gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Dizisinin İlk Bölümü Yeniden Çekiliyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih dizisi, fatih dizisi ilk bölümü, fatih dizisi 1.bölüm
    Sevgili melekler, Fatih dizisini,n ilk bölümündeki pek çok sahne yeniden çekiliyor. Yapımcı Fatih Aksoy'un, dizinin çekilen ilk bölümünün yarısından çoğunu beğememesi üzerine o sahnelerin tekrar çekilmesine kara verildi. Yönetmen olarak Merve Girgin'in çalıştığı dizinin haberiyle ilgili ayrıntılar şöyle...

fatih-dizisi.jpg

Fatih Dizisinin İlk Bölümü Yeniden Çekiliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diziler nerelerde çekiliyor Merak ediyorsanız buyrun

Diziler nerelerde çekiliyor Merak ediyorsanız buyrun

ezel çekim mekanları diziler yaprak dökümü çekim mekanları yaprak dökümünün çekildiği yerler gırgıriye nerede çekildi Her hafta ekranların başında sabırsızlıkla beklediğiniz dizileriniz var.Benim de var:D Özellikle yaprak dökümü,ezel ve kalp yarası adlı dizileri hiç kaçırmadan izliyorum.Gerçi yaprak dökümü tam 5 senedir ekranlar da ve ben hiç bir bölümünü kaçırmadım:DDizi neredeyse benim...
  2. Kurşun Bilal, İlk Bölümde Diziden Gönderiliyor!

Kurşun Bilal, İlk Bölümde Diziden Gönderiliyor!

kurşun bilal konusu kurşun bilal konu kursun konu bilalin konusu bilale ne oldu arda kural, kurşun bilal, diziden gönderilecek, yeni dizi, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranlarda bir ilk gerçekleşecek ve daha başlamayan dizinin ilk bölümünde başrol oyucusu diziden gönderilecek! Yani melekler,oyuncu için dizi başlamadan bitecek ve bu olay Kurşun Bilal...
  3. Survivor Dağhan "Fatih" Dizisinde!

Survivor Dağhan "Fatih" Dizisinde!

survivor dağhan dağhan külegeç haberleri dağhan külegeç Sevgili melekler, Survivor'dan elendikten sonra yeni dizi "Fatih"te rol alacak olan Dağhan Külegeç, dizide Hande Soral ile iki aşığı canlandıracak. Yeni sezona damgasını vuracak gibi görünen ve dev bir kadro için çalışılan "Fatih" dizisinde Hande Soral Fatih Sultan Mehmed’in Gülbahar Sultan’dan olan kızı...
  4. İşte Fatih Dizisinden İlk Kare!

İşte Fatih Dizisinden İlk Kare!

fatih dizisi fatih dizisi seti Sevgili melekler, yeni sezonda yayınlanacak olan ve büyük bir merakla beklenen Fatih dizisinden ilk kare basına sızdı. Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki dev platoda Fatih’in sarayıyla Kazıklı Voyvoda’nın sarayı karşılıklı yer alıyor. Kanal D’nin paylaştığı fotoğrafta, Fatih Sultan Mehmed’i canlandıran Mehmet Akif Alakurt otururken görülüyor. Kanal D fotoğrafı,...
  5. Fatih Dizisinin Yayın Saati Değiştirildi

Fatih Dizisinin Yayın Saati Değiştirildi

fatih dizisi, fatih dizisi yayın saati, yeni dizi fatih Sevgili melekler, yayına girdiği ilk günden beri bekleneni veremeyen Fatşih dizisinin yayın saati değiştirildi. Kanal D yönetimi istenilen reytinglere ulaşamayan dizinin yayın saatini değiştirdi. Başrollerinde Mehmet Akif Alakurt, Gamze Özçelik ve Seda Akmanın rol aldığı dizi Fatih Yeni Bölümüyle Pazartesi 22.00’de Kanal D’de!..

Sayfayı Paylaş