerekmektedir. Peki bunu nasıl yapacaksınız ? Aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda artık fotolarınızı istediğiniz...

Sayfayı Paylaş