gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Farklı Gif'ler mi Arıyorsunuz Buyurun

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Farklı Gif'ler mi Arıyorsunuz Buyurun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms 2011 komik smsler 2011 sms mesajları mesajlar Hey Garson; Bana Kalbim Kadar Yanık Bir Döner, Düşüncelerim Kadar Karışık Bir Salata, Ve Acılarım Kadar Koyu Bir Kahve Getir...Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...Sabah kahvaltı edemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlen yemek yiyemiyorum...
  2. komik nick mi arıyorsun?

komik nick mi arıyorsun?

ilginç nicknameler ilginç nickname komik nicknameler komik nickname torba çay Şhaktria çöp poşeti çay bardağındaki adam Çaya düşen sinek Fareden korkan kedi Bal10cuk Endoplazmikredikulum yeşil ninja (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz yoksa...
  3. çok farklı avatar arıyorum diyorsan içeri gir!!!

çok farklı avatar arıyorum diyorsan içeri gir!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gözyaşlarımız Aynı Gülmeler Mi Farklı?

Gözyaşlarımız Aynı Gülmeler Mi Farklı?

Attığımız taş aynı yere, aynı yöne neden gitmiyor, Elimizdeki TAŞLAR mı farklı? Doğru olan bir konuda aynı görüşe neden varamıyoruz, kafamızdaki FİKİRLER mi farklı? Selam vermemek için neden yön değiştiriyoruz, gittiğimiz YOLLAR mı farklı? İncir çekirdeğini bile doldurmayacak sebeplerle neden küsüyoruz, DERTLER mi farklı? Su, geminin altında olmalı diyorlar, ancak sular geminin içinde...
  5. acil cevap arıyorum hamile miyim??

acil cevap arıyorum hamile miyim??

merhabalar ben gizem. 19 yasındayım. nisanlımla 7 temmuzda ılıskıye gırdık. ben hazıranın 6 sında adet olmustum en son. ılac kullanıyodum ve temmuz baslarında bırakmıstım ama hala adet gormedım. bugun kan testi yaptırmaya gıttık nısanlımla 0.1 cıktı beta hcg. erken mı yaptırdık. hamıle olma olaslgm vr mı? kasık agrılrm var her gun. ayakta duramıyorum. bunlar psikolojık mı? lutfen yardımcı olun :((

Sayfayı Paylaş