gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fatih harbiye dizisi, fatih harbiye 1. bölüm, fatih harbiye dizisi tanıtım fragmanı
    Sevgili melekler, yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan Fatih Harbiye dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Eylül ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan, Peyami Safa'nın aynı adlı ölüğmsüz eserinden televizyona uyarlanan Fatih Harbiye dizisinin ilk bölüm fragmanını sizlerle paylaşıyoruz...

fatih-harbiye.jpg

Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatih Harbiye Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

Fatih Harbiye Dizisi 2.Tanıtım Fragmanı

fatih harbiye dizisi, fatih harbiye tanıtım fragmanı, fatih harbiye 1.bölüm Sevgili melekler, yeni sezonun gözde dizilerinden birisi olmaya aday Fatih Harbiye Eylül ayında Fox Tv ekranlarında olacak. Başrollerinde Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer'in oynayacağı Fatih Harbiye dizisinin 2.tanıtım fragmanı da yayınlandı.. [media]
  2. Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Fatih Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

fatih dizisi fragman, fatih dizisi, fatih dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Fatih dizisi reyting sınırlarını zorlayacağa benziyor. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyiciyi çekeceğine inanılan Fatih dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman... [media]
  3. Fatih Dizisi 1.Bölüm Özeti ve Fragmanı

Fatih Dizisi 1.Bölüm Özeti ve Fragmanı

fatih dizisi 1.bölüm özeti, fatih dizisi 1.bölüm fragmanı, fatih dizisi Sevgili melekler, bu akşam Kanal D ekranlarında yyaına girecek olan, Türk televizyon tarihinin en yüksek bütçeli dizisi Fatih'in 1.bölüm özeti ve fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [media] İstanbul’un fethinden sonra kurduğu devleti, cihan imparatorluğuna çevirmek isteyen Fatih, imparatorluğun ömrünü uzatacak...
  4. "Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi tanıtım fragmanı, ne diyosuun fragman Sevgili melekler, yeni başlayacak olan komedi dizisi "Ne Diyosuun" Kanal D ekranlarında yayına girecek. Daha önceki başlıklarımızda dizi konusu ve dizi oyuncuları hakkında bilgi verdikten sonra, dizinin ilk bölümünün tanıtıldığı fragmanı da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... [media]
  5. Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

Fatih Harbiye Dizisi Yeni Sezon İlk Tanıtım Fragmanı 2014-2015

fatih harbiye yeni sezon, fatih harbiye yeni bölüm, fatih harbiye dizisi Sevgili melekler, yeni sezonda merakla beklenen dizilerin başında gelen Fatih Harbiye dizisinin yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayına girdi. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yer aldığı dizinin yeni sezon tanıtım fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [MEDIA]

Sayfayı Paylaş