gebe
  1. ebraar

ebraar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında ebraar tarafından paylaşıldı.

farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunur Herkeze günaydınnnn. Bende uzun zamandır çocuk isteyenlerdenim. Doktora gitmekten çok çekiniyordum ama adetim 15 gün gecikince ayın 13 de cesaretimi toplayıp gittim. Doktorum çok yardımcı oldu onun sayesinde aştım korkularımı. Muayene sonrası bende polikistik over olduğunu söyledi. İlk önce adetimi düzene sokmak için farlutal verdi ilacı kullandım bitti. Bugün 5. gün ama hala adet olmadım bu normalmi?Polikistik over hakkında bilgisi olan Farlutal kullanalar varsa yardımlarını bekliyorum. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim..

renesme bunu beğendi.
  2. ebraar

ebraar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Farlutal
    hu huuuu kimse yokmu cevap verecek?

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

hiç kasma kendini öncelikle rahat ol.Farlutal her bünyede aynı yanıtı vermiyor.Ben 3-4 gün içinde olurum genelde. ama arkadaşım kullanıyordu 7-8 gün sonra hatta geçenlerde 12 gün sonra oldu. Olursun sıkma canını.

Ayrıca farlutal kullanırken adet olmayı bekleyip olmayan ve meğersem hamile olan çok arkadaşımız oldu ben şahidim.Farlutal progesteron hormonu ihtiva ediyor bebeğe de zararı yok.Hiç korkma .
    Arkadaşlarınçocukları büyüyüp abla oldular vallahi :)

Umarım en hayırlı sonucu alırsın

4. ebraar

ebraar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İnşallah bende hamileyimdir o kadar çok istiyorumki anlatamam. Bakalım eğer pazartesiye kadar olmazsam salı günü doktora giderim. Bire kere gidip muayene oldum ya artık hiç korkmuyorum.:)

5. subu

subu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fartualın gebeyken kullanılması zararlımı

6. gizemli_pesimist

gizemli_pesimist Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bekarım farlutal bittikten sonramı adet olunur

7. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Sadmin sen de mi kullandın ?

8. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :abo::dp8:

9. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    :) Daha önceden sitemizde yönetici olan bir bayan arkadaşımızın konularını site sahibi olarak üstlendiğimden dolayı konuyu ben cevaplamışım gibi görünüyor alakası yok yani :)

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kullananan bilir

etkili bir tablet akşam önce rahatlayın sonra için

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Slm ben farlutal kullanıyordum perşembe günü bitti cuma günü adet olmam gerekiyordu önceleri ilaç bittikten bir gün sonra adet oluyordum ilaç bittikten 1 gün sonra sözlümle yüzeysel olarak ilişkiye girdik acaba bundan dolayı mi adet olamıyorum midem de bulanıyor hamile olabilir miyim 2 gün için de mide bulantısi olur mu çok çaresizim

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

770

benimde 2 günüm geçiyo 2 oğlum var tarlusal aldım bugün inşllah olurum hamile değildirim işllh

13. toprak213

toprak213 Forum Okuru

bende farlutal kullandım sonra hamile olduğumu öğrendim bebeğe zararı olur mu

14. elifck

elifck Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    farlutal bittikten sonra mı adet olunur yoksa kullanırken mi ayrıca farlutal kullandığımız sürece adet olmazmıyız çünkü bazen adet geciktiri olarakta kullanılıyor kafam karıştı bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.. saygılar

15. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende kullandım 7 veya 8 gün sonra adet oluyorsun ama dr kontrolü olmadan kullanmayın

Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım adet olmadım farlutal kullanımından kaç gün sonra adet olunur kullandıktan kaç gün sonra olunur kullandıktan görülür nedir arkadaşlar mrba lütfen bna hmn cvp yazın bna doktorum farlutal hap verdi ve biteli 5 gün oldu daha adet olmadım hiç bir adet belirtim yok ve adetim de 16 gündür gecio acaba hamilemiyim :yumurta:
  2. Farlutal Kullanımı Hakkında Bilgiler

Farlutal Kullanımı Hakkında Bilgiler

farlutal nedir etkileri kullanımı faydaları ile ilgili bilgiler burada melekler Adet düzensizliğini pek çok bayan yaşar melekler.Bunun için bir jinekoloğa göründüğünde doktor bazı ilaçlar önerebilir.Bu ilaçlar içinde yan etkisi en az olduğu için en sık kullanılanı Farlutal'dır. FARLUTAL, Medroksiprogesteron Asetat, progesterondan türetilen ve sentezi Farmitalia Carlo Erba Araştırma...
  3. Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston tablek kullandıktan kaç gün sonra adet olunur oldunuz ? İleri tarihlere ertelenmiş regl döngüsünün düzenlenmesi adına doktorlar tarafından yazılan bu hapı sizler kaç gün kullandınız ? Kullandıktan ne kadar süre sonra adet oldunuz kızlar ? Bu hapı kullandıysanız ve bilgileriniz var ise, lütfen konunun altından bizlere bu konu hakkındaki sorularınızı ve düşüncelerinizi iletin. Diğer...
  4. Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar? arkadaşlarım benim adetlerim son derece düzensiz arkadaşlarım. Acaba adet söktürücü olarak sizler ne kullandınız allaşkına bana yardım edin. Adet tarihlerim bu kadar düzensiz olduğu için hamile kalmak içinde sıkıntı yaşıyorum. Yumurtlama ne zaman bilemiyorum. Siz Farlutal kullandınız mı nasıl kullandınız daha sonra hamile kaldınız mı teşekkürler.
  5. Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Kızlar merhaba aranızda yeni sayılırım. Geçen hafta perşembe regl olcaktm ama ben regl geciktirici kullandım 3 gün kullandım ve cuma bıraktım ilacı kullanmayı. Ama şimdi 2 gün oldu hala regl olmadım ve üstüne hiçbir adet belirtim de yok. 2 hafta önce nişanlımla beraber olmuştuk korunmadan. Şimdi kafam karıştı hamile olabilir miyim yoksa ilaçtan dolayımı hala regl olmadım. Lütfen yardım kızlarrr

Sayfayı Paylaş