Farklı Şal Bağlama Stilleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    şal bağlamak şal bağlama değişik bağlama örtünme modelleri tesettür bağlamak
    Tesettüre riayet yolunda Allahın emrini ve zamana ayak uydurma açısından kadınlarımız bir çok farklı model ve tarzlara açıktır..
    Bende bunlardan biri olarak ve ilk tesettüre girdiğim zaman çetiğim örtünme sıkıntılarını nmek için piyasadaki bir çk tarzı ve giysiyi gözden geçirmiştim..
    Tabi başta zorlanmıştım ama şimdi yeni yeni şeyler var..
    Şal bağlamak tesettür giysi konusunda en çok hoşuma gşden şeydir..
    İnternetten sürekli olarak farklı tarz ve şal bağlama modelleri arayan bir insan olarak diğer tesetürlü kardeğleriminde bu arayışımdan faydalanmasını istediğim çin bir kaç farklı model daha eklemiyoorum...
    Yenilikleri sürekli takip ettiğim için sitemizde farklı tarz ve modellerden haberdar olmak için burada buluşuyoruz canlaaar...

Sevgilerimle...

< Resme gitmek için tıklayın >

çok hoş pudra renkli şal kullanılarak günlük hayatımıza rahatlık verecek bir model..

bu da güzel tek yapmamız gereken mutalak boşazı örten bir badi tiri bluz giymek olacak..

iki parça kullanılarak yapılmış günlük bir model..

bu da tabii çok güzel ama biraz daha abiye tarzı..

Sevgilerimle...

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için çooooooook teşekkür canım

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çoooooook beğendim ama nasıl yapabilirim ki

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben baglayamıyorum yaaaa.aslında çok rahat görünüyor

Farklı Şal Bağlama Stilleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ayakkabı bağlama stilleri

ayakkabı bağlama stilleri ______________________________ ___________________ ______________________________ ___________________ ______________________________ ___________________ ______________________________ ___________________ ______________________________ ___________________ ______________________________ ___________________ ______________________________ ___________________...
  2. Değişik Şal Bağlama Stilleri

şal bağlamak değişik şallar erkek şal bağlama değişik bağlama erkek bağlamak Şallar hepimizin vazgeçilmezi oldu... Yaz kış demeden her kıyafetimizle kullanıyoruz...Peki değişik şal bağlama stillerini biliyormusunuz yoksa hep şalınızı aynı şekildemi kullanıyorsunuz... Buyrun size birbirinden farklı değişik hoş şal bağlama stilleri :tik:
  3. Şal bağlama modelleri

şal bağlama modelleri şal eşarp modelleri türban ile türban şalla yapımı Kimileri eşarp kimileri ise şal sever.. Şal sever melek dostlarım için şal bağlama modelleri ekledim.. Denemekte fayda var melekler..ayrıca pek hoş durdurkları da kesin :tik:
  4. Şal Bağlama

şal bağlama şal bağlaması Geçen oazara gitmeden önce her zamanki bağlama modeliniyapmaktan bir bakıma sıkıldığım için değişik birşeyler yapmaya karar verdim sıvadım kolları... Tam yarım saatimi aldı kollarım ağrıdı biraz sinirlerim bozuldu bir iki çığlık attıktan sonra sonuç hiç de fena olmadı doğrusu.. Bu şal bağlama modeli ile ilgili görüşlerinizi meak ediyorum canlarım .. Nasıl olmuş???
  5. Eşarp ve bağlama stilleri.

eşarp nasıl bağlanır başörtü nasıl bağlanır başörtüsü tesettür şal şal başörtüsü Hey buraya bakıverin bi :) Çok begendim hem eşarpları hemde bağlama stillerini kızlarda güzel olunca ortaya harika bir şölen çıkmış . Buyrun meleklerim bakalım tek tek..

Sayfayı Paylaş