gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Farklı Şehirlerdeki işler için İŞKUR'dan numara almak.

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

işkur numaram [​IMG]

Arkadaşlar farklı illerde aynı işverene ait işler (geçici yada devamlı) yapıyorsanız işkur'dan kayıt yaparken İşin olduğu Şehirdeki İŞKUR'dan Merkez olarak numara alıyorsunuz..

Sadece Şehir içinde olan işlerde Merkez ve Şube tanımlaması olmaktadır..
    Dikkatinize..

Farklı Şehirlerdeki işler için İŞKUR'dan numara almak. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Yetiyor

Kutsi - Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Yetiyor

yarım kalan birşeyler var aklımdan hiç çıkmıyorlar hataları bende yıllarca aradım yar hata senin kanında var saçmalayıp duruyorum bazan kendimden korkuyorum birisi var mı kalbinde doğru söyle arkadaşça soruyorum farzet seninle hiç tanışmadık sarılıpta ağlaşmadık yastıklara baş koymadık farzet bak şimdi yüzüm gülüyor bu ayrılık nedenini herkes benden biliyor aynı şehirde nefes almak bile...
  2. Kutsi - Aynı Şehirde Nefes Almak

Kutsi - Aynı Şehirde Nefes Almak

yarım kalan bir şeyler var aklımdan hiç çıkmıyorlar hataları bende aradın yıllarca yar hata senin kanında var saçmalayıp duruyorum bazen kendimden korkuyorum birisi var mı kalbinde doğru söyle arkadaşça soruyorum farzet seninle hiç tanışmadık sarılıpta ağlaşmadık yastıklara baş koymadık sabret bak şimdi yüzün gülüyor bu ayrılık nedenini herkes benden biliyor aynı şehirde nefes almak bile...
  3. Kimimiz zayıflamak için diyet yaparken işte kilo almak isteyenlerin diyeti

Kimimiz zayıflamak için diyet yaparken işte kilo almak isteyenlerin diyeti

yatarken yoğurt yemek bal kilo kilo almak için bal ve diyet yaparken almak Pazartesi Sabah: Dört kesme şekerli çay, iki yemek kaşığı bal, 5-6 adet zeytin, bir yumurta, bir yemek kaşığı tereyağı, bir adet domates veya portakal, iki dilim ekmek. Öğle: Bir porsiyon koyun kapama, bir porsiyon pilav, bir kase komposto, bir tabak salata, iki dilim ekmek. Ara öğün: Bir su bardağı meyve suyu, bir adet...
  4. 2010 için farklı farklı

2010 için farklı farklı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ev almak için dua

Ev almak için dua

allah ev alma duası ev almak için dua ev almak için dua, ev duası, mülk sahibi olmak için dua, ev duası nedir gene bilgiler sevgili melekler ev almak isteyenler için güzel bir dua yazıyorum size alalh herkesin dualarını kabul eylesin Bismillahirrahmanirrahim*kulillâhumme mâlikel mülki tü'til mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü vetüzillü men teşâü bi yedikel...

Sayfayı Paylaş