gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Farklı Nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

·$4 K3Şq3 ·$9h3p ·$6çOCuq ·$13 [email protected]@qT@ ·$7kALpL3R!M!Z ·$2 y3R!n3 ·$5d!zL3R!M!Z ·$12 [email protected]@S@...! dünyada herkes fenerli olmak ister ama herkes fenerli olsaydı yendiğimiz takımları tutanlarla dalga geçilmezdi --BeDeNiMdE Bi® can va® avuç İçİ KadAr O CanDA Bi® KalP Va® Dünya Kada® O kalPte Bi® SEvgİ Wa® Sonsuza Kada®
    SANA DALGALARDAN KALEM YAPTıM VE KıYıYA SENI SEVIYORUM YAZDıM, SEN DE INANDıN DEĞIL MI? SEN DELISIN, SENI SEVMEDIM, SANA BAĞLANDıM SANA TAPTıM.

kimler aldıYsa.
    buLup,
    sakın geri getirmeyin
    Beni kimler sorduYsa
    Sizi görüp gülüp gitti diyin.
    çekileni görmem
    Körüm ben
    onun için
    bu dünyaYı ben ezerim geçerim
    Özümdür dönmem sözümden
    Onun için bu dünYada ben
    Sewilir sewerim

bir zamanLar güzeL bir fiLmin mutLu bir oyuncusuydu...
    her fiLmin bir sonu vardır !!
    ''THE END''

)... BN Ne ŞRfSzlere Şİir YaZdM Şİir GİBİ OKUMAdı..Bn Ne ŞRfszLere GöNül VeRdim HİçBİrİ adaM GBİ SevMedİ..

Bir Sen Gelseydin Yanıma Ömrüme Bedeldi Bir Sen Sevseydin Beni Herşeye Değerdi Ve Keşke Bir Sen Dokunsaydın Bana Bi Senin Olsaydım Bu Dünyada Keşke Be Aşkım Keşke SENİ DELİ GİBİ SEVİYORUM HALAAA

("●")..Śέйî KάІбíмέ Ŷάźмάđιм Śέйî Kάłбîмέ Kάźιđιм ŜęŊĩ ŜęVĩŶōŘūm.. ("●")

Su DunYaDa TeK GeRCeGiM SenSiN SaNiYoRDUM ,, aMa BiR YaLaNiNDa YaLaN oLDuGuNu NeRDeN BiLeBiLirDiM

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ.....
    Pasli Bir Yanlizlikti Avuclarimda.....ardimda Bir Yurek Yuku Ruzgar...ne Zaman Sevmeye Koyulsam,dogrulup Cogaldi Ayrilikla
    bénm yazdıq'm bir masaL dı bu sonu mutLu oLmayan...Kurduq'm hayaLé inandım bén asLında hic var oLmayan !!

DértLérimi karanLıq'a émanét ettim...qözyasLarımı qözLérimé bana hapséttin ...

yolcuydum son seferinde indirdin beni kayıp şehirde

bitti sNdn nefRt edioRm - anLaki seNi hİç sefmioRm - qöRki sNdn bucaq bucq kaçıoRm.şmDi kuLaklRını tıKa ! " sNi uNutamıoRm "
    [c=47]aRtıq n£ s£wm£y! !st!yorum n£d£ s£w!Lm£y! çünqü h£p yaRım kaLdı s£wm£L£r!m w£ h£p saHt£yd! s£w£nL£r!m[/c=28]

ßnn Hep mesquLüm Nedense...doLuyum heR Nedense...ßnn ßnii ßende Kaybettim...NoLuR ßuLan ßi habeR veRse..
    HayaTımın anLamını Kayßediyorum (%99.9) Loadinq...(L)

hepsi ayrı ayrı yaraladılar dertleri gönlüme sıraladılar yazdılar çizdiler karaladılar DENEME TAHTASI OLDU BU GÖNLÜM

oRaLaRda ßenden yoqh dü$ünSen anLaRsıN - ßuraLarda Senden çoqh ßi qöRseN $a$aRsıN ! .

uyquLarım haramken qözyaşLArım yaLAndı...

teq celsede bitti aşK bu ikimiz içinde son şans

qönül bu enqeL oLamadım sewdi bir kere ama yazıq oLdu senın trcihin yine oydu

özlemedin sen zaten sewgi nedir biLmedin kaç defa yandı kaLbm qörmedin

artıK isdemem ben aşk yolunda durmuşum sewmem bir daha asLa var benim qururum

hasreD qözyaşlarıyLa kendimi avutamam dönerim dersin ama kadere inanamaMmm

Ölümm werr Allahım ayrıLık verme......[​IMG]

qözLermde Lodos yaqmurLaarı kaL kaLabiliRsen..! xD

qece beqcisi * |ıı||ıı|| eskiden arkamda bırakp ymekdiklerm aqLardı şmdi yedklrm aqlıoR .||ıı||ıı|| ••

rÜyaLarımda Hep sEn faRdın uYAnamaDım uyanMak isTEmedim öptÜm koLLadım seni bıraqamDım eLLeni bıraqmaq Zor GEldi

aRtıK qüweN we MutLuLuğu ßuLmak Çoq zoR,
    İnsanLarı TanımaK ßir 0 kaDar İmkanSız!
    Ya zmNa yeNıLıoSun, Ya Ki$iye!!..

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Farklı Nickler
    eLiMdE Bi KaDeH..GöZüMdE DaMLaLaRr

öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDaım ya$amK içiN sßéßim yoqK..öLmK içiNsé çoqkK...

hyaT bi sıNawSa adıMı yazaR çıKarIm..!!

HaYat BoŞ KuR OrTaMı ÇoŞ

FOrMat ATtım ANıLaRıma...

Komik Msn Nickleri , duygusal msn nickleri , ...

TaSh kaLpLisiN Ama ߀Nim DünyaMda TeKsin iShtEe

$en$iz bu hayat y€rin dißine ßat$ıN wer çoşkuuu!!

hEr kArEsİ SiYaHa bOyAnMıŞ Bi bUlMaCaIm...ÇöZmEyE ÇaLıŞtIkÇa iÇİmDe kAyBoLuRsUn...!

A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

Ay deiL mewsim deiL '1 Ömür' Geçti Sensiz.. Keşke böyLe sewmeseydim, ağLıorum çaresiz..!

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini SeyRedîCem ~kIpIrtIsIz ~ SâKin Qîßi GôRünCem ~ KavGasIz ØLaCaK ~ ƒIrtInAsIz ØLaCaK ~ Sa¢ma Sapan ØLaCaK ~ ØrGanLârIm ~ ß!Rß!R!ne VµRacak ~ ÂRkanDan SêSsiz ßakICam ~ ßen Ÿine Sana ÄğLIcÄM..!

gözl£r sözl£rin s£rtliğiyle yaşa bulanıp ahh çekti...s£nsiz geçen günlerin kazası yok be sevgili..

$imDi Senden Vazmı GeçmeLi..?
    [[MaSaL oLuP yoLa devammı EtmeLi..?]]

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktu..!

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!!!!

adINı kahPE koydUM , bıRak Öyle kalsIN...

seN bEn! seWmey!pte BaşkAsıNı SewsEnde UmaRım oDa sEweR....BAŞKASINI...!!

KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..!

NefretLe DoluyuM..!

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

ßen onu kaybetmedim o kendini kaybetti...!!

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

ßir çığLıktı yaLnızLığımM...hepiniz sağıRdınızZ....!!!!

YALNIZLIK BENİM ESKİ SEVGİLİM BEN ONU KİMLER İÇİN TERK ETTİM O BENİ HALA BIRAKMIYOR.....

UÇuruLarı tAm aŞarKen kırıLıo kAnatLarIm..

Dün ßuqün öLmüştür..buqünDe yarın öLeceq..!

seWilMek içİn, aŞk içiN, iYi oLmaK YetmiYoMuş...

YaRM_|_kLmAs_|_GErCeK_|_AsqLaR_|_BiTTi_|_DeDiqN_|_ YeRdE_|_tEqRaR_|_BaSlAr!!!

ne kaDar zormUŞ birDen birE HerşeYe "elweda" deMeK..!

kUssAm kAÇ iNtihar ÇIKar iÇİmden..? kesSem kaÇÇ aYrılık aKar BiLEKlerimDem..??

kim üzebilir bNi bNdN başqa?kim doldurablr içimdeqi boşluu bN iStemezSm?kim Sewer bNi bN kNdimi SewmezqeN?hrşy bNde başlar bNde biter!!!

Ben de Yüksek GeriLim , a$kta KöTü s!c!L!m waR...

3. Monera

Monera Forum Okuru

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
    Eğer geceler seni düsündüğüm kadar uzun olsaydi asla sabah olmazdi
    .

Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum.

Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim.

Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım…

Senin olan herseyi sensizligi bile seni hatırlattığı için seviyorum.

İçtiğim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı, sigaramı ben bitirdim, beni de sen…

Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır.

En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyayi asla terketmeyecegim.

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek

Ağırdır sevmelerim her yürek tasıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.

4. Monera

Monera Forum Okuru

vakit tamm senı terqq ediorumm..!

baqq yinee bi yıLdıss kaydı.. ben ne smnn senı dusunceqq oLsamm qöKyüsündenn heep bi yıLdıss kaıoRR..

eLLerinn kurtuLcaqq eLLerimdeen bir kuru daL aqactaan kopar qibi..

aşqq mı=>artıqq biddi...

bidefaa kaybedersemm beLqii bidaha buLamam

kaLacaqq tum izlerin hayatımdaa qözümdenn bir damLa yas aktıqında..

seni hatırLatmayan biyer var mı bildiqinn..

ne oLurdu benımm oLsan

qidiyorumm buraLardan tüm rüsqarLar senın Olsn benden ayrı rüyadasınn umarımm biqünn uyanırsın..

hayadımaa fönn ceqseem düseLırmıqii

senı yasamaqq anı yasamaqq qibii hebb bi heyecan içindee..

sadece gösLerimee baqq sn qiderqenn en coqq onLarıı ösLıcem..

yaLanlaraa alısmısım stnn soLe son bi kess daha benı sefdiinidee en sevdiqimm bi yaLan oLL..

hayadaa parmaqq ucLarımLa basıyoruM sesimi duyuptaa buLamasn diee..

seviLLdiiini qöRemednn şimdi teRqq ediLisini isLe.. xD

gösLerimi kapaddıqım ann neden aqLımdann gecen teqq yüss seninn..

CHoqq tAA tıNN..

benıı sefdiiiqin yaLanına ne kdrda choqq kaptıRmısım qenDimi..

sefqiLiimm,asqumm bdnm,cnmmm,meleqiimm.. sana diceqimi sanıodnn dimee yanILdınn

sefmemm ben qendimi sefmemm oLe herqesiin sefdiiqi seLerii

HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..

ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..!

' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då øLåñ §ëñ§îZLîğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

NØk†ayı kØyduğum aN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kaLacak . . ..

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
    Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

YakLa$Ma UZakLa$ DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

gozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yeniden ba$Ladı..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..
    Yéni ßiR SaYfA AçTıM KeNdiMe içinDe SeN YoKsUn,KaLbim HaYvAnAT ßaHçEsi DeĞiL Ki içinDe KöPeKLeR OLsUn...
    SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. KafNe Oldu [​IMG]Ne Oldu [​IMG]Ne Oldu [​IMG] ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

кãя∂ãη ã∂ãмℓãяιη ѕãℓтãηãтι güηє$ göяüη¢єує кã∂ãя∂ιя !

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ßυ ƒαηι ∂üηуαуα тєк gєℓ∂ιк тєк gι∂єяιz, ßιzι 3 кυяυşα ѕαтαηℓαяı ßιz ßєℓєşє νєяιяιz !
    нαкѕızℓığα gєℓємєм... нαтıя, göηüℓ ∂ιηℓємєм вαвαмıη кızıуıм вєη кυяşυη уєяιм ℓαƒ уємєм…

ѕєη кαℓвιмє gιяєη уαѕαк ѕєν∂α кυяşυηυѕυη.уα ѕєηι σяα∂α вıяαкα¢αкℓαя вєηιм σℓα¢αкѕıη уα ∂α ѕєηι çıкαяıякєη ¢αηıмı αℓ¢αкℓαя ѕσηυм σℓα¢αкѕıη.

düηуα∂α öуℓє вιяιηι ѕєν кι ѕєη öℓ∂ügüη zαмαη σ уαşαмαѕıη..
    Allah' M yqmrr yaqdır Yeryüzünde pisliqq coqq..!!

..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

' Yeni bir krize giriyorum
    ellerim titriyor
    üzgün değilim ama gözlerim doluyor ..!

İstanbul sana susamalı
    Benim sana susadığım kadar
    Bu hasret İstanbul’a da koymalı bana koyduğu kadar...

El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim.. .
    MecaLsis YaşamaLarım ..

sefioRum yaLan yoqh !.. umutLaNma aşq biTTi !..

yanqınLar biLe yaqmadı gözLeriN kdR !..

hayaLLeRimi bıRak..umutLaR senin oLsun...döneceksin sanaRak..ya$anmaz biLiyoRsun..!

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

'nefess aLma efess aL'

Ey,iKi AdımLık YérKüré
    Sénin ßütün aRka ßahçéLérini
    Gördüm ßén .. .

Hayat Né Garip öküzLér FaLan...

ßirBirimzdén ßa$ka ßir céwap ßuLamadık...

"ßén séni séviyorum ama..."Larına kar$ıLık, "...ama ßén séni séviyorum"Larım vardı..
    qittikcé dévrikLé$ti..
    SiLdim héßsini..

5. Monera

Monera Forum Okuru

вυnLαяınкii düηуαуѕα вende υzαуLıımm«.!!

уαяıм кαLαn вiiяşeуLeя ναя

yarım kaLan birseyLer var
    uyutmuyorLar...
    GeceLer aynı gündüzLer aynı...
    sensizLik hep aynı..

»вeniiм кαLвiiмde ѕeniin iiѕмiin уαzιуσя..нeя αтιѕιndα iiçiiм уαnιуσя..вυ уüяeк αятιк ѕenѕiiz σLмυуσя«

**вιяι ѕαηα ''gιт'' ∂є∂ιğιη∂є '' ''кαℓмαк ιѕтιуσяυм'' ∂ιуєвιℓмєкмιş ѕєνмєк......**

ναяLııм нiiѕѕediiLмeуeвiiLiiя αмα уσkLυυм кσуαя… ;]

кαç zαмαn geçтii вeуniiмii мeѕgυL eden вeѕ нαяf ναя --» neden «-- .?!

кαç zαмαn geçтii вeуniiмii мeѕgυL eden вeѕ нαяf ναя --» neden «-- .?!

»ѕeи« aиd »вeи« тнe вeѕт αcαуiiρ яeмiix σf тнe düиуα !!!

ҳ̸Ҳ̸ҳ ѕαLLαѕαм eLiiмii вυLυяυм eLLiiѕiinii вαnα eвen вiiLe нαѕтα ѕen düsün geяiiѕiinii ҳ̸Ҳ̸ҳ

•#… diiLiiмden düѕмüуσя кσLαуѕα geLde αL iiçiiмden ѕöкüρ αѕкιnι çeкdiiуѕen кαняιмι нeLaL eт нαккιnι(U)

αdιnι кαLвiiмe уαzdιм кαdeя вiiLe ѕiiLeмez

нαкeтмeуenii ѕeνмiiyeceкѕiin

tos pmbe bi hyttı bnmqi... x(

gözLeяiiм açiLđi senii göямek iiçiin … eLLeяiiм uzanđi sana đokunмak iiçiin … υnυtмak isтeseмđe υnυtaмađiм...

"…[●αgLα кαLвiiм нαуαт уαLαn ●]… "

Нiic sevмeđiiм kiiмseyii seniin kađaя yüяegiiм yanмađi hiic bυ kađaя… sen вiiLмezsiin … вiiLeмezsiin
    değeř veřdiğiи iиsaиlařiи вiřgüи veřdiğiи değeře laiκ olмadiκlařiиi aиlařsaи, вiřaκ, seи üzülмe, oиlař uтaиsiи..

» öLмeк dünуαdα υnυтυLυρ giiтмeкмiiş … öLмeк вiiя кefen giiумeкмiiş … öLмeк σ ѕσğυк σ кσякυηç νe σ кαяα тσρяαğα giiямeкмiiş … уσк вe αşкıм αѕıL öLмeк "ѕenѕiizLiiкмiiş"

ѕαnα вαктιуѕα ѕenii ѕeνdiigiinii мii ѕαndιn؟ ѕenii öρтüуѕe eνLeneceк мii ѕαndιn؟ 2σσ8 уιLιndαуιz güzLiiм … ѕen σ iiтii eякeк мii ѕαndιn؟!?

iNtihar étti ; Hayallérim

Unuтмaк HaчaL ...

kàLbiné µzànàn bµ yøLdà ,bénS¡zS¡n àrtIk sén .. wàzqéCd¡m hér$éydén .

kanatLarim yoktu benim … ama bir zamanLar meLektiim … kiirLendiim.!!

KaLbim sus ..! yha da ßağır.."

a$hk qit ßa$ımDan ..!

iÇimDeŊ ŞeHirŁeR qeÇiyOR hEr ĐuRaqĐa iŊmiyOrSuŊ...Seni eŊ Sıcaq ßen ÖperĐim kim ßiŁiR ama Sen ßiŁmiyOrSun!!!!...

ѕєηι ѕєνмєуι αgιя ö∂üуσяυм.!!

νe iiLк кez уüяegiine fιѕιLdιуσяυм .. уσк ѕαуαвiiLiiяѕiin αятιк вenii .. ѕöуLe ѕeνdiin мii؟!?

şэяэғѕιzlιğιиэ вoиcuκ таκda иаzaя dэğмэѕιи

Kac Zaman qecTii'ii Beynimi MesquuL Eden Be$ HarF Vaar -->..NEDEN..<--

вen кöşeуe çeкiiLdiiм..вιктιм αятιк αLdαтιLмαкdαn.!!

уüяegiiм ιѕLαктιя вeniiм кυутυLαя∂α αgLαмαктαn .. νe нαfiif υçυктυя яengii кυяυѕυn diiye кαç кez güneşe αѕιLмαктαn.!!

вαzen нiiç вαşLαмαмαѕı вiiяgün вiiтмeѕiinden iiуiidiiя...

iiçiiмdeкii вen нαLα ѕen кιяiizLeяiinde

ßαq ßüуü∂üм нιç нєѕαρтα уσккєη...ßüуüмєк ¢αηıмı уαктı...güzєℓ ѕαηαякєη ..!

кυѕнeLsσng

SeNi UnUttUm SaNma
    HeR koPeK havLadıGıN da
    aKLımDasın

eskidendi kavuşmak için umutLanmalarım,
    şimdi yokLuğunun eşiyim,ayrıLıkLa nikahLıyım...

gözLeя ne яenк σLυяѕα σLѕυn .. gözуαşLαяι нeρ αуnι яenкdiiя.!!

Bana cok gördügün aşkı sen eLLere ver..

σLмαz уαяiiм..уαLαncιѕιn ѕen..σLмαz уαяiiм çιкαяcιѕιn ѕen..

Döη Diiує уαLναяιякєη..Düѕтü єLiiмDєη gυяυяυм!!!.. -{..нàLà sèviiyorum sénii..}-

NE yar olur sana benden ne sen benim olursun beni bulmak istesen BOŞLUKTA KAYBOLURSUN

kαbuL et kαLbim biz αyrildik.!!!

ve simdi kiLitli kαpilari zorlar oldun..içimi αcitiyorsun..bu gece son..dokunmα yüregime.!!

degermisin üzüLmeye?

unuturum demistim yα..sözümü tutamadm bebe’m..

kαLbimi αcittin herzαmαnki gibi.!!

αkLıma geLenLerii söyLemem Lαsım .. Lαfım’n αrkαsında durup .. dön'memem Lαzım. . .

тeк geяçegiiмѕiin.. ѕeνѕen вυкαdαя ѕeѕѕiiz кαLмαzdιn.!!

PαzαrdαAnαnαSαLdirdim

dαhα yαLnız dαhα yorgun.....

dαhα oLgun dαhα kirgin

уαLnιz αcιLαяιм кσnυѕυуσя .. кiiмѕe dυумυуσя.!!

вiiя gün dönмeк iiѕтeяѕe.. вιяαк dönѕün ..ne кαувeттiigiinii göяѕün.!!

тeк çαgяe вυ diiуσяѕαn "нαdii" .. вiiяdαнα öLdüяeLiiм вenii .. мeяαк eтмe .. ѕenѕiizLiiктen zσя degiiL вυ .. вenii en çσк neуiiм αcιттιgιnι вiiLмiiуσяѕυn ... вiiттii.!!!

иαsiiвiiмsiiи

кιяιк кαLρLeя σnαяιLαмαz кii..

diiαмσnd Lαdy(L).

Biliyorum HAYATIMIN EN BÜYÜK YALANCISI....yine en büyük numaranı yapıyorsun.Biliyorum tamam BENİ SEVİYORSUN
    Susmαk gerekiir bαzen.. Unutmαk gerekiir.. beLkiii vαzgeçmek gerekiir.. giitmek gerekiir sessiizce..

herseye kαndm sende yαLndn .. fαrknα vαrdm αrtik usαndm

αffetmemii iisteme benden .. unutmk iiçiin dukαdαr çαbα göstermiisken
    tekrαr bαsα dönemem.!

sen „biiттii" dediiğiinde yαğmur yαğıyordu .. αşkın cαnı sıkıldı .. senii αLdı .!

muтLu edemiiyeceksen..mesguL eтmeyedeksiin.!!

αsk αffetmeyecek seni..

Tek sen sevildin..tek ben mi sevdim.! Neden birine ben ilk defa yenildim?!.

Uzagına dustum, ben sana kustum.. gidiyorum gozun aydın,içime ata ata nasıl uzgun

…тiiтreriim kendii üsтüme .. вenden degerLii degiiLsiin.!!

в℮иg¡รự

Dön geL .. αffeттiim .!!

gözLeяiiмii αçѕαмdα ѕen çıкѕαn кαяşıмα . . geL вenii αzαd eт кαувσLdυм кαяαnLıктα!! .

Giт gidebildigiи кαdar ne чαpsαm degismezsiи..
    вeиiм gibi seveяsiи αмα
    Senin kαdαя seviiLmezsiи

Aradığını ßuLduğunda İki eLLe sarıL....Kayßetmek KoLay ama Kazanmak çok Zordur.....

Birgün dönmek isterse birak dönsün .. ne kaybettigini görsün.!!

Dέniz dέğiŁki yürέğim..Öfkέsini kayaŁara vursun...!!!!

Benim Dostum Ölmeye Gidiyoruz Dediğimde "NEDEN" Diyen Değil "NE ZAMAN" Diyendir...

...eLindekiLerinin kıymetini biLmezSen qün qeLir ona muhtaÇ oLurSun !

...ateşe dayanabiLeceğin kadaR günah işLe !

Hєяhαηgi ßiяiηiη Sєηdєη Nєfяєt Edєbilmєsiηiη Tєk Sєbєbi,
    Aslıηdα Sαdєcє Sєηiη Gibi Olmαk İstєmєsidiя !

Hic aklindan cikmayani düsünnmemeyi beceremezsin..bu yüzden acini hiç dindiremezsin.!!

sensizde düşermiş takvimden günLer..zorLasanda anmaz adını diLLer..gideni sanmaki bu gönül özLer..nnut diyordun ya "unuttum" işte

Hayatımsın" cümlesinde,gizli özne sanmıştım kendimi!
    Masum yanım küçük çocuk, yas tutarken.., Ben kahkahalarla acıtıyorum içimi .!

Verdiğin Değeri Sok Kendi Cebine

TaSh kaLpLisiN Ama ߀Nim DünyaMda TeKsin iShtEe

******** iiтiiяαz eтмeк .. нeѕαρ ѕσямαк geяeк вαzen кαяαnLığα...********

؟!? ѕeνмiiуσяdυn neden ναяdın .. ؟!? .. ѕeνiiуσяѕαn niiуe уσкѕυn ؟!?

*___öLdüяêcêктiiм sênii.....
    *___iinciiтêcêктiiм sênii.......
    *___unuтacลктiм sênii...
    *___ลмล Lลneт σLsun....

к-i-y-ล-м-ล-d-i-м...

*___мegeя senii sevмeLeяe dσyaмaмisiм...

RoL değişimi yaptık sanırım..TerkeDen ben peşimden koşan sen..

αdι нαѕяeттiiя ѕαnα αкαn gözуαşLαяιмιn..

ѕevdiigiiм вαşкαѕιnιn çiiçegiiумiiş .. gönüL вαgLιумιş уeniiden ѕeνeмezмiiş .!!

уσяgυnυм özLeмeктen нαуαLiinii..

güяüLтüLü уαşαdιм .. ѕeѕѕiizce öLüуσяυм .

νe вen giidiiуσяυм .. вiiя dαнα dönмeмeк üzeяe .. giidiiуσяυм .. iiѕтeмeѕeмde.!!

iidαмα нαzιяιм мαнкυмLαя giiвii..вσуnυмdα вiiя iiρ..αуαgιмdα ziinciiяLeя.. eLiiм кσLυм вαgLι ѕevdiiм ѕenii.!!!

ѕen уαρтιn нαтαLαяι .. вedeLiinii öde.!!

σLмαz уαяiiм..уαLαncιѕιn ѕen..σLмαz уαяiiм çιкαяcιѕιn ѕen..

уαLαnLαяιnιn üѕтüne мυм уαкdιм..ѕαкιn σnυ ѕöndüямe вen уαnαяιм.!!

-"Unuturum” diyorsun, unutabilecek misin? Ben senden bir parçayım, söküp atabilecek misin? Hadi kopart parmağını, kıyabilecek misin? Ben senin koparttığın parmağından akan kan değil, geriye kalan acıyım, dayanabilecek misin???

Sefmee enqeL diiL meSafeLer

kαLp вeniim .. вeniim iiçiimde .. вαnα αiiт..
    αmα öğrendiimkii O yαLnız seniin« eLLeriinde αтıyor..
    sen« vαrsαn yαşıyor...
    sen« seversen hαyαт вuLuyor... !!

seniin σLмαмı iiѕтiiyσѕαn вeniiм σLмαуı öğяeneceкѕiin

Sus söyLeme..söyLersen gerçek oLur ayriLiik.. diiLLendiirdiikce gerçek oLur aramiizda.!!

вiiя уαLαn ѕöуLediiм нαуαтα .. ѕenii ѕeνмediiм нiiç .!!

вιяαкмα вenii ѕeνdiigiiм..нeρ уαnιмdα σL.!!

αşк нeяşeуii αffedeя мii؟?

eLвeттe нüzün вiiяgün вiiтeceк..

giidişiin dönüşü yσктυя εLвεт biiяgün sεndε yαnαcαкsιn αятιк αdιмι αnмα нεяεşy вiiттii вυndαn sσnяα.!!

neden нiisLeriin нep yαLαndi.?!

yαLαndii de .. unuттum de .. αLdαттim de .. seniin кoкun .. seniin doкun .. seniin тαdin yeтmedii de.!!

nedense biiz seniiinLe muтLuLugu pαyLαsdiк .. нep uzαктαn.?!

αυαвυвυυυ..

zααfLαяιnα вiiя gece .. нαтαLαяιnα вiiя niiLüfeя .. ѕeνgiiѕiizLiigiinr вiiя кαLρ νeяdiiм .. αятιк geяii νeя.!!

12'den νυяdυ кαLвiiмii

αLιşмαLι уιкιLιρ уeniiden кαLкмαуα

ѕenden уαdiigαя тeк вiiя fσтσяαf кαLαcαкѕα .. ѕeνмe.!!

öуLe ѕeνмiişкii вυ gönüL ѕenii .. αн ne eуLeѕiin؟!?

iiçiiмdє кeLeвeкLeя υçυуσя.!!!

αşιкLαя diiуαяιnα уσL αLιуσяυм..

σLαn σLdυ .. gönüL feямαn diinLeмiiуσя.!!

вαnα уenii вiiя яeѕмiinii göndeя..eѕкiiѕii gözуαşLαяιndα вσgυLυуσя.!!

уα нüzün тυтмυşѕα eLLeяiinii؟!?

öуLe çσк özLediiмкii dσLυуσя gözLeяiiм.. =’(

..gözLeя нiiç dσумυуσя кii

уαLαnLαяLα αğLαтıLαn gözLeя dσLαnLαяLα αLdαтıLαn gözLeя вiiя güzeL ѕözLe güLeя...

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

Kim ßiLiя ,KimLeя Vαя Şimdi KαLbinde
    Sen ßeni Unuттun Çoктαn ßeLкide
    ßen HαLα Yαşαяım Esкi GünLeяde

Heяşeyde Sen Vαяsın Unuтαmαdım ...

вenii кiiмLeяe degiiѕтiin؟!?

υnυтмαуα gücüм уeтмez..!!

ѕende мii вιяαкιρ giidiiуσяѕυn..

ѕeяѕeяiiм вeniiм.!!

hosçakaL bugün..!!

gözLeяiiм кαçιуσяѕα αятιк gözLeяiinden(U)..

giideяiiм .. уüяegiiм αятιк вαnα кαLмιşѕα..!!

нeяşeуii вen мαнνeттiiм.!

αуяιLιgιη αcιѕιnι..вendeкii кαLρ αgяιѕιnι..нiiçвiiяiinii нαкeтмediiм.!!

вen ѕenii вöуLe мii ѕeνdiiм؟!?

ѕ ö z L e я ii n d e ѕ e n к α d α я у α L α n м ı ş

Zaman ne kadar kirletmiş aşkları!

qeLme..SewMe..aCımA..HisseTme..DEFOLL..!

нéя кaяéѕι
    ѕιуaнa вσуaимιş вiя вυLмacaуιм.
    çözмéуé çaLιşтιкça,içiмdé кaувσLυяѕυи..

άЯ†Іκ ємáŋє† ĐμЯмá ķáŁвίмĐє, ŏŁűмѕűζ ķιŁ ķєиĐίиί!

kes çigliklarini yüregim!!!

×x| ηє кα∂αяιηι SUSTUK кσηυѕтυкℓαяιмιzιη |x×

I can hear you in a [​IMG],But you can’t even hear me screaming

senin fısıltılarını duyabiliyorum,ama sen benim çığlıklarımı bile duyamıyorsun

kırgınım-cansızım-vazgeçtim

Isn't something missing?-Am I that unimportant...?-Isn't someone missing me?

birşeyler eksik değilmi?-Ben bu kadar önemsizmiyim-Birisi beni özlüyormu?

I want to go back to,Believing in everything and knowing nothing at all..

Geri dönmek istiyorum,herşeye inanmayı ve hiçbirşey bilmemeyi..

нαукιяdιм..уαLναяdιм..dυуυLmαdι

ѕeт вυ enкαz..!!

6. Monera

Monera Forum Okuru

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...
    Hayatta iki kör tanıyorum; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...
    Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı...
    Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı...
    Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim...

• Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır...
    • Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem...
    • Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir...
    • Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin...
    • Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın...
    • İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar...
    • Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar "seni seveceğim"...
    • Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!
    • Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir...
    • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...
    • Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim...
    • Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin...
    • Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım...
    • Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın...
    • İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim...
    • Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun...
    • Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...
    • Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur...
    • Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak...
    • Tek başıma değilim, ben ve ümitsiz aşkım var...
    • Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi...
    • Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana...
    • Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...
    • Dün çiçekcinin önünde bir gül gördüm, dünyanın en güze lgünü benim diye haykırıyordu... O gülü aldım, ama en güzel gül olduğu için değil... Seni görüp utansın diye!
    ARAMIZDA ALEVDEN BIR DENIZ OLSA BANADA MUMDAN BIR KAYIK VERSELER HIC DUSUNMEDEN OLUMU O MUMDAN KAYIGA BINER GELIRIM SANA.
    seni yyldyzlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranyzda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin
    ÖNCE DÜSTÜGÜMDE KALKMAYİ ÖGRENDİM SONRA ALEVE DOKUNDUGUMDA ACİYİ SEVMEYİ ÖGRENDİM SEVİLMEYİ SONRA TERKEDİLİP BEKLEMEYİ SAYENDE UNUTULMAYİDA ÖGRENDİM HERSEYİ ÖGRENDİMDE YALNİZ UNUTMAYİ ÖGRENEMEDİM
    insanlar kirmizi güllerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar
    SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
    Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kyskansyn. Gözya?laryn yana?ynda nem de?il dadaklarynda kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.
    Sen en mükkemmel sevgiyi hak edicek kadar güzel fakat herkezin seni sevmeyi hak etmiyeceği kadar özelsin...
    Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun...
    Seni Seviyorum" derken asla yalan söylemedim. Yalan söylerken de asla "Seni Seviyorum " demedim
    Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?
    OYLE BIR TUTKI ELIMI KIMSE BIZI AYIRMASIN OYLE DELICESINE SEVKI BENIM GIBI TUM YUREGINLE HERKES ASKIMISI KISKANSIN VE OYLE BAKKI TUM SEVGINLE SENSIZ YASAMAK BANA HARAM OLSUN GOZLERIN KALBIME ASKI KAZISIN.
    ELIMDE DENIZDEN ÇIKARDIĞIM BIR MIDYE KABUĞU VAR.DENIZDEN O KADAR UZAKKI. TIBKI BENIM SANA UZAK KALDIĞIM GIBI.
    Karanlık gecelerde tek beyazım Bunaltıcı sıcaklarda sevda ayazım ol Göğe martı kadar yaraşmaz ki başka kuş Gönlüme senden başkası yaraşsın Sen kanat çırp ki gök kubbemde Sevda gülüm hicabımla kızarsın
    Askin ilk solugu mantigin son solugudur.(
    Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalyn, okyanus kadar derin, kelimelere sygmayacak kadar büyük bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !
    Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var
    ASK:GÜLÜ DIKENIYLE AVUÇLAMAYA BENZER. ELLERIN KAN IÇINDE KALIR AMA DIKENLERIN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN.....
    Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var
    Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.
    Gel, bir bestem de sen ol Sevda şiirim, aşk erim Ben seni güftesiz de söylerim Çünkü ben Güftelenmemiş aşkların talibiyim Gel, bir martı da sen ol omzumda
    NE OLURDU BIR YAPRAGIN DAHA OLSA!BAK SEVMIYOR ISTE BENI HAIN PAPATYA!
    aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak,mutluluk gozbebegin kadar yakin olsub.umutlarin gercek,gerÇeklerin mutluluk,mutluluklarin sonsuz olsun..
    INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI...
    Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim...
    Hani uzakta yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun için tutkunum sana... Hani en güzel imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana...
    Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır...

7. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok guzel olmuş canım emegıne saglık

8. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ewT ç00q beğenNDİm çok güseLLEr emeğiNe sağLık :)

Farklı Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. FaRkLı MsN NicKLeRi..

FaRkLı MsN NicKLeRi..

özenti nickler ankara nickleri qitme nickleri ankara ile ilgili nickler ankaralı istemem insan olanı bulamadm hepsi aynı yalan dolan ve menfaat dolu qє¢єℓєя qє¢єℓєя qυηℓєяιмι qöмєя кαяαηℓıqαα... уαρяαк ∂σкєη gєη¢ℓιgιмιη ѕαтıя αяαℓαяıη∂α αℓтı кıямızıуℓα ¢ιzιℓмιş, тıяηαк ιçιηє αℓıηмıѕ ѕυѕкυηℓυgυмυη вαѕ нαяƒℓєяιѕιη ·▪●●ђλұλךρЄЯЄ§ŧ μҜλךλ..!●●▪· !!--__..эśмэѓ Ŀάđŷ..__--!! ץάפмυѓ (bnm...
  2. çok farklı nickler

çok farklı nickler

taşlayıcı nickler çok farklı nickler aramıyorum kimseyi olması gerekenler zaten yanımdayanımda olmayıp gidenler kimin umrunda farklı 2010 нєякєѕ güℓüѕüмü göяüуσя .. кιмѕє ѕαναѕιмι göямüуσя... нєякєѕ ѕєѕιмι ∂υуυуσя... ∂üѕüη∂ügüмü кιмѕє вιℓмιуσя... нєякєѕ уαz∂ιкℓαяιмι σкυуσя... gözуαѕℓαяιмι кιмѕє göямüуσя... нєякєѕ вєηι тαηι∂ιgιηι ѕαηιуσя... αмα кιмѕє вєηιм кιм σℓ∂υgυмυ вιℓмιуσя!!! Bir...
  3. Bu nickler farklı nickler

Bu nickler farklı nickler

hiç kullanılmamış nickler kullanılmamış nickler (•ิ_•ิ ௫ ♥♥ Turk bayragi=|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| (¸.'´(¸.•'´* ♥ * `'•.¸)`'`.) NiSaN YaĞmUrU (`'.¸(`'•.¸* ♥ * ¸.•'´)¸.'´) ◄███▓▒░░kaPaDıoKyALı Deİlİz NEVŞEHİRLİYİZ ░░▒▓███► ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ (¯`•.¸¸.¤*¨♥¨*¤ SeNi SeViYoRUm GıCıK ŞeY¤*¨♥¨*¤.¸¸.•´¯) ¤*¨♥¨*¤…:::Asİ GuSeL:::… ¤*¨♥¨*¤ ๏●◊º°‘¨ஐ๑¤ۣۜ..¤ஐ๑ ¸ǺگҚιм گẽήί گẽυίγσґựм๑ ¤ۣۜ..¤ ¨‘°º◊●๏!: ¨‘°º +-...
  4. Farklı romantik nickler

Farklı romantik nickler

Nickinde farklılık arayanlar için buyrun sizlere özel değişik ve güzel nickler Seniin iiCin Senden biile vazgeCtiim. hergun seni dusunurdum her an seni yasardim seni sevmekten degil . seni KAYBETMEKTEN korkardim. Maşallah nickleri mutluluk bile aci veriyor cunku sonu var biliyorum izn't he lOvely izn't he wOndeaaaa jepjep; he'z PERFECT. bana SAKIN seni seviyorum deme O lafida kendine...
  5. En farklı nickler

En farklı nickler

Benim nickim çok farklı omalı diyenler için en farklı ve en harika nickler burda ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir...

Sayfayı Paylaş