gebe
  1. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Farklı olsalarda gözyaşlarının rengi hep aynı

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Beyazca tarafından paylaşıldı.

gözyaşlarının rengi hep aynıdır gözlerimizin rengi farklı olsada gözyaşlarımızın aynıdır gözyaşlarımızın gözlerimizin ne olursa olsun ne olursa olsun hep
    [SIZE=-4]

[/SIZE]

Farklı olsalarda gözyaşlarının rengi hep aynı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Hep Aynı

Athena - Hep Aynı

Athena - Hep Aynı zaman mı hep yalan? belki boştu olanlar yakınmak çok saçma, çünkü yoktur kaçanlar uzaksin kendine, içinde var bir değişme ulaşsam zaten sormazdım ki, orda nerede? ben kendimle ölmek varken sen hep burda hep ayni, hep ayni, hep ayni, hep aynı şenle birlikte hep ayni, hep aynı neden hep sormak var? cevabı nerede, kimde var? doğrusu bence yok ki, hepsi aynı...
  2. Hepimiz Aynıyız AsLında..

Hepimiz Aynıyız AsLında..

Hepimiz Aynıyız AsLında.. -ALINTI-
  3. farklı olsalarda gözyaşlarının rengi hep aynıdır!

farklı olsalarda gözyaşlarının rengi hep aynıdır!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gözyaşlarımız Aynı Gülmeler Mi Farklı?

Gözyaşlarımız Aynı Gülmeler Mi Farklı?

Attığımız taş aynı yere, aynı yöne neden gitmiyor, Elimizdeki TAŞLAR mı farklı? Doğru olan bir konuda aynı görüşe neden varamıyoruz, kafamızdaki FİKİRLER mi farklı? Selam vermemek için neden yön değiştiriyoruz, gittiğimiz YOLLAR mı farklı? İncir çekirdeğini bile doldurmayacak sebeplerle neden küsüyoruz, DERTLER mi farklı? Su, geminin altında olmalı diyorlar, ancak sular geminin içinde...
  5. Hep Aynı Dua

Hep Aynı Dua

kıssadan hisse, dini hikayeler, şeytan, melek, nefis aradığınız herşey burda meleklerim... Bir şahıs, Harem-i Şerîfin kapısında, Ey doğrulara yardım eden, haramlardan kaçınanları koruyan Allâhım!.. diyerek hep aynı duâyı okuyordu. Ona, Sen başka duâ bilmez misin? dediler. O şöyle açıkladı, bu duâyı tekrar etme sebebini: Ben Beyt-i Şerîfi tavâf ederken ayağıma takılan bir şeyi eğilip...

Sayfayı Paylaş