gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Dizisi (Şehzade Mustafa) Birkan Sokullu Kimdir?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih dizisi oyuncuları, fatih dizisi birkan sokullu, birkan sokullu kimdir
    Sevgili melekler, Fatih dizisinde Fatih Sultan Mehmet'in en sevdiği oğlu olan Şehzade Mustafa'yı Birkan Sokullu canlandıracak. Başarılı oyuncunun hayatı ve özgeçmişi hakkında bilgi edinelim...

birkan-sokullu.jpg

Fatih Dizisi (Şehzade Mustafa) Birkan Sokullu Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları istiyorum

Selam kızlar sizlerden mümkünse benim için Birkan Sokullu Resimleri, Birkan Sokullu Fotoğrafları paylaşmanızı istiyorum lütfen bu isteğimi yerine getirin.
  2. Tarihte Fatih Sultan Mehmet'in Oğlu Şehzade Mustafa...

Tarihte Fatih Sultan Mehmet'in Oğlu Şehzade Mustafa...

fatih sultan mehmetin oğlu mustafa, şehzade mustafa, fatihin oğlu şehzade mustafa Sevgili melekler, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl'a rakip olarak gelen yeni dizi Fatih'te, Fatih Sulştan Mehmet'in oğlu Şehzade Mustafa'yı Birkan Sokullu canlşandıracak. Sokullu'nun canlandıracağı Şehzade Mustafa hakkında tarih kitapları bakalım neler yazıyor.. Fâtih'in 2. oğlu şehzade Mustafa, Edirne'de...
  3. Fatih Dizisi Kim Kimdir?

Fatih Dizisi Kim Kimdir?

fatih dizisi, fatih dizi oyuncuları, fatih dizisi oyuncu kadrosu Sevgli melekler, aylardır yayına girmesi heyecanla ve merakla beklenen dizi Fatih nihayet bu akşam yayınlanacak ilk bölümüyle başlayacak. Türk televizyon tarihinin en yüksek bütçeli dizisi olarak lanse edilen “Fatih” dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Fatih Sultan Mehmet’in son 10 yılını anlatan dizinin yapımcılığını...
  4. Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat Şarkısı Kerim(Birkan Sokullu)Kimdir?

Hayat şarkısı dizisin de Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hakkın da bilgi edinmek isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgileri ile birlikte dizi de canlandırdığı karakter hakkın da genel bilgiyi sizler için bu konumuz da paylaşıyorum. Evin yakışıklı küçük prensi. Çok şımartılmış. Duygusal olarak derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Varlığın içine doğmuş.. Bilime meraklı.....
  5. Birkan Sokullu Resimleri

Birkan Sokullu Resimleri

Kanal d ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısın da Kerim karakterini canlandıran Birkan Sokullu hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden derlediğim görselleri bu konumuz da paylaşıyorum. Özellikle genç kızlar tarafından büyük beğeni ve hayranlıkla izlenen genç oyuncu Birkan Sokullu, dizi de evin iki oğlundan küçük olan Kerim'i canlandırıyor.

Sayfayı Paylaş