gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Erkoç "Elvedi Tatlım" Şarkısının Kimin İçin Yazdı?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih erkoç elveda tatlım fatih erkoç haberleri fatih erkoç

Sevgili melekler, usta sanatçı Fatih Erkoç, geçtiğimiz gün Muazzez Ersoy’un Ankara Panora Park’tan canlı yayınlanan TV programı 'Bir Yaz Gecesi'ne katıldı. Katıldığı TV programında 20 yıl önce hit olan 'Elveda Tatlım' adlı şarkısını 'Yeşil gözlü bir hostese yazdım' dedi.

muazzez-ersoy-fatih-erkoc.jpg

Muazzez Ersoy’un Ankara Panora Park’tan canlı yayınlanan TV programı 'Bir Yaz Gecesi'ne katılan Fatih Erkoç önemli bir itirafta bulundu. Şimdiye kadar yazdığı şarkılarının çoğunu eşi için yazdığını belirten sanatçı yirmi yıl önceki albümünde yer alan ve hit olan 'Elveda Tatlım' adlı şarkısını ise yeşil gözlerine vurulduğu bir hostese yazdığını söyledi.

Programda çok sevilen şarkısını söylemeden önce 'Bu şarkı ile ilgili olarak bir itirafta bulunmak istiyorum. Şarkılarımın çoğunu eşim için yazdım ama ‘Elveda Tatlım’ adlı şarkıyı bir hostes için yazdım. Çok güzel yeşil gözleri vardı. Yıllar sonra eşime itiraf ettim. Şimdi de sizlere itiraf ediyorum' dedi.

Fatih Erkoç "Elvedi Tatlım" Şarkısının Kimin İçin Yazdı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce & Fatih Erkoç - Biliyordum

Günce & Fatih Erkoç - Biliyordum

Biliyordum sevgilim biliyordum bu ayrılık Hiç bir güneş sonsuza dek ısıtmaz o kalbini Alışkanlık seninki daha kolay kabullenirsin Yazıkki ben senin kadar şanslı değilim Çağresiz bu aşka içimde Bir yol bulup kaçsam boşuna Gölgen adım adım peşimde Ben ellerinde
  2. Fatih Erkoç biyografisi

Fatih Erkoç biyografisi

7 Nisan 1953'te İstanbul-Fatih'te dünyaya gelen Fatih Erkoç'un ilk defa enstrümanlarla tanışması babası değerli ud sanatçılarımızdan Hasan Erkoç'un üç yaşında kendisine bir keman hediye etmesiyle olur. Fatih Erkoç, ilk öğrenimini tamamladıktan sonra müziğe olan ilgisi nedeniyle 1965 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı'na girer. Burada 7 yıl boyunca trombon, piyano ve kontrbas eğitimi alır...
  3. Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Fatih Erkoc - Seher Yeli (2 CD) (2010)

Usta yorumcu Fatih Erkoç birbirinden güzel türküleri seslendirdiği iki cd'den oluşan albümünü piyasaya çıkardı...İşte albüm tanıtımı kızlar :tik: CD1: Esmerim Biçim Biçim Arpa Buğday Daneler Divane Aşık Seher Yeli Gurbette Ömrüm Geçecek Asmam Çardaktan Antep Türküsü Of Deme Bana Kerimoğlu Zeybeği Evleri Var Oy Benum Sevduceğum Kalenin Dibinde Eledim Eledim Çayelinden Öteye Arpa Buğday...
  4. Fatih Erkoç 2011 albümü

Fatih Erkoç 2011 albümü

Fatih Erkoç, 2011 albümü, şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Fatih Erkoç 2011 albümü sizlerle melekler :) Sanatçi: Fatih Erkoç Albüm Adi: Yanında Her Kimse Türü: Pop Yayin Tarihi: 17/02/2011 Süresi: 68:39 Dakika Kalitesi: 192 kbps Albümdeki Eserler 1. Sağ Sağlim 2. Yanında Her Kimse 3. Mesafeler Uzar 4. Telaşlarım 5. Su 6. Anne...
  5. Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı

Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı

Bu sayfa; Fatih Erkoç "Aşk Sadece" Albümü Tanıtımı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop ve caz müziğinini ünlü ismi müzisyen Fatih Erkoç, 14. solo albümüyle müzikseverlerle buluştu. Güçlü yorumcu ve besteci kendisine ait 8 parçayı seslendirdiği bu albümünde Türkiye'nin en iyi söz yazarı ve bestecilerinin eserlerine de yer verdi. "Aşk...

Sayfayı Paylaş