gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fasulye diyetiyle 38 kilo verdi

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İngiltere'de 28 yaşında bir marangoz, 6 aydır uyguladığı kuru fasulye diyetiyle 38 kilodan fazla verdi. Yerel medyanın haberine göre, Haverhill kentinden James Skeates adlı kişi, günde en az iki büyük konserve kuru fasulye yiyerek 133 kilodan 95 kiloya inmeyi başardı. Mart'ta yerel bir zayıflama kuruluşuna yazılan ve aç kalmadan ayda 6 kilo vererek hedef kilosuna ulaşan Skeates, şimdi artık 3 yaşındaki kızı ve 10 aylık oğluna gerekli ilgiyi göstermesini sağlayacak enerjisi bulunduğunu söyledi.

Günde iki büyük kutu kuru fasulye açtığını, bunları işte ve evde fırınlanmış kabuklu patates, kepekli ekmek ve makarna ile yediğini belirten genç marangoz, 'Hiç aç kalmadım, ama kilo vermeye devam ettim. Sürekli kuru fasulye yemek bende bir soruna neden olmadı, ancak kısa süre önce biraz gaz sıkıntısı çektim' diye konuştu.

Isabel Hooley adlı bir diyetisyen ise kuru fasulyenin sağlıklı ve dengeli bir gıda olduğunu, ancak günde bir porsiyondan fazla önermediklerini belirterek, 'Kuru fasulye düşük kalorilidir, mesela peynirli tost yerine yerseniz, kilo verirsiniz' diye konuştu.

Fasulye diyetiyle 38 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üzüm diyetiyle 3 günde kilo verin!

üzüm diyetiyle 3 günde kilo verin!

1. Gün Üzüm diyetini sıkı bir beslenme programı olarak algılayabilirsiniz. Ancak başladıktan sonra sandığınız kadar zahmetli olmadığını siz de fark edeceksiniz. Aşmanız gereken en zor engel, birinci gün. İkinci ve üçüncü günlerin daha rahat geçeceğinden emin olabilirsiniz. Uyanınca 1 bardak ılık su Kahvaltı 1 bardak üzüm suyu + Sütlü yulaf ezmesi + 1 kaşık bal Ara öğünler 1 bardak ılık su...
  2. Patates diyetiyle bir haftada 3 kilo verin

Patates diyetiyle bir haftada 3 kilo verin

Patatesin hep şişmanlattığı söylenir. Kalorisinin yüksek olduğu düşünülür ve diyet listelerinden uzak tutulur. Oysa patates vücut için gerekli birçok mineral içeriyor. Bu nedenle beslenme programından çıkartılmaması gerekiyor. Hazırladığımız patates diyeti ile 1 haftada rahatlıkla 3- 5 kilo verebilirsiniz. 1. GÜN Sabah: Kahve ya da çay 2 dilim kepekli ekmek diyet margarin domates yeşil...
  3. Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

angelina jolie kilosu angelina jolie kaç kilo hamileyken kaç kilo aldı anoreksiya Güzelliğide güzel yani. Ben beğeniyorum.. Hamilelikte yakışmıştı ona.. İşte gelelim bu doğumla oluşan 11 kiloyu nasıl attığına... Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından 11 kilo vermesi herkesi şaşırtmıştı. İşte bunun sırrı Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından sarmısak çayı diyeti ile 11 kilo...
  4. Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.

Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.

Diyet listeleri maalesef bir çoğumuzun uymakta zorluk çektiği , kaçamakların her zamankinden tatlı geldiği programlardır. Ama sağlıklı kilo vermek ; daha da önemlisi tartıda eksilen kiloların karşılığının kas ve su olmasını engellenmek için ,kısacası yağ yakmak için diyetisyen kontrolü ve programa uymak bu işin 2 kere 2 dört eder gibi değişmez kuralıdır. Ben uzunca bir süre diyet yapmak ,...
  5. Simit Diyeti İle Kilo Verin!

Simit Diyeti İle Kilo Verin!

simit diyeti simit diyeti ile kaç kilo verilir Sevgili melekler, eğer siz de simit sevenmlerdenseniz, hem ağız tadınızı bozmadan hem de yeterli proteini alarak kilo verebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken diyet programını sizlerle paylaşıyoruz. (Her diyet öncesi mutlaka doktorunuza danışınız.) 1. Gün • Sabah: ½ simit, çay, kahve diyet içecekler • Öğle: 1 simit, yağsız salata (1...

Sayfayı Paylaş