gebe
  1. hezin

hezin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

farlutal kullandım ve adet olmadım

Konu, 'Gebelik' kısmında hezin tarafından paylaşıldı.

farlutal kullandım adet olmadım farlutal kullanımından kaç gün sonra adet olunur kullandıktan kaç gün sonra olunur kullandıktan görülür nedir arkadaşlar mrba lütfen bna hmn cvp yazın bna doktorum farlutal hap verdi ve biteli 5 gün oldu daha adet olmadım hiç bir adet belirtim yok ve adetim de 16 gündür gecio acaba hamilemiyim :yumurta:

2. hezin

hezin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    melekler nerdesiniz bna cvp verin

3. ranagül

ranagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    bende farlutal kullandım adet olmayı bekliyorum.10 gün içinde olunuyor.biraz daha beklersen iyi olur.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende kullanmıştım 2 gün sonra oldum fakat bi doktora görünmelisin cnm ...

farlutal kullandım ve adet olmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunur Herkeze günaydınnnn. Bende uzun zamandır çocuk isteyenlerdenim. Doktora gitmekten çok çekiniyordum ama adetim 15 gün gecikince ayın 13 de cesaretimi toplayıp gittim. Doktorum çok yardımcı oldu onun sayesinde aştım korkularımı. Muayene sonrası bende polikistik over olduğunu söyledi. İlk önce adetimi düzene sokmak için...
  2. Adet olmadım

Adet olmadım

Merhaba. 5sınıfın mayısnda aadet oldum. 3yıl geçti üstünden. bu yılın subatında adet olmadm. şuan 15 yaşındayım. agustosta olmadım öbür aylar oldum ama :S 18 yaşında kadar böyle şeyler normaldir diye duydum. sizinde fikirlerinizi öğrenblrmym lütfen
  3. Llutenyl kullandım adet olmadım kızlar

Llutenyl kullandım adet olmadım kızlar

lutenyl kullanımı tam olarak nasıl oluyor ben kullandım adet olmadım lutenyl kullananlar bu ilaç hakkında bana bilgi verir mi teşekkürler.
  4. ADET OLMADIM

ADET OLMADIM

KIZLAR MRB,BEN ARALIK 24 DE DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM. HAP 28 GÜNLÜK DÜ. YANİ28 TANE HAP VARDI. HAP BİTELİ 1 HAFTA OLDU VE BEN HALA ADET OLMADIM .ÖLE KORUNMASIZ İLİŞKİYEDE GİRMEDİK. AMA NEDEN OLMADIM. HAMİLE OLABİLİRMİYİM. GEÇTİĞİMİZ 2 3 GÜN SADECE ÇOK AZ KAHVERENGİ AKINTI GELDİ .BU NE DEMEK SİZCE. HAP BİTTİKDEN SONRA DA TEKRAR KULLANMADIM.KORKTUM. YARDIM EDDİİİNNNNN
  5. Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar? arkadaşlarım benim adetlerim son derece düzensiz arkadaşlarım. Acaba adet söktürücü olarak sizler ne kullandınız allaşkına bana yardım edin. Adet tarihlerim bu kadar düzensiz olduğu için hamile kalmak içinde sıkıntı yaşıyorum. Yumurtlama ne zaman bilemiyorum. Siz Farlutal kullandınız mı nasıl kullandınız daha sonra hamile kaldınız mı teşekkürler.

Sayfayı Paylaş