gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Farklı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Farklı Sözler İSTİYORUM SİZDEN LÜTFEN YENİ VE Farklı Sözler YAZIN

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Farklı Sözler Kısa,

-İki kelime yetiyor seni seven kalbi kirmaya, sonra roman yazsan ne faydaa

-Gittin evet , gitmez yapmaz dediklerim gibi hemde.
    Ve geceler soguk olmaya başladı ama ben ısınmanın bir yolunu buldum , gelme artk geleceksende.

-İki şarkı okundu birisi çok dokundu ,
    Dönme derse gururun ona uyma olur mu ?

-Artık üzülmüyorum , çünkü o benim üzüldüğümü anlayamıycak kadar aptal.

-Gordugum her uc kisiden birine sapik, birine hirsiz, birine terorist diye bakiyorum. Tesekkurler Turkiye

-Bazılarına 'pardon canım bi bakar mısın' deyip ŞAK diye tokadı indirmek istiyorum. Evet bunu istiyorum.

-"O öyle şey yapmaz" dediğim ne varsa yaptınız. Teskkurler

-Geç kalkıyorum, geç kalıyorum. erken kalkıyorum, yine geç kalıyorum. hiç uyumuyorum, hala geç kalıyorum. yetenek benim!!

-Yalan söylediğini biliyorum. Yalan söylediğini bildiğimi biliyosun. Hala yalan söylüyosun. Gerizekalısın biliyorum, gerizekalısın bilmiyosun.

-Yuzum kirisacak,sacim beyazlayacak,ellerim burusacak bunlari ben de biliyorum. Bunlar olurken sen yanimda olacak misin iste bunu bilmiyorum.

-Çamaşır makinası şu an darbuka solo atıyo.

-uzuncası= tabi canım eğlenmek en doğal hakkın git eğlen. Kısacası= gitme.

-Bu aşkta bir sensizlik var. Bensizlik de. Densizlik de olabilir, bilmiyorum. Kafam karıştı şimdi.

-Dizinin sağ altında "4 dakika ara" yazıyoduu. Tamam arıyim 4 dakika konuşalım daa numara nerdee ?

-En anlamlı yemin söz vermektir, En büyük intikam affetmektir, en adi söz hiç sevmedim demek ve en güzel cevap gülüp geçmektir.

Farklı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlarda farklı msn sözleri

bunlarda farklı msn sözleri

farklı msn sözleri değişik msn nickleri farklı yazıları nickleri değişik sözleri KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..! "..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.." KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM..! SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..! eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa,...
  2. Çok farklı msn sözleri

Çok farklı msn sözleri

farklı sözler farklı msn sözleri en sözler çok farkli Nêdên Hêp Pêncêrêde ßêkLêyincê daha Çabuk gêLir Sanır o ßêklêyênLêr ... DüşLerim ßaşka. Gerçek ßaşka .... .... ßana acıyı öldürecek ßirşey verebiLirmisn ? Sus Konuşma.. SözLer Kimin umrunda ... * ağLadığını DuyarıM ßirinin içiMde Hıçkırarak.. Sessizce.. ßen ßir müLteciyim.. Kendi Yüreğimden ßaşka,...
  3. Hüseyin Kabadayı Serkan Çağrı Üsküdarın kokusu farklı alem sözleri

Hüseyin Kabadayı Serkan Çağrı Üsküdarın kokusu farklı alem sözleri

Hüseyin Karadayı Serkan Çağrı üsküdar'ın kokusu farklı alem Hüseyin Kabadayı ve Serkan Çağrı'nın albümünde yer verdiği Nihavend Longa şarkısı, Üsküdar'ın kokusu farklı alem Kız Kulesi'ne karşı tüter kahvem şarkısının sözlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. üsküdar'ın kokusu farklı alem kız kulesine karşı tüter kahvem hele bi de köprüye doğru yol al ya da arabalı hooop...
  4. Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözü istiyorum

Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar benim sizden mümkünse bir ricam olacak bana acaba Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözlerini yazar mısınız lütfen:S
  5. Onur Koç'tan Farklı Bedenlerde Şarkısının Sözleri

Onur Koç'tan Farklı Bedenlerde Şarkısının Sözleri

Onur Koç Farklı Bedenlerde Sözleri Onur Koç Farklı Bedenlerde şarkısı sözü Henüz 19 yaşında olan şarkıcı Onur Koç 'un seslendirdiği bir parçayla karşınızdayız melekler. İşte Onur Koç Farklı Bedenlerde şarkısı sözü burada... :) Kaç yıl oldu? Gidişin yani Bir söz verip gitseydin bari Bir çocuk gibi bırakırken elimi Düşünmen gerekirdi, ağlayıp 'Gitme' dememi Yıllar geçti gidişinden bir...

Sayfayı Paylaş