gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Fasıl

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyasinda bir gurubun fasil yaptigini görmek ha-yirlidir. Rüyada fasil dinlemek gönül ferahligina delalet eder. Fa-sil, kadinlar tarafindan icra ediliyorsa, mutluluga, erkekler tarafindan icra ediliyorsa, kazanca ve berekete yorumlanir. Fasilda makamlarin da önemi vardir. Buna göre, hicaz fasli dînî bir yolcu-luga; hicazkar fasli hüzne; saba fasil ibadete; hüzzam fasli mateme; diger fasillar keder, kiskançlik, bolluk gibi çesitli seylere yo-rumlanir

Fasıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

rakı müzikleri fasıl müzikleri yeni rakı raki müziği rakinin müziği CD_I 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul'un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet...
  2. İstanbul Adalı Fasıl 2010 yılbaşı programı

İstanbul Adalı Fasıl 2010 yılbaşı programı

2010 yılbaşı fasıl yılbaşı fasıl mekanları moda mekanları yilbasi istanbul Eşsiz manzara doyasıya eğlence ve farklı bir yılbaşı programı arıyorsanız o zaman İstanbul Adalı Meyhane tercihiniz olmalı sizler için hazırlamış olduğu Adalı Meyhane'nin yılbaşı programı hakkında detaylı bilgilere geçiyorum Yer: Adalı Meyhane Adres: Tepebaşı Bulvarı , Refik Saydam Caddesi 163 Tepebaşı Tarih: 31...
  3. İftarda Fasıl Olan Yerler İstanbul mekanlarını yazın

İftarda Fasıl Olan Yerler İstanbul mekanlarını yazın

Merhaba arkadaşlar aranızda İstanbul da İftarda Fasıl Olan Yerler nereleri bilen var ise İstanbul da ki İftarda Fasıl Olan mekanların isimlerini yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş