gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

FARMVİLLE (facebook) oyunu oynayanlar buraya

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

farmville boğa nasıl alınır farmville de boğa nasıl alınır farmvillede birincisi hilesi
    Meleklerim eminim çoğunuzun facebook da üyeliği vardır.Ayrıca farmville oyununu oynayanınızda vardır:ehi:

Facebook'un en gözde oyunlarından biri olan Farmville oyunu gün geçtikçe oyuncularını arttırıyor.Bu oyunda size bir tarla veriliyor,ekip biçiyorsunuz,hayvanlarınız oluyor ve komşularınız oluyor.

Eminim bu oyunu oynayanlar var aramızda.Peki bu oyunu oynayıp tarlasını ele güne gösterip hava atmak isteyen varmı:DBen ben bennnn diyorsanız o halde tarlalarınızın resimlerini çekip burda paylaşmaya ne dersiniz.
    Bir tek resim değil tabi ki.Farmville hakkında tüm sorularınızı yada bildiklerinizi burda paylaşalım.Tabi hileler hariç.Hileye kesinlikle yer yok.Bildiğiniz hileler size kalsın tamam mı melişlerim:)

Hadi bakalım farmville tutukunları burada toplanalım.İlk olarak ben tarlamın resmini koymak istiyorum:)

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ben tam bir farmville delisiyim :D:D 36. leveldeyim hergün sıkılmadan bunalmadan ekinlerimi ekiyorum biçiyorum yumurtaları, sütleri topluyorum ama kesinlikle hile yapmıyorum... Hile yaparsak ne tadı çıkıcakki yavaş yavaş sindire sindire 70.levele gelip oyunu bitirmek istiyorum...

Tarlamın resmini eklerim en kısa zamanda meçhulcüğüm

Bu arada sen bukadar boğayı nasıl topladın benim daha 1 tanecik var hiçbir arkadaşımın boğası kaçmıyor :cry::D:D

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Farmvilleci biri daha :D bende oynuyorum ama pasi kadar delisi degilim kacinci levelde oldugumu bile unuttum du bi bakiym :hhh: hehhh 26 :D:D
    eglenceli güzel bi oyun insan stres atiyo esim bunlari gercek hayatta yapsaydin iyi para kazanirdin diyo:zuha: yakinda eklerim bende tarlamin fotosunu az ekinler olsun :hhh:

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Ekleyin kızlar ekleyin de elalem tarla görsün:D:DBen daha 22.ci leveldeyim:)Pasim cnaım benim listemdeki tüm arkadaşlarım oynuyor.Eeee hepsinden bir boğa kaçarsa sen düşüm artıkın:D
    Carizmacığım bu tarla işi sadece oyunda güzel ,:D:D:DGerçek hayatta bu akdar zevkli ve kolay değil:D:D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de oynuyorum ve çok seviyorum şu an 47 lvlim ilerliyoruz bakalım hilesiz hurdasız zor oluyor tabi ama zevkle oynuyorum :)

Bu da çiftliğmin şimdiki resmi...

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    küççücük bir tarlam var benim yaaa evim bilem yok dahaaa :D:D:D

7. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bende oynuyorum kızlar bende tarlamı eklicem ama nasıl durun bakalım

8. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    buda benim çiftliğim

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
FARMVİLLE (facebook) oyunu oynayanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook' ta farmville komşusu arıyorum

facebook' ta farmville komşusu arıyorum

farmville komşu aranıyor farmville komşu arıyorum komsu ariyorum arayanlar arkadaş arayanlar Facebookta farmville oyunu beni epeyce sardı kızlar Bu oyunu oynayan ve tarla komşusu olmak isteyen var mı Tarla komşusu olabiliriz nedersiniz???????
  2. FARMVİLLE (facebook) oyunu  nasıl oynanır?

FARMVİLLE (facebook) oyunu nasıl oynanır?

farmvilla nasıl oynanır farm villa nasıl oynanır farm villa otomatik toplama FARMVİLLE (facebook) oyununu bi anlatın bakalım. Bende tarla ekmek istiyorum.. İnanın bilmiyorum yaaa.. Babamın çiftliği var ama kene yüzünden meyva toplamaya bile gidemiyorumm.. BUda dertmi diyeceksiniz ama napayım bunu soracak kimse yok etrafımda.. Kızlar bilgilerinizi paylaşın. Belki stres atacaklarada sebep...
  3. FarmVille oyunu için  İpuçları ve hileler;)

FarmVille oyunu için İpuçları ve hileler;)

farmville kolleksiyon toplama hilesi farmville hayvan hilesi koleksiyon koleksiyon toplama hayvan hileleri Benim gibi yeni oyun oynayanlar için bazı ipuçları buldum. Paylaşmak istedim. Geneliniz belki biliyor ama, benim gibi olanlara ithaf olunur:D 1) Tarlanızı daha da hızlı hazırlamak ve de ürün toplamak için çiftçinizi saman yığınları arasına sıkıştırmalısınız. Siz işlemlerle ilgilenirken...
  4. Facebook Car Bounty Online oyunu

Facebook Car Bounty Online oyunu

Facebook Car Bounty Online oyunu Facebook araba yarışı oyunu Car Bounty Online oyunu Facebook Merhaba Sevgili melek'ler ve Facebook da araba yarışı oynamayı seven tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda oynaması oldukça zevkli olan Facebook Car Bounty Online oyunu hakkında bilgiler sunuyor ve Facebook Car Bounty Online nasıl oynanır anlatıyoruz:) Car Bounty Online oyunu tanıtımı Car...
  5. Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

facebook oyun engelleme, facebook oyun isteği engelleme, facebook uygulama kaldırma Facebook hesabı olanlar iyi bilir ki bazen oyun oynamadıkları halde sürekli arkadaş listesinde ki kişiler tarafından oyun istekleri gönderilir. Hatta bu bazen artık öyle can sıkıntısı bir duruma dönüşür ki oyun kelimesinden bile nefret ettiğiniz olmuştur. Bu aşama da sizlere facebook da oyun isteklerini...

Sayfayı Paylaş