gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Farklı fon perde modeli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

fon perde örnekleri Perde modelleri
    Özellikle salon dekorasyonlarına ayrı bir şıklık katacak yuvarlak hatlı fon perde modeli, farklı görünümü ile misafirlerinizin de beğenisini toplayacak.

Farklı fon perde modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok farklı ve şık perde modelleri

Çok farklı ve şık perde modelleri

şık perde modelleri değişik perde modelleri en şık spor farklı Perde deyip geçmemek lazım arkadaşlar.Evin ve odanın tüm havasını değiştiren bir o kadar da şıklık katan aksesuarlardan biri perdelerdir.Perde seçimide çok önemledir odanın ve mobilyanın rengine göre seçiminizi kullanmanız çok daha yararlı olacaktır sizlere benim çok farklı ve değişik bulduğum bazı perde modellerinden seçmiş...
  2. Japon fon perde modelleri

Japon fon perde modelleri

Kendi evimi dekore ederken tanıştım bu fon perde çeşidiyle. Salon için zebra perde seçtim ama çok boş durdu salonda. Yanlarını doldurmak lazımdı. Ama salonumuz çok klasik değil o yüzden klasik bir fon perde olmazdı. Bende araştırma içine girdim ve bu japon fonları gördüğümde işte bu dedim. Her gelen misafirimin ilgisini çekiyor bu fonlar. Zebra perde ile de çok iyi uyum sağlıyor.
  3. Desenli Fon Perde Örnekleri 2014

Desenli Fon Perde Örnekleri 2014

desenli fon perdeler, desenli fon perde modelleri, fon perdeler Sevgili melekler, ev dekorasyonlarının en önemli detaylarından biri olan perdeler, tül, güneşlik ve fon perde olarak tasarlanıyor ve kullanılıyor. Salona ve odalara ayrı bir hava veren, zebginlik katan fon perdeler mobilya ve döşemelerle uyumlu olabildiği gibi sade mobilyaların renginde desenli olarak kullanılabiliyor. Genelde...
  4. 2016 salon zebra perde modelleri

2016 salon zebra perde modelleri

Salonlarımız dekorasyonda en çok dikkat edilen model görünümlerine kavuşturmak istediğimiz odalarımız arasında kendini göstermektedir. Odalarınızda değişime davetiye çıkarma arzunuzda zebra perde modelleri tercihinde bulunma hayalinde iseniz siz de ütü derdine son dedirtecek zebra perde modelleri tercihinde bulunabilirsiniz. Farklı zebra perde modelleri tercihiniz ile kolay temizlenebilen ve...
  5. Yeni model perdelerle kaliteli ortamlar

Yeni model perdelerle kaliteli ortamlar

Perdeler her zaman ihtiyaç duyduğumuz dekor unsurlarındandır. Perdeleri odalarımızın neresinde kullanırsak kullanalım dekorasyon tarzımıza uyumlu olarak tercih etmemiz gerektiğini asla unutmamalıyız. Devamlı bir şekilde yenilenen, her sezon en yeni moda görünümleri ile odalarınızdaki yerini almaya hazırlanan en kaliteli perde modelleri ev dekorasyonlarınızı yenileme düşüncenizi hayata...

Sayfayı Paylaş