gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Farklı romantik nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nickinde farklılık arayanlar için buyrun sizlere özel değişik ve güzel nickler
    Seniin iiCin Senden biile vazgeCtiim.

hergun seni dusunurdum her an seni yasardim seni sevmekten degil . seni KAYBETMEKTEN korkardim.
    Maşallah nickleri
    mutluluk bile aci veriyor cunku sonu var biliyorum

izn't he lOvely izn't he wOndeaaaa jepjep; he'z PERFECT.

bana SAKIN seni seviyorum deme O lafida kendine benzetme.

RUZGAR GIBI ESIYON ONDAN ONA ONDAN ONA ISIN GUCUN YOKMU GIT KENDINE BIR HAYAT ARA. !!

Bu Alemde Sekli Ben Koyar Ben Çizerim Oyunu Ben Baslatip Ben Bitiririm Isine Gelmese '' GAME OVER '' Güzelim

Sozlerin BÜYÜK Yüregin KÜCÜK Yanlislarin ÇOK Dogrularin YOK .

uzun yolun sonunda sen oldukça ben o yolda yürümekten bikmam..

Allahimdan Tek Dilegim Var Oda ' SENSIN '

sagolasin sende cok sevdin beni oyle cOk sevdinki kalbine 1kisi daha girdi 2kisi idare etmek senin icin MARIIFET

Ölüm Yolunda Olsam Bile Sana Gelirim Son Nefesimde Seni Sayiklar BEKLERIM !

Gercek seven ASLA unutmaz birakip gitmez.

askin zehir oLsa yiine içerim yolun eceL olsa korkmam geçerim !

Giden gitmistir gittigi gun bitmistir. ben gideni degil giden beni KAYBETMISTIR.

gideceksen bahane bulmadan GIT adam gibi sevemedin bari adam gibi GIT.

sevmis olan biri birakipda gidermi mutluyum der ama mutsuzdur inankiyalan asklara teslim etti kendini..

;Nerdesin ecelim bak seni beklerim; kapilarini aç ben geleyim
    yetenekli nickler
    tutsam ellerini hic birakmam ecelim gelse yine kacmam ;

Artik sevemem'ama kalbimdende silemem. = )

bos ümitlere kapilmam cekip gidenin ardindan yalvarmam sevene tamam sevmeyene bisey yapamam..

içimdeki duygu beni Öldürecek bekledim bekliyorum nezaman dönecek..

sev seni seveni kiymet nedir bileni arama hiç bosuna birakipta gideni..

ERKEK MILLETI: 1gün; merhaba 2gün; canim feda 3gün; dudak dudaga 4gün; isim var kusura bakma 5gün; hadi kizim ELVEDA

ben acimin bitigini zannederken biten acim degiil ; biten benmisim!

Aciyi cekmeyen mutlulugun degerini bilemez...

hasretinle yanardim gece aglardim. sanmaki sevmedim; canimdan cok sevdim

Her giden birgün dönmek ister birakin dönsün . Ne kaybettigini ' SON KEZ GÖRSÜN (Y) !

Bir seni unutmadim aylarca birde ben aglarken gittigini.

içim içime sigmiyoriçimde bir ses hiç bikmadanhiç usanmadan ;adini bagriyorçagriyor& kalbim gelmeni bekliyor..

Yanimda olmasan bile kalbim hep seninle yasar..
    Sevmis olan biri birakipta gidermi ?

mutluluk masallarda masallar yalanlarda..

hiç birseyim az olmadi senin kadar ve hiç birseyi istemedim ; seni istedigim kadar

kalmadi hiç birsey ne sevgin nede askin

SANAMI inandim SENIMI sevmeye basladim SENIN hayallinlemi uykuya daldim. Yaziklar olsun be KENDIME HIC YAKISTIRAMADIM !

Farklı romantik nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik Nickler

Romantik Nickler

Msn de karşı tarafa iletmek istediğiniz en romantik en janjanlı en güzel sözlerle bezenmiş yazılar arkadaşlarım :D » Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa...
  2. romantik nickler!

romantik nickler!

» Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » Günden güne yok olmaktayım.. Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun.... GÖKYÜZÜ GÜNEŞ OLSADA SENSİZ YİNE KARANLIKTAYIM.... Seni seviyorum........ Gözlerime bakabilirmisin.... » Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla...
  3. Farklı Nickler

Farklı Nickler

·$4 K3Şq3 ·$9h3p ·$6çOCuq ·$13 [email protected]@qT@ ·$7kALpL3R!M!Z ·$2 y3R!n3 ·$5d!zL3R!M!Z ·$12 [email protected]@S@...! dünyada herkes fenerli olmak ister ama herkes fenerli olsaydı yendiğimiz takımları tutanlarla dalga geçilmezdi --BeDeNiMdE Bi® can va® avuç İçİ KadAr O CanDA Bi® KalP Va® Dünya Kada® O kalPte Bi® SEvgİ Wa® Sonsuza Kada® SANA DALGALARDAN KALEM YAPTıM VE KıYıYA SENI SEVIYORUM YAZDıM, SEN DE INANDıN...
  4. çok romantik nickler

çok romantik nickler

Senden başka hiç bir şeyi olmayan ben,senden başka her şeyi olanlara acırım. Bana dünya yuvarlaktır dedin,dediğin doğru ise neden geri dönmedin? Aşkı reddetmek,güneşin batışını görmekten üzüntü duyduğun için doğuşunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer. Asla birilerinin umudunu kırma;Belkide sahip oldukları tek şey o'dur. Beni ateşlere at,bütün vücudum yansın;yalnız kalbimi bırak...
  5. 2010 romantik duygusal nickler

2010 romantik duygusal nickler

2010 duygusal nickler sevgi nickleri 2010 duygusal nickler romantik en Duygusal romantik nickler arıyorsanız sizler için en son duygusal ve romantik nickler gelsin meleklerim:tik: YanLış yerde ßıraktın ßeni ßeLki ßen seni.. Ne fark eder ki? ----- $eytan ßeni aLdatmaya kararLıydı ßense ona YENİLMEMEYE YEMİNLİYDİM … ----- KaLana zor oLmaz qideni uğurLamak üç noktaLı cümLeLerLe ßaşLamazsa...

Sayfayı Paylaş