gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

farklı konuya geçiş yaptı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

herkesin bakış açısını değiştiren Bennu Yıldırım üzerindeki şimşekleri bakalım nasıl çekecek detaylar haberimizde..........

'ÇOCUKLAR ARTIK EVLERİNE DÖNSÜN!'
    BENNU YILDIRIMLAR 'ÇOCUKLAR İÇİN ADALET İSTEYENLER' KONFERANSINDA HAPİSTEKİ ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKTI: ONLARIN YERİ AİLELERİNİN YANI, EVLERİ VE OKULLARI!..

Bilgi Üniversitesi'nde 'Çocuklar İçin Adalet İsteyenler' konulu bir konferansa oyuncu Bennu Yıldırımlar da konuşmacı olarak katıldı. Yıldırımlar; Diyarbakır, Adana, Gaziantep, Şırnak ve diğer illerde yaşları 12-18 arasında değişen yaklaşık 500 çocuğun sokak protestolarına katıldıkları ve polise taş attıkları gerekçesiyle hâlâ yargılanıyor olmalarını eleştirdi ve çocuklara özgü süreçlere tabi tutulmaları gerektiğini savundu.

YASA DEĞİŞİKLİĞİ

Ünlü oyuncu şunları söyledi: 'Dünyadaki tüm çocuklara bayram armağan etmiş bir ülke olan Türkiye, BM Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin de ilk imzacılarından. Çocukların öncelikli yararını sağlamaya, büyüme ile gelişmelerini desteklemeye ve çocuklar arasında ayrım gözetmemeye söz vermiş. Ancak Türkiye'nin hapishanelerinde aylardır adalet bekleyen çocuklar var. Onların yeri ailelerinin yanı, evleri ve okulları...' Yıldırımlar şu öneriyi de sundu: 'Tüm çocukların ağır ceza mahkemelerindeki davaları çocuk mahkemelerine devredilsin. Bunun sağlanması için gerekli yasa değişikliği yapılsın.'

farklı konuya geçiş yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5000 Farklı Resime Adını & Nickini Yaz Avatar Yap

5000 Farklı Resime Adını & Nickini Yaz Avatar Yap

resimle avatar yapma isimli avatar yapma resimli resimli yap Avatarınızı çeşit çeşit resimden birtanesine isim yazarak istermisiniz.Alttaki siteye giriş yaparak kategorilerden birini kullanabilirsiniz. Custom Sign Generator Page, Over 5,000 Parody Image Generators (Personalized Flash Ecards & JPG Pictures) To Play With, Ajax Web 2.0 Applications
  2. örgüden yılan yapımı farklı amaçlar için kullanılabilir (tehlikesiz) :))

örgüden yılan yapımı farklı amaçlar için kullanılabilir (tehlikesiz) :))

örgüden yılan yapımı çoraptan yılan yapımı Malzemeler: 2 renk iplik,uygun şiş,gözler için aksesuar. Yapılışı: Örgüye 10 ilmek başlayın. sağ ve sol yandan 1 er artırarak 20 sayı olana kadar haroşa örgü ile devam edin. daha sonra sağ ve soldan 1 er eksilterek 10 sayıya kadar düşelim. diğer ipliği bağlayarak önce artırıp sonra eksilterek atkıyı uzunca örelim. en son kuyruk kısmına birinci ipi...
  3. el yapımı farklı atkı modelleri

el yapımı farklı atkı modelleri

atkı yapımı atkı modelleri ve yapımı modelleri farklı yapılışı alıntı
  4. ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin

ne yemek yapsam konusunda hergün kafa patlatıyorum yardım edin

:d015:arkadaşlar merhaba ben ne yemek yapsam konusunda yardım istiyorum
  5. Farklı bir at kuyruğu yapımı (Tuğçe Kazaz modeli)

Farklı bir at kuyruğu yapımı (Tuğçe Kazaz modeli)

Bu konu; tuğçe kazazın değişik at kuyruğu modelinin yapımı hakkında bilgi vermektedir. Marifetli ellerinizle güzel saçlarınızı kendiniz şekillendirebilir ve harika saç modelleri hazırlayabilirsiniz. Evde saçlarınızı şekillendirerek hem her gün farklı bir modelle saçlarınızı sıradan modellerden kurtarabilirsiniz hem de evinizin kuaför salonundan çıktığınızı söyleyerek güzelliğinizi nasıl...

Sayfayı Paylaş