gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Farklı ofis dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ofis dekorasyonu örneği Merdiven dekorasyonu

Eğer ofisinizi dekore edecekseniz bu örnek ofis dekorasyonu size fikir verebilir. Bu oldukça sade döşenmiş ofiste asansör boşluğunda kullanılan merdiven dekorasyonu dikkat çekiyor meleklerim.

Farklı ofis dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farklı bir dekorasyon için...

Farklı bir dekorasyon için...

Aydınlatma Eğer yeterince aydınlık bir salonunuz varsa şık bir abajur sade dekorasyon stilinize farklılık katabilir. Ancak aydınlatma seçiminiz yaparken biraz daha gösterişli modelleri de değerlendirebilirsiniz. Mobilyalar Mobilyalarınızda farklılıklar yaratmaktan kaçınmayın. Kiraz bir sehpa ile beyaz lake bir yan sehpayı ya da kumaş koltukla deri koltuğu bir...
  2. Dekorasyon modasında farklı akımlar

Dekorasyon modasında farklı akımlar

Dekorasyondaki farklı akımlara sizde ayak uydurmak istiyorsunuz fakat başaramıyormusunuz bu yazıdan sonra bütün farklı akımlara ayak uydurmanız artık çok kolay :tik: 1 Som-bahar Modadaki yükselişini yaşama mekanlarına da büyük harflerle yazdıran altın efekti, hem mobilyalarda, hem aksesuvarlarda, hem de ev tekstillerinde gösteriyor gücünü. Klasik ya da fazla ağır bir görüntüyü önlemek...
  3. Farklı banyo dekorasyon örnekleri

Farklı banyo dekorasyon örnekleri

2012 Banyo dekorasyonu Banyo dekorasyon örnekleri bu banyo dekorasyon örnekleri bana farklı ve hoş geldi. O yüzden sizinle paylaşmak istedim meleklerim. Dolapsız banyolar zarif duruyor ama banyodaki dolaplarım benim elim ayağım o yüzden bu banyo modelleri pek bana gelmez.
  4. Ofis Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Ofis Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Ofis Bölmeleri 2014 Modern Ofis Aksesuarları 2014 Farklı Taşınabilir Ofis Bölmeleri Ev dekorasyonu kadar ofis dekorasyonları da birçok kişi tarafından önemsenen durumlar arasında yer almaktadır. Ofis dekorasyonlarında mobilya tercihinde bulunurken öncelikle ileriki zamanlarda ofis yeri değişimi olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Ofis mobilyaları İKEA ya da KOÇTAŞ gibi mağaza...
  5. Home Ofis için Dekorasyon Önerileri

Home Ofis için Dekorasyon Önerileri

İnternetin yaygınlaşmasıyla home ofis çalışanlarının sayısında da artış oldu.Günümüzde cazip olan bu işle mekanınızı işlerinizi yürütebileceğiniz donanımda hazırlayabilirsiniz.Home ofis ortamında çalışmak gerçekten çok avantajlı.Günlük kıyafetlerinizle dışarı çıkmadan oturduğunuz yerden para kazanabiliyorsunuz.Neyse konumuzu fazla dağıtmadan home ofis dekorasyonu hakkında bilgiler...

Sayfayı Paylaş