gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Dizisinde Bosnalı Kadın Oyuncu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih dizisi oyuncuları fatih dizisi fatih dizisi oyuncu kadrosu

Sevgili melekler, önümüzdekli sezonun en iddialı dizilerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılan Fatih dizisine Bosnalı bir kadın oyuncu dahil oldu. Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Birkan Sokullu, Salih Bademci, Seda Güven ve Andrej Pejic gibi oyuncuları kadrosunda barındıran ” Fatih” dizisinde Bosnalı kadın oyuncu Alma Terzic de rol alacak. Sosyal medyada konuşulanlara göre, dizide Fatih Sultan Mehmed’in üç şehzadesinden biri olan Mustafa’nın gizli aşk olan Züleyha karakteri olacak.

alma-terzic.jpg

Fatih Dizisinde Bosnalı Kadın Oyuncu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.Yusuf Dizisi biteli epey vakit oldu ama etkileri hala bitmedi. Halla nette en çok aranılan konulardan biri. Ben de Şimdiye kadar bu dizi ve oyuncular hakkında bilgi vermeye çalıştım. Mostafa Zamani’nin, Katayoon Riahi’nin, Hossein Jaafari’nin hatta Hediye Terhani’nin fotoğraflarını verdim.Arkadaşlarım daha çok oyuncuya ulaşmamı istiyorlar . Bu gerçekten çok zor inanın. Çünkü yazılanlar hem...
  2. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln
  3. Survivor Dağhan "Fatih" Dizisinde!

Survivor Dağhan "Fatih" Dizisinde!

survivor dağhan dağhan külegeç haberleri dağhan külegeç Sevgili melekler, Survivor'dan elendikten sonra yeni dizi "Fatih"te rol alacak olan Dağhan Külegeç, dizide Hande Soral ile iki aşığı canlandıracak. Yeni sezona damgasını vuracak gibi görünen ve dev bir kadro için çalışılan "Fatih" dizisinde Hande Soral Fatih Sultan Mehmed’in Gülbahar Sultan’dan olan kızı...
  4. Fatih Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Fatih Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

fatih dizisi fatih dizisi oyuncuları fatih dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisine rakip olacağı gözüyle bakılan Fatih dizisi için çalışmalar son hız devam ediyor. Yeni sezonda Kanal D'de yayınlanacak olan Fatih dizisinde oynayan oyuncuların isimlerden başlıcaları şöyle... Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik, Dağhan Külegeç, Hande Soral, Birkan Sokullu, Seda...
  5. Fatih Harbiye Dizisi Oyuncu Kadrosu

Fatih Harbiye Dizisi Oyuncu Kadrosu

fatih harbiye dizisi fatih harbiye oyuncuları Sevgili melekler, Eylül ayında ekranlara gelmeye hazırlanan Fatih Harbiye dizisi Fox Tv kanalında yayınlanacak. Dizide yer alacak oyuncular ise şöyle; Kadir Doğulu, Neslihan Atagül, Itır Esen, Ebru Şam, Süeda Çil, Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Özgürcan Çevik, Gökçe Akyıldız, Yusuf Baymaz, Kahraman Sivri ve...

Sayfayı Paylaş