gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Faruk K. _ mavi gözlü

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ey tanrim dinle beni bir dilegim var senden yanlizlik bir tek sana mahsus bu hayat yolculugu cekilmez yanlizlik
    yolla gelsin bi tane yaslanmadan ben..
    mavi gözlü olsun dogru sözlü olsun
    sirin masum kedi gibi seytanligi olsun
    hem sevgilim olsun
    arkadasim tammam herkez baksin amma bir tek benim olsun
    mavi gözlu olsun dogru sözlu olsun
    hem sevgilim olsun arkadasim tammam herkez baksin amma bir tek benim olsun

bende bi kusurmu var kalbim kirik yaralii kimi sevsem kimii hesabi sorulmali....
    simdi ellerim ates dokunani yakmalii kudurdum bu gece sokak sokak bakmalii...
    ey tanrim dinle beni bir dilegim var senden yanlizlik bir tek tek sana mahsus
    bu hayat yolculugu cekilmez yanlizlik
    yolla gelsin bitane yaslanmadan ben..
    hem sevgilim olsun arkadasim tammam her baksin amma bir tek benim olsun
    sirin masum kedi gibi seytanligi olsun hem sevgilim olsun
    arkadasim tammam her baksin amma bir tek benim olsun.
    bende bi kusurmu var kalbim kirik yaralii..
    kudurdum bu gece sokak sokak bakmaliiii....

Faruk K. _ mavi gözlü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Gözlü Yilan

Mavi Gözlü Yilan

rüyada mavi yılan mavi gözlü
  2. Faruk K. İyice duydunmu

Faruk K. İyice duydunmu

faruk k ele güvendin mi faruk k ele güvendinmi sözüme geldin mi ka güvendinmi güvendin sözüme geldin Ele güvendin mi, sözüme geldin mi Sana yakışmayan terkedişleri yoluma serdin mi Kadere sordun mu, hayra yordun mu Yüzüme çarptığın kapıma gelme sen İyice duydun mu Ölüm değil zulüm değil ki aşk Gidene dön demek ters gelir bize Anam değil babam değil ki yar Yakan ateş değil derdi düşer dile Bu...
  3. Faruk K._ honki Ponki

Faruk K._ honki Ponki

Demedim demedim bir şey demedim Derdimi kimseye söylemedim Eredem teredim herşey meredim Keltimi şerlere çelteledim Çok gerilince sinirlerim Tutamam çenimi söylenirim Kulağı vardır şşşşt heryerin Zararı küpüne sirkenin Honki ponki toni nok Çalona bimbo bori rok Muşi muşi hubobo kozi zok Çiki çiki şayne tiki tak tok Hiçbir anlamı yok bu sözlerin Sadece rahatlamak için söyledim Sende mi...
  4. Faruk K. _ Azar Azar

Faruk K. _ Azar Azar

Benden başka herkes aşkta işini biliyor ama Benden başka kimse kalbini dinlemiyor Senden başka herkes bak peşimden koşuyor ama Gönlüm senden başka kimseyi beklemiyor Kadınlar aynı erkekler aynı Seven de sevmeyen de bekleyen de aynı Gidenler haklı dönen yok geriye Al birini vur birine herbirisi aynı Azar azar kader bize ne yazar Böyle gelmiş böyle gitmez o kadar Beni aşka düşman etme Yok yok...
  5. Faruk K. _ Ağlama

Faruk K. _ Ağlama

Bir kuru dal gibi Kırılmışsam eğer Hesap vermem kimseye Bu zalimi mutlu eder Bilirimki yanlış olabiliriz Hatta yanlış anlamış Boşver gülüm boşver Gözyaşlarına değer mi Ağlama ağlama Duyan yok seni nasıl olsa Ve birgün biter aşk Ardında kalır sevda...

Sayfayı Paylaş